Hore

Huawei ponúka dezinfekciu smartfónov UV zariadením

Témou číslo jeden týchto dní je čistota a dezinfekcia. A to nielen rúk, ale aj predmetov, ktoré často používame. Na mobilný telefón či nositeľnú elektroniku sa však často zabúda.

Práve smartfóny sú doslova semeniskom rôznych neviditeľných nečistôt, baktérií a vírusov. Podľa prieskumu britskej spoločnosti Initial Washroom Hygiene z roku 2018 sa na displeji smartfónu nachádza až sedemkrát viac nečistôt, ako na doske toalety.

Antibakteriálne mydlá v tomto prípade nepomôžu. Účinnejšie je pretrieť smartfón suchou handričkou, ktorá nepúšťa vlákno (napríklad na okuliare). Najefektívnejšie odstránenie patogénnych látok z mobilu však zabezpečuje len jeden spôsob: jeho vyčistenie UV žiarením.

Tento proces majú na starosti špeciálne zariadenia, niečo ako “soláriá” pre mobil. Ich pôsobením sa dá odstrániť až 99% baktérií z povrchu smartfónu.

Bezplatné čistenie UV svetlom pre telefóny Huawei v záruke

Ak ste majiteľom smartfónu alebo hodiniek Huawei v záručnej lehote, môžete využiť bezplatné vyčistenie UV zariadením v jednom z autorizovaných servisov. Doklad o kúpe zariadenia nie je potrebný. To, či je váš telefón ešte v záruke, jednoducho skontrolujete v aplikácii HiCare, ktorá je dostupná pre všetky smartfóny Huawei.

Samotný proces čistenia trvá približne 10 minút, servisný technik zariadenie vyčistí na počkanie. Stačí s telefónom alebo hodinkami navštíviť jeden z týchto šiestich autorizovaných servisov:

  • Bratislava Relax (iFix)
  • Bratislava OC Avion (iFix)
  • Bratislava OC Bory Mall (iFix)
  • Bratislava OC Aupark – NAY (iFix)
  • Bratislava OC Central – NAY (iFix)
  • Nitra OC Mlyny (iFix)


Ponuka platí od 13. marca 2020 do konca mesiaca. O jej prípadnom predĺžení budeme informovať.

Komentáre

Pridaj komentár Pridaj komentár Zobraziť posledný príspevok

Ďalší článok z kategórie

Inzercia