Kika pod ochranou.. večerno - svadobná zrkadlenie chlapec a pes Tánička ..... fighter svadobná :-) podvečerné šantenie Lívia :-)
zolec

O mne

Niečo o mne: http://www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-zoltan-kremnican/
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Zolo
Priezvisko: Kremničan
Mesto: Veľký Krtíš
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 25. 11. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-24 22:57:37
Status: offline

Kontakt

zolo.kremnican Facebook: zolo.kremnican
Web stránka: http://www.kremnican.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Alpha DSLR-A700
Sony Alpha DSLR-A900
Minolta Dynax 5
Sony Alpha NEX-6
Sony Alpha SLT-A77II
Moje objektívy: Sigma 50mm F1.4 EX DG HSM
Tamron 17-50mm F/2.8 AF SP XR Di-II LD Asp IF
Tamron 90mm f/2.8 AF SP DI Macro
Tamron 70-200mm F/2.8 AF SP Di LD (IF) Macro
Sony 20mm f/2.8 SAL-20F28
Sigma 85mm f/1.4 EX DG HSM
Sigma 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM
Sony 28-75mm f/2.8 SAM
Príslušenstvo: Blesky HVL-F20AM, HVL-F43AM, HVL-F58AM, ... a iné...
Koma
... Koma 2014-07-27 14:21:26
ja nosievam na nikonke väčšinou nasadeného 105mm makráča ...s tým sa veľmi blbo momentovo komponuje bo moc dobližuje...mávam so sebou aj 18-200mm...lenže sú momenty kedy nestíhaš či sa mi nechce v rýchlosti meniť...a okamih je fuč, tak mávam so sebou vždy v zálohe v dosahu toho kompakta mojeho staručkého Olyňáka C4040...tak v rýchlosti od pása tasím jeho
 
walde
... walde 2014-07-27 12:44:47
...dobrý mobil máš
 
... nvs 2014-07-27 11:22:32
 
... nvs 2014-07-27 11:21:25
najlepším foťákom je oko, ktorým dokážeš vystihnúť a zachytiť daný moment, mobil a fotoaparát sú prostriedkom k jeho zachyteniu, ak ich pri sebe nemáš, oko moment zachová v podvedomí ako obraz, uložený na disku ako informáciu. Pre maliarov sú tieto obrazy dôležité, podľa nich dokážu obraz namaľovať... Pekný moment.
 
blahoslav J B Art
... blahoslav J B Art 2014-07-27 10:24:01
ujo ... mozes mi pozicat mobil ?
 
... Jozef Krajčo 2014-07-27 07:20:34
veru tak, vreckovy fotacik je na nezaplatenie
 
... Timon 2014-07-27 02:11:05
Fajn, také umelecko-dokumentárne. Niečo v štýle Luník IX... no, realita. Hlavná vec, že decká to baví (hra aj fotenie).
 
cofee time nvs 2014-07-22 15:02:55
pekná je
 
Duvaliere
v očakávaní... Duvaliere 2014-07-22 15:01:21
výborné
 
Patrik Stedrak
v očakávaní... Patrik Stedrak 2014-07-22 10:06:36
dobry napad
 
milanF
v očakávaní... milanF 2014-07-22 08:40:22
 
saxofoto
v očakávaní... saxofoto 2014-07-21 20:53:57
pekne
 
balinka
v očakávaní... balinka 2014-07-21 18:34:42
že aký fasa obraz
 
walde
v očakávaní... walde 2014-07-21 16:46:14
...pekné, veselé
 
v očakávaní... nvs 2014-07-21 16:35:16
 
Duvaliere
v očakávaní.. Duvaliere 2014-07-20 09:45:57
pekné miesto ste vybrali
 
západovka marospb 2014-07-08 16:54:18
Krásni západ Isto to bolo v Chorvátsku a isto to bolo Zadare že ?
 
Y535
Majka Y535 2014-06-24 23:43:27
mne sa velmi pači to zrkadlovske odseknute kompo a mam taký pocit že ten rozmazaný original by tam ani nemusel byť
 
balazovic.lubos
Majka balazovic.lubos 2014-06-24 22:17:15
krásne žieňa na krásnej fotke. Ide z toho dobrá energie. A tie modré oči jej parádne idú k tričku
 
Majka nvs 2014-06-23 10:32:55
je zaujímavá
 
Stránok 15 z 124
1 2 ... 13 14 15 16 17 ... 123 124