Hore

Autor: Ben Von Wong

Beh vo vzduchu

V každej spoločnosti existuje mnoho neoslavovaných hrdinov, ktorí si zaslúžia ocenenie za svoju prácu a nezištné úsilie v prospech iných. Ben Von Wong sa rozhodol osloviť pre kampaň Nike práve takýchto bežných ľudí, ktorí pracujú pre prospech svojej komunity. Ako fotograf im ponúkol to najlepšie čo mohol: netradičné fotenie vo veľkej výške, ktoré prinieslo veľa zábavy a všetci si ho naplno užili :)

Viac info: blog.vonwong.comBežať v prázdne bolo dosť desivé

Ale reakcie divákov boli na nezaplatenie

Bryan McClelland


Bryan sa už dlho venuje otázkam ochrany životného prostredia a trvalo udržateľného rozvoja. Po tom ako začal s vyrobou bicyklov z bambusu sa Bryan vratil na Filipíny, kde nadviazal spoluprácu s obyvatelmi chudobnej dediny Gawad Kalinga. Zamestnal ich a hľadal možnosti ako vyvinúť rám bicykla s použitím bambusu, aby vytvoril socialno-ekologickú bambusovu radu bicyklov = Bambike. Po 9 rokoch ma Bryan na Filipínach pod záštitou veľa ďalších projektov a plánuje vo svojej práci pokračovať.

Mike Swift

Mike Swift je filipinsky rapper. Vyrastal v New Yorku a videl pozitivny vplyv basketbalu na miestnu mládež bez vzdelania. Rozhodol sa tento vplyv preniesť do chudobných oblastí na Filipínach. Založil tzv. Picnic Games, súťaž, ktorá spája lokálnu filipínsku kultúru a basketbal do komunity Tenement v Bicutane. Vďaka tomu sa svet dozvedá o situacii v chudobnych oblastiach ako su Tenement. Súčasne sa im darí získavať financie na rozvoj basketbalových ihrísk a podporu mladých nádejných hráčov.


Ian Banzon

Ian je trénerkou Nike+Run (aplikacia na behanie), triatlonistka, crossfit športovkyňa a lekárka. Aj keď to môže vyzerať, že má všetko po čom túži, cesta za tým bola náročná. Popri štúdiu a tréningu nemala žiaden sociálny život, keďže potrebovala excelovať v oboch za učelom získania štipendia. Verila však, že dokáže športovať aj popri štúdiu medicíny. A bola naozaj výborná. Dnes Ian bojuje proti stereotypu tzv. "Fit" ženy, zvláda trénovať aj pomáhať svojej komunite.

Krizanne Ty and Nikka Arcilla


Krizanne

Nikka

Krizanne a Nikka sú dve bývalé športovkyne, ktoré chcú pomáhať svojej komunite. Aj keď pracujú na plný úväzok, založili Girls Got Game - kemp, ktorý sa sústreďuje na pomoc filipínskym dievčatám v nudzi. Cieľom je zvýšiť sebavedomie týchto mladých dievčat, aby sa dokázali dostať z chudoby. Dva roky po založení prvého kempu dokázala táto iniciatíva vytvoriť až 10 podobných kempov s celkovým počtom az 1000 dievčat.

Tak to začalo


Ako prebiehalo fotografovanie


Zdroj: boredpanda

Komentáre

Pridaj komentár Pridaj komentár Zobraziť posledný príspevok
fatality
2017-10-07 18:54:51
neviem..toto je asi bezpecnejsie natacat a fotit pred zelenym platnom..
a ked uz adros,tak toto ☺ https://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/asie-a-oceanie/sexy-ruska-riskovala-zivot-kvuli-selfie-co-musela-slibit-policii_418561.html
 
WildSammy
2017-10-09 22:55:22
príspevok od: fatality
neviem..toto je asi bezpecnejsie natacat a fotit pred zelenym platnom..
a ked uz adros,tak toto ☺ https://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/asie-a-oceanie/sexy-ruska-riskovala-zivot-kvuli-selfie-co-musela-slibit-policii_418561.html
sexy rusky fajne jazdia
 
fatality
2017-10-10 11:01:08
príspevok od: WildSammy
sexy rusky fajne jazdia
no tato je riadna masina..ale neviem,ci by som si na jej mieste takto zvysoval popularitu..☺..
 

Ďalší článok z kategórie

Inzercia

ČLÁNKY - aktuálne diskutované