Som vychádzal z toho, že vodopád by mal byť správne biely (vlastne neutrálne šedý). Ak je modrý, tak spravidla kvôli tónovaniu do modra alebo kvôli nesprávnemu podaniu farieb. Vzhľadom k tomu, že si pamätám pár tvojich záberov, som si myslel že s farebnosťou problém nemáš, ergo že si to tak dával úmyselne. V mínusoch s D90 bežne fotím a s farbami som doteraz nemal problém.
tu nebol problem s cim fotis,ale bolo proste take svetlo.Kazdemu vysli divne farby,D300,D80
Do modra som to netonoval,dal som tam teply filter a trochu sa pohral s krivkami.Aj tak to este nieje ono.Pri foteni bolo -4C, hadzalo to divne farby
Som vychádzal z toho, že vodopád by mal byť správne biely (vlastne neutrálne šedý). Ak je modrý, tak spravidla kvôli tónovaniu do modra alebo kvôli nesprávnemu podaniu farieb. Vzhľadom k tomu, že si pamätám pár tvojich záberov, som si myslel že s farebnosťou problém nemáš, ergo že si to tak dával úmyselne. V mínusoch s D90 bežne fotím a s farbami som doteraz nemal problém.
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia
Zoradiť od najstarších