KALENDÁR AKCIÍ

Moje akcie Pridať akciu

INTERAKTÍVNA MAPA

Fotografia 2016

Výstava fotografií Fotoklubu Karola Plicku v Martine. Výstava je predĺžená do 20.11. 2016

Termín akcie:  21. 09. 2016 - 13. 11. 2016
Miesto:  Turčianska galéria
Ulica:  Daxnerova 2
Mesto/Krajina:  Martin, Slovenská republika
Webová stránka: www.fotoklubmartin.sk
Event title

Popis akcie

Po prvý krát počas svojho dlhoročného trvania  Fotoklub Karola Plicku v Martine vystavuje svoje práce v priestoroch kde cítiť ducha Galandu.

Otvorenie výročnej výstavy Fotoklubu Karola Plicku - Fotografia 2016 sa uskutočnilo v Turčianskej galérii v Martine dňa 21. septembra 2016 o 17. hodine. Výstava je vyjadrením ocenenia doterajšej činnosti Fotoklubu v komplikovaných podmienkach premien našej spoločnosti za dobu jeho existencie. Okrem súboru tradične objavných obrazov krajiny, bude mať návštevník možnosť stretnúť sa s projekciou starých fotografií a vybavením fotografov z druhej polovice minulého storočia. Prezentácia najúspešnejších fotografií členov klubu ukazuje posun vo vývoji fotografie, a zároveň tak približuje mladej generácii rozdiely v technologickom a tvorivom prístupe v tvorbe kvalitnej fotografie.

Výstava má tiež potenciál pritiahnuť k fotografovaniu, ako systematickej voľnočasovej aktivite, záujemcov o tento druh činnosti, a zároveň je aj pozvaním pre nových členov do radov Fotoklubu. 

Miesto konania

Zúčastní sa (0):

Možno sa zúčastní (0):