KALENDÁR AKCIÍ

Moje akcie Pridať akciu

INTERAKTÍVNA MAPA

Horský fotomaratón 2016 - cyklus jar

HORSKÝ FOTOMARATÓN - súťaž pre všetkých milovníkov hôr a fotografovania

Termín akcie:  26. 03. 2016 - 27. 03. 2016
Miesto:  Slovensko
Ulica:  Slovensko
Mesto/Krajina:  Slovensko, Slovenská republika
Vstupné (s DPH):  
Webová stránka: fotomaraton.hory.sk
Event title

Popis akcie

Horský internetový klub o. z. vspolupráci sčasopisom Krásy Slovenska pripravili pre všetkých milovníkov hôr afotografovania druhú časť fotografickej súťaže Horský fotomaratón, ktorá sa uskutoční počas veľkonočného víkendu 26. a 27. marca 2016.

Účastníci súťaže budú mať opätovne možnosť zachytiť tento krát už prebúdzajúce sa horské prostredie zo zimného spánku na novo vyhlásené témy, ktoré budú zverejnené vdeň začatia podujatia. Podmienkou účasti je bezplatná registrácia na stránke podujatia vrámci každého cyklu zvlášť, no zároveň nie je nutné sa zúčastniť každého zo štyroch kôl súťaže.

Motiváciou účastníkov naďalej ostáva prezentácia vlastnej tvorby, či už vpodobe zaradenia fotografií do knižnej ročenky HORSKÝ FOTOMARATÓN alebo publikovania vybraných fotografiívčasopise Krásy Slovenska. Tí najlepší zfotografov sa môžu tešiť na samostatnú výstavu vrámci festivalu bienále amatérskej tvorby HORALFEST 2016, pri ktorej príležitosti sa uskutoční aj udeľovanie ocenenia Horský fotograf najúspešnejšiemu autorovi.

Aj vdruhom „jarnom“ cykle súťaže môžete za kolekciu vybraných 15 fotografií hlasovať prostredníctvom súťažného formulára zverejneného na oficiálnej stránke Horského fotomaratónu (www.fotomaraton.hory.sk), kde sú uverejnené aj podmienky súťaže. Odmenou pre troch vyžrebovaných hlasujúcich bude poukážka na CEWE fotoknihu od spoločnosti Fotolab.

Všetky informácie oHORSKOM FOTOMARATÓNE nájdete na www.fotomaraton.hory.sk.

Miesto konania

Zúčastní sa (0):

Možno sa zúčastní (0):