Kika pod ochranou.. večerno - svadobná zrkadlenie chlapec a pes Tánička ..... fighter svadobná :-) podvečerné šantenie Lívia :-)
zolec

O mne

Niečo o mne: http://www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-zoltan-kremnican/
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Zolo
Priezvisko: Kremničan
Mesto: Veľký Krtíš
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 25. 11. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-24 22:57:37
Status: offline

Kontakt

zolo.kremnican Facebook: zolo.kremnican
Web stránka: http://www.kremnican.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Alpha DSLR-A700
Sony Alpha DSLR-A900
Minolta Dynax 5
Sony Alpha NEX-6
Sony Alpha SLT-A77II
Moje objektívy: Sigma 50mm F1.4 EX DG HSM
Tamron 17-50mm F/2.8 AF SP XR Di-II LD Asp IF
Tamron 90mm f/2.8 AF SP DI Macro
Tamron 70-200mm F/2.8 AF SP Di LD (IF) Macro
Sony 20mm f/2.8 SAL-20F28
Sigma 85mm f/1.4 EX DG HSM
Sigma 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM
Sony 28-75mm f/2.8 SAM
Príslušenstvo: Blesky HVL-F20AM, HVL-F43AM, HVL-F58AM, ... a iné...
stivi13
domáca pohoda stivi13 2011-01-24 14:21:41
ha všetko ok.. len tá mačka nevyzerá tak pohodovo... podľa mňa má trochu vydesený pohľad v očiach či sa tak bežne tvári?
 
Laura haplo602 2011-01-24 07:41:21
dezo vi ? mam taky blby pocit, ze tento obrazok som tu uz raz komentoval ...
 
brki
domáca pohoda brki 2011-01-23 19:27:40
fajn svetlo i DOFka...páči sa mi
 
walde
domáca pohoda walde 2011-01-23 18:10:27
existenciu tejto foto musím zatajiť mojim babám (podobná zostava ako u teba, spolu 3), lebo ja som im zakázal púšťať našu mačku a kocúra do domu
 
Anena
domáca pohoda Anena 2011-01-23 17:50:30
 
Majka Lu2nek 2011-01-22 08:42:13
Příjemná fotka.
 
Anena
dilema Anena 2011-01-21 22:06:58
Vyborna momentka
 
Radovan
dilema Radovan 2011-01-21 02:24:37
Pekna momentka...
 
Anena
na moste Anena 2011-01-20 07:17:29
 
SteveS
baby SteveS 2011-01-20 05:44:57
Vdaka, ta sa paci aj mne aj ked sa este dalo s tym v PP kompozicne vyhrat viac (doklonovat do stran viac materialu a doladit nim kompoziciu, snad nabuduce). T predosla asi ani nepatri do nejakej važnej triedy, je to skor úlet ;- )
 
tonyskot
most tonyskot 2011-01-20 01:11:43
pekne
 
Matt83
"zelená energia" Matt83 2011-01-19 20:13:49
fajna fotka
 
Marcel Rebro
"zelená energia" Marcel Rebro 2011-01-19 09:09:38
paci sa mi retro uprava
 
Marcel Rebro
"zelená energia" Marcel Rebro 2011-01-19 09:09:28
v Spanielsku
 
PaPi
"zelená energia" PaPi 2011-01-19 07:41:56
... tusim v Portugalsku boli vykupne ceny tak vysoke, ze sa im oplatilo v noci svietit na fotovoltaicke panely a elektrarne mali take iste vykony ako aj cez den
 
JaroD.
"zelená energia" JaroD. 2011-01-18 20:11:15
Veru je to tak, žiaľ Európa ide podľa mňa veľmi zlou cestou zohyzďovania krajiny v mene zelenej energie, žiaľ aké dopady na životné prostredie to má v konečnom dôsledku je ťažko odhadnuteľné a prinajmenšom veľmi sporné.
To, že takto vyprodukovaná energia je niekoľkonásobne drahšia a nebude ju platiť nik iný len my sami tomu tiež veľmi neprispieva.
Ako všetko jedná sa o obrovský biznis, osobne som presvedčený, že tieto niekoľkostometrové opachy v krajine sa budú o nejakých 20-30 rokov pracne búrať.
 
fotografik
"zelená energia" fotografik 2011-01-18 18:51:23
Fotka sa mi páči a zároveň rozosmúti. Čo sme my za generáciu,keď fotovoltická elektrina zvyšuje cenu eletriny. v Čechách. A na Slovensku ...hlavne,že sú \"bub:áky\" (
 
Anena
"zelená energia" Anena 2011-01-18 15:32:47
 
atiart
o čom sníva... atiart 2011-01-18 08:21:45
... o čom sníva ??? o mne
 
Anena
hypnotic cat 2 Anena 2011-01-17 21:57:17
Ty si tiez jeden z tych betarov tu na ephote
 
Stránok 111 z 124