Hore

Funkcie a benefity eKonta

Neustále pracujeme na vylepšeniach a ďalších funkciách. V tomto krátkom článku na pokračovanie vám prinesieme podrobnejšie informácie o funkciách a benefitoch, ktoré pribudli v nových eKontach na vašom obľúbenom portáli. Postupne predstavíme ďalšie funkcie a prinesiem aj odpovede na najčastejšie Vaše otázky.

Rozšírená funkcionalita vášho eKonta

Pre užívateľov eKonta Classic alebo PLUS, sme do profilu doplnili funkcie, ktoré vám umožnia získať lepší prehľad o aktivitách a umožnia komfortnejšiu komunikáciu s inými užívateľmi.

Notifikácie

Funkcia vám umožní efektívnejšie sledovať aktivity pri vašich fotografiách, reakcie na váš članok, alebo tému vo fóre, či aktivity v skupinách. Stačí si vybrať o čom chcete byť informovaný a náš systém vám pošle prehľadnú notifikáciu aktivít na váš email. Pripravujeme aj  notifikáciu k témam, v ktorých chcete diskusiu len sledovať.

Štatistiky

Rozšírili sme štatistiky pre vaše ekonto. Štatistický nástroj ponúka detailne zobrazenia obľúbenosti vašich fotografií medzi užívateľmi ePhoto.sk.

Graficky nástroj zobrazuje počet videní, komentárov a hodnotení k vašim fotografiám za celé alebo vami vybrané obdobie.


Prehľadný graf vo vašom profile v časti štatistiky o aktivitách pri všetkých vašich fotografiáchŠtatistiky si môžete pozrieť osobitne aj pri každej svojej fotografii


Ak chcete byť pravidelne informovaný o štatistike vášho ekonta, nastavte si  notifikáciu - zasielanie údajov na email.

Viac priestoru pre vaše fotografie

Užívateľom eKonta ponúkame viac dátoveho priestoru podľa typu konta. Vaše fotografie vo formáte JPEG môžu mať odteraz vyššie rozlíšenie a menšiu kompresiu, aby aj na veľkých monitoroch vyzerali výborne. Pre eKonto Classic sme zvýšili dátový limit 1,5 MB/fotografiu a pre eKonto PLUS na 2,5 MB/fotografiu. Pri splnení dátového limitu nie sú rozmery fotografií nijako obmedzené.

Pri nahrávaní fotografií z chytrých zariadení (telefóny, tablety) budú fotografie automaticky upravené pre daný veľkostný limit, čím sa stáva pridávania fotografii z týchto zariadení pohodlnejším.

"Veľké fotografie" si vyžadujú aj viac miesta. Upravili sme limit pre vaše konto. Na konte Classic môžete využívať 1 GB priestoru. eKonto PLUS Vám ponúka až 5 GB pre vaše fotografie a články.

BAZÁR

Bazár  patrí k často navštevovaným podstránkam na ePhoto.sk. Pre užívateľov, ktorí majú aktivované niektoré eKonto sme pripravili možnosť zvýraznenia inzerátu a jeho zaradenia medzi TOP. S týmto označením sa budú zobrazovať aj v samostatnej rubrike na titulke ePhoto.sk na ďalších stránkach ePhoto.sk.

Funkcia Chat

Je určená najmä pre rýchlu súkromnú diskusiu. V záložke chat sú zobrazení všetci online užívatelia. Stačí kliknúť na nick vybraných užívateľov a môžete spolu diskutovať. Je to rýchlejšia a komfortnejšia forma komunikácie pre všetkých užívateľov eKonta.  Ak ste užívateľa nezastihli online môžete mu napísať súkromnú správu tak, ako doteraz. Ak sa užívateľ odhlasi skôr ako mu napíšete správu dostane ju pri najbližšom prihlásení.

Akcie a zľavy pre eKonto Classic alebo PLUS

Lacnejšie nakupovať môžete aj u nás. V záložke eKonto/akcie a zľavy nájdete aktuálny prehľad tovarov
a služieb, ktoré môžete nakúpiť so zľavou. Akcie budeme pravidelne dopĺňať a aktualizovať. Ak chcete byť pravidelne informovaní a nových resp. práve končiacich akciách, v hornej časti stránky si môžete zapnúť notifikáciu. Správy vám tak budú prichádzať na váš email.

Získať zľavu je veľmi jednoduché. Stačí použiť kód uvedený na podstránke konkrétnej akcie. Pri nákupe cez internet vložíte kód do príslušného okienka,  pri osobnej návšteve si vytlačíte Zľavový kupón a ten odovzdáte pri platbe v obchode.


Svoje eKonto si môžete aktivovať kiknutím na upgrade v hlavičke stránky. Potom sa už len stačí riadiť pokynmi na stránke. Platbu môžete realizovať SMS platbou, PAYPAL-om, alebo prevodom z banky. Pri SMS a PayPal platbe prebehne aktivácia v priebehu niekoľkých minút. Pri platbe prevodom bude Vaše konto aktivovane do 1-2 dní. 


V pokračovaní tohto článku sa budeme podrobnejšie venovať  funkcii  pre tvorbu webov Moj web.

Pre viac informácií si pozrite tabuľku funkcií a benefitov pre jednotlivé ekonta.
Zdieľajte článok
Ohodnoďte článok
2.4 z 5
K tomuto článku nie je možné pridávať komentáre

Inzercia

ČLÁNKY - aktuálne diskutované

Newsletter

Chcete byť informovaný o novinkách portálu ePhoto.sk? Prihláste sa k odberu newslettera.