Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

ePhoto pripomienky 2

Stratený Stano
Stratený Stano ocenenie redakciou 2013-06-09 12:51:24+02
Staré pripomienkovacie fórum bolo zamknuté a preto zakladám nové, aby bolo kde pripomienkovať...
 
kuchar
2014-06-05 10:27:32+02
príspevok od: admin
ak narazate na bugy, ktore nas v poslednej dobe "potrapili" urobili sme nejake upravy, aby sa to nestavalo. Budeme to sledovat.
Bugy??? No hej na par "bugov" sme tu narazili v poslednej dobe...
0
0
 
admin
redakcia ephoto.sk 2014-06-05 11:12:16+02
príspevok od: Paladin25
Ja by som sa chcel spýtať prečo vidím kto dal fotke LIKE až keď ho dám aj ja sám? Aký to ma význam a zámer ?
Bola to pred istym casom poziadavka uzivatelov. Podobne bolo kedysi skryte aj ciselne hodnotenie.
 
Paladin25
2014-06-05 13:16:28+02
príspevok od: admin
Bola to pred istym casom poziadavka uzivatelov. Podobne bolo kedysi skryte aj ciselne hodnotenie.
Ok v poriadku akože mi to nevadí len by som teda uvítal keby sa to dalo pozrieť už pred hlasovaním, nie až potom ako dám like
0
0
 
admin
redakcia ephoto.sk 2014-06-05 13:25:25+02
príspevok od: Paladin25
Ok v poriadku akože mi to nevadí len by som teda uvítal keby sa to dalo pozrieť už pred hlasovaním, nie až potom ako dám like
Pravdepodobne ta poziadavka bola aj preto, aby vase hlasovanie/lajkovanie nebolo prave tym ovplyvnovane
 
Paladin25
2014-06-05 14:02:56+02
príspevok od: admin
Pravdepodobne ta poziadavka bola aj preto, aby vase hlasovanie/lajkovanie nebolo prave tym ovplyvnovane
Táto alternatíva ma napadla. No keď sa nad ňou hlbšie zamyslím tak prídem k záveru že postráda logiku. Teda aspoň u mňa... neviem ako by ma malo ovplyvniť že Janko Hraško dal Ferkovi Mrkvičkovi LIKE... každopádne nechcem rýpať... len z môjho pohľadu som za variantu "keď už, tak už" čiže buď to odtajniť hneď a pre všetkých alebo teda potom vôbec nezobrazovať kto dal fotke LIKE... takto mi to príde také zvláštne...
0
0
 
Paladin25
2014-06-05 14:18:52+02
príspevok od: Ľuboš Capcara
Neviem, či to už niekto navrhol, ale ja osobne by som uvítal niekde medzi záložkami "foto dňa/týždňa/mesiaca" ďalšiu záložku, alebo ešte lepšie vlastný priestor na fotografiu vybranú redakciou tohto portálu. Frekvencia jej zamieňania by už bola na Vás, redakcii.
Tento nápad sa mi páči...
0
0
 
admin
redakcia ephoto.sk 2014-06-05 14:39:49+02
príspevok od: Paladin25
Táto alternatíva ma napadla. No keď sa nad ňou hlbšie zamyslím tak prídem k záveru že postráda logiku. Teda aspoň u mňa... neviem ako by ma malo ovplyvniť že Janko Hraško dal Ferkovi Mrkvičkovi LIKE... každopádne nechcem rýpať... len z môjho pohľadu som za variantu "keď už, tak už" čiže buď to odtajniť hneď a pre všetkých alebo teda potom vôbec nezobrazovať kto dal fotke LIKE... takto mi to príde také zvláštne...
Je to taky komrpomis medzi roznymi nazormi uzivatelov: Jedni nechceli aby vznikal stadovy efekt pri lajkovani foto (co sa nikdy neda celkom vylucit), ini zasa chceli transparentnost, aby bolo jasne, kto lajkoval, kedze panoval nazor, ze napr.: manipulujeme bodovanie. Na to naozaj nemame cas a ani chut Takze to nakoniec vyustilo do takejto upravy.
 
admin
redakcia ephoto.sk 2014-06-05 14:41:01+02
príspevok od: Paladin25
Tento nápad sa mi páči...
Aj nad tym uvazujeme. Pravdepodobne pribudne sekcia, kde vyber bude robit redakcia v spolupraci so skusenymi fotografmi.
 
Paladin25
2014-06-05 14:43:32+02
príspevok od: admin
Aj nad tym uvazujeme. Pravdepodobne pribudne sekcia, kde vyber bude robit redakcia v spolupraci so skusenymi fotografmi.
Výborne Ideálne z môjho pohľadu bude ak vždy k vybranej fotke napíšu aj krátky komentár čo ich na fotke zaujalo resp. ak sa dá niečo zlepšiť... veľmi sa mi páči sekcia kritické okienko len mám pocit že nebýva dosť často tak aspoň takto by som sa mohol zasa niečo priučiť...

Ďakujem za Vašu prácu ...

