cosi uzasne.... mozno by som vlozila kusok mensi format nech zbytrocne nevynikaju mensie nedostatky
ano, dobry navod. Neviem, powershot, je to kompakt? Ja by som priclonil. Ten cas... iste? Trochu PP a je to foto tyzdna, nech si kvaka kazdy co chce...
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia
Zoradiť od najstaršíchskus nabuduce poriadne odsumit oblohu- ostrosti to neublíži, fotke iba pomôže.