Hore

Synology BeeDrive 4TB a aktualizácia BeeDrive 1.2 (podpora macOS)

Spoločnosť Synology oznámila dostupnosť zariadenia BeeDrive s kapacitou 4 TB. Zároveň sa tiež podarilo úspešne spustiť plnú podporu systému macOS pre desktopovú aplikáciu BeeDrive v rámci aktualizácie BeeDrive 1.2.

Tá používateľom zariadení Mac ponúka bezcloudové riešenie pre automatizované zálohovanie súborov v reálnom čase. Všetky podrobnosti si môžete prezrieť na webe BeeDrive.

     

Hlavné novinky vo verzii BeeDrive 1.2:

  1. Integrácia s Macom pomocou aktualizácie BeeDrive 1.2: po aktualizácii BeeDrive 1.2 môžu používatelia počítačov Mac využívať rovnaké a kompletné funkcie, ktoré sú k dispozícii vo verzii pre Windows. Táto aktualizácia umožní bezproblémové používanie naprieč platformami. Napríklad používatelia vlastniaci doma aj v práci počítača so systémom Windows aj Mac môžu jednoducho pripojiť BeeDrive a zapnúť funkciu synchronizácie súborov, ktorá zaistí aktuálnosť oboch systémov.
  2. Plynulá integrácia: požívatelia mobilných zariadení, nielen iOS, ale aj Androidu, môžu teraz využívať aplikáciu BeeDrop na prenos súborov medzi zariadeniami Android a systémami Mac, čím získajú maximálne plynulú správu dát.
  3. Vylepšenie mobilného prístupu: okrem toho sme v mobilnej aplikácii BeeDrive zaviedli funkciu prehliadača súborov. Táto aktualizácia umožňuje používateľom systémov iOS aj Android prezerať, sťahovať a zdieľať súbory BeeDrive priamo z aplikácie.

Komentáre

Pridaj komentár Pridaj komentár Zobraziť posledný príspevok

Ďalší článok z kategórie

Inzercia

ČLÁNKY - aktuálne diskutované