Spokojný úžívateľ
0
0
 
Paladin25
2014-06-05 14:47:50+02
príspevok od: admin
Je to taky komrpomis medzi roznymi nazormi uzivatelov: Jedni nechceli aby vznikal stadovy efekt pri lajkovani foto (co sa nikdy neda celkom vylucit), ini zasa chceli transparentnost, aby bolo jasne, kto lajkoval, kedze panoval nazor, ze napr.: manipulujeme bodovanie. Na to naozaj nemame cas a ani chut Takze to nakoniec vyustilo do takejto upravy.
Hej to som pochopil len práve toto je také z môjho pohľadu asi najhoršie možné riešenie... keďže stádovitosti ani Likovaniu si fotiek navzájom týmto nezabránite a zároveň tá transparentnosť je polovičatá keďže musím za fotku najprv hlasovať aby som videl kto iný hlasoval

Ale v podstate mne to nejako extrémne neprekáža ... LIKE poteší ale lepšiu fotku nespraví... skôr ľutujem že tak málo ľudí komentuje fotky ... veľa krát vidím fotku 400 pozretí ... 2-3 like ale žiaden komentár... ja chápem že portál vždy tvorí komunita no v mojom utopistickom pohľade by bolo skvelé keby denne aspoň 1 skúsenejší fotograf okomentoval aspoň v krátkosti hoc aj každú fotku... viem že je to pomerne nereálne ale potešilo by to
0
0
 
seifi
2014-06-05 16:31:58+02
príspevok od: Paladin25
Táto alternatíva ma napadla. No keď sa nad ňou hlbšie zamyslím tak prídem k záveru že postráda logiku. Teda aspoň u mňa... neviem ako by ma malo ovplyvniť že Janko Hraško dal Ferkovi Mrkvičkovi LIKE... každopádne nechcem rýpať... len z môjho pohľadu som za variantu "keď už, tak už" čiže buď to odtajniť hneď a pre všetkých alebo teda potom vôbec nezobrazovať kto dal fotke LIKE... takto mi to príde také zvláštne...
ja napríklad dám like aby som videl, kto niektorú fotografiu lajkol; či je tam tá istá partia z rýchlika, následne sa dostávam, ale skutočne len občas, tiež do partie
0
0
 
Paladin25
2014-06-05 16:39:36+02
príspevok od: seifi
ja napríklad dám like aby som videl, kto niektorú fotografiu lajkol; či je tam tá istá partia z rýchlika, následne sa dostávam, ale skutočne len občas, tiež do partie
Vidíš a toto mi vadí že musíš dať LIKE fotke pri ktorej by si to inak neurobil...
0
0
 
seifi
2014-06-05 17:02:37+02
príspevok od: Paladin25
Vidíš a toto mi vadí že musíš dať LIKE fotke pri ktorej by si to inak neurobil...
pozri sa, drža sa toho, čo povedal admin, že foto dňa nie je najlepšie foto, ale najpopulárnejšie foto; to máš ako s vládou a parlamentom, tiež nie sú najlepší, a vieš že ani nemôžu byť, pretože politici čo tam sú, sú najpopulárnejší; takže vláda aj parlament boli zvolení ako najpopulárnejší
0
1
editovaný
 
kasko
2014-06-05 21:32:29+02
riesenie by bolo nezobrazovat meno/nick pri fotke na kritiku. Potom by az tak nefungovala davova psychoza likeovania.... A potom to co som uz pisal - ze fotky na kritiku pouzivate ako sutaz. Tak nech su 2 kategorie radsej: naozaj na kritiku - pre tych, co sa chcu zlepsit a potrebuju aj radu a druha-sutaziva kategoria o najviac kamarátskych lajkov
0
0
 
Marcel Rebro
2014-06-05 21:51:42+02
príspevok od: kasko
riesenie by bolo nezobrazovat meno/nick pri fotke na kritiku. Potom by az tak nefungovala davova psychoza likeovania.... A potom to co som uz pisal - ze fotky na kritiku pouzivate ako sutaz. Tak nech su 2 kategorie radsej: naozaj na kritiku - pre tych, co sa chcu zlepsit a potrebuju aj radu a druha-sutaziva kategoria o najviac kamarátskych lajkov
To by sa ale museli zatrhnut aj loga / podpisy na fotkach / ramikoch ... podobne ako je to (napr.) na 1x.
0
1
 
seifi
2014-06-07 08:58:51+02
keď som dnes na rozkliknutej fotografii Jerziho, biznismeni, a kliknem na fotografii na šípku vpravo, tak mi to skočí na fotografiu úplne vpredu, šidlo, autor trso; to listovanie v poradí nefunguje;
0
0
 
admin
redakcia ephoto.sk 2014-06-07 09:47:37+02
príspevok od: seifi
keď som dnes na rozkliknutej fotografii Jerziho, biznismeni, a kliknem na fotografii na šípku vpravo, tak mi to skočí na fotografiu úplne vpredu, šidlo, autor trso; to listovanie v poradí nefunguje;
V akej casti galerie ste boli? Potrebujem vediet odkial ste sa k fotke dostali.
 
blahoslav J B Art
2014-06-07 10:09:19+02
príspevok od: admin
V akej casti galerie ste boli? Potrebujem vediet odkial ste sa k fotke dostali.
robi to ... na uvodnej obrazovke som pri najnovsich fotkach na kritiku klikol na 2. sadu obrazkov, rozklikol obrazok od grajcaricky Leo, ked som klikol na sipku vpravo, hodilo ma to na fotku z 1. uvodnej sady, 3. fotka v poradi bassicek Muska 2
0
0
 
brki
2014-06-07 13:25:26+02
ako zmazať topovaný inzerát v bazáre ? Jednoducho tam nevidím možnosť. Jedine že som ho prepísal na iný obsah, aj s to nebolo jednoduché .
0
0
 
seifi
2014-06-07 15:16:12+02
príspevok od: admin
V akej casti galerie ste boli? Potrebujem vediet odkial ste sa k fotke dostali.
bol som na fotografiách "Na kritiku" ;
keď som bol teraz na fotografii Leo od Gracaricky, hodilo ma pri stlačení šípky vpravo nie 1 jeden obrázok vpravo ale úplne dopredu a to na 4.obrázok v poradí od začiatku, V sedle, Paldixy;
0
0
 
Strana 26 z 58
1 2 ... 24 25 26 27 28 ... 57 58
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()