Hore

Peak Design – Batohy Everyday Backpack

Spoločnosť Peak Design predstavila na jeseň 2016 nové produkty. Ide o batohy, brašne a puzdra na objektívy. Kampaň na Kickstarter, kde boli výrobky ponúknuté počas letných prázdnin, bola opäť veľmi úspešná a Peak Design sa stal druhou najviac podporovanou firmou v histórii Kickstarter.

Niektoré produkty boli dostupné na našom trhu už koncom decembra 2016, väčšina však až v priebehu januára 2017. Postupne si prejdeme všetky nové produkty. Dnes si predstavíme batohy Everyday Backpack.

Everyday Backpack

Ide o inteligentne navrhnutý batoh pre kreatívnych dobrodruhov, ktorý sa prispôsobí vašej rôznorodej výbave, životnému štýlu i prostrediu.


Batohy sú dostupné v dvoch farbách (svetlo šedá a tmavo šedá)...


... a v dvoch veľkostiach (20L a 30L).

Disponuje bezkonkurenčným prístupom k obsahu, rozšíriteľnosťou a usporiadaním, rýchlym prístupom z vrchu pomocou patentovaného systému MagLatch a tiež z oboch strán pomocou zipsov odolných vplyvom počasia. Prekvapia vás široké možnosti pripevnenia výbavy mimo batohu pomocou skrytých popruhov a 2 bočných rozšíriteľných vreciek. Vďaka možnosti pripevnenia k držadlu batožiny na kolieskach je rovnako vhodný pre každodenné nosenie aj na dlhšie cesty. Vaša foto alebo iná výbava je vďaka nekonečne konfigurovateľným priehradkám FlexFold vždy usporiadaná a chránená. Vnútri sú polstrované vrecká na príslušenstvo pre perfektný poriadok medzi drobnosťami a vyhradená prepážka pre max. 15 "notebook, tablet a dokumenty. Ultra-čistý dizajn bez hojdajúcich sa koncov popruhov.

Popis

Batožina na každý deň, bez kompromisov

● Perfektné usporiadanie: Úplne nový unikátny systém prepážok zaručí perfektné usporiadanie, ochranu a dosiahnuteľnosť všetkých prenášaných vecí.
Pre fotoaparáty, alebo nie: každodenný batoh nie je len pre fotografov, ale aj pre cestovateľov, dobrodruhov, denné cesty do práce a všetko medzi tým.

Inteligentné vnútorné usporiadanie

● Prepážky Flex-fold™: 3 prepážky FlexFold ponúkajú nekonečné možnosti vnútornej konfigurácie, rozdelenie priestoru a usporiadaniu výbavy a zabraňujú prepadnutiu predmetov na dno batohu.
Vnútorné bočné vrecká: Ochrana pre batérie, karty, nabíjačky, dátové banky, káble a ďalšie maličkosti.
Prepážky pre notebook a tablet: Vyhradené priestranné vrecká pre notebook a tablet alebo dokumenty s prístupom bez nutnosti otvoriť hlavný priestor. Max. rozmery notebookov nájdete v špecifikácii.
Ukryje kompletnú foto výbavu: Obe verzie (20L i 30L) sú najväčšie z batohov a brašien, zmestí sa do nich kompletná profesionálna foto výbava. Viac o kapacite nájdete v špecifikácii
Horná kapsička: Nenápadná magneticky uzatvárateľná kapsička pod hornou príklopkou ukryje cennosti ako sú peňaženka, telefón alebo cestovné doklady.
Poistka na kľúče: V jednom z vreciek je ukrytý integrovaný úväzok s pripojenou spojkou Anchor Links, pre pripojenie kotvičiek Anchor k rýchlemu a bezpečnému pripojenie kľúčov, atď.


Vnútorné prepážky.

Revolučný zatvárací systém

Patentovaný MagLatch™: MagLatch je pravdepodobne jediný zatvárací systém, ktorý je ovládateľný jednou rukou, tichý a bezpečný. Pozostava z magnetickej pracky a štyroch ok, ktoré sú prinitované k vstavanej doštičke z nerezovej ocele. Magnet sa pritiahne k doštičke a vytvorí tak spojenie bez zámku. Potom jednoducho pritiahnete závlačku, ktorá sa bezpečne zaklapne do najbližšieho oka. Otvorte ho jednoducho zatiahnutím za držiak závlačky.

Pozoruhodná rozšíriteľnosť

● Revolučné pripevnenie mimo batohu: V tejto kategórii najlepší systém 4 konfigurovateľných sťahovacích pások pre jednoduché pripevnenie objemných a ťažkých predmetov zvonka batohu. Ak nie sú používané, možno pásky elegantne uschovať a zabrániť tak voľne sa húpajúcim koncom. 2 60cm pásky sú uložené v magnetom zaistenom vrecku, ďalšie 2 40cm pásky sú ukryté v bočných rozšíriteľných vreckách. Vysoko-pevnostné 15mm pásky, na zákazku vyrobené anodizované háčiky a 10 nenápadných pripojovacích ok pre pripojenie ľubovoľných predmetov.
Zväčšenie vnútorného priestoru o 8L: Vďaka 4 okám zatváracieho systému MagLatch možno kapacitu hornej časti batohu zväčšiť.
Preprava dronov: Obe veľkosti batohu bez problémov pojmú nový DJI Mavic s ovládačom, príslušenstvom a množstvom zostávajúceho voľného miesta. Do hlavného vnútorného priestoru 30L verzie sa dokonca zmestí DJI Phantom 4 s ovládačom a príslušenstvom.
Statív a fľaša s pitím: 2 veľké bočné rozšíriteľné vrecká je možné použiť pre statív, fľaše alebo ďalšie veci, ku ktorým chcete mať rýchly prístup.

Pripravené pre cestovanie

● Schválené ako príručná batožina: Schválené ako príručná batožina všetkými veľkými aerolinkami. Obe veľkosti sa pohodlne zmestia aj pod sedadlo.
Pripevnenie k batožine: Do zadnej časti je integrovaný pevný prievlak pre jednoduché pripevnenie na väčšiu batožinu na kolieskach s vysúvacími držadlami.

Bezkonkurenčný prístup k obsahu

● Prístup z oboch strán: Dvojica zipsov odolných vplyvom počasia umožňuje bočný prístup po celej výške batohu. Vždy veľmi rýchlo nájdete to, čo hľadáte.
Aktívny rýchly prístup: Vďaka otočnému pripevneniu popruhov možno po sňatí jedného popruhu z ramena batoh zosunúť pred seba a rýchlo ho otvoriť a zatvoriť bez nutnosti zložiť ho z chrbta.

Pohodlie

● Popruhy, ktoré vás objímu: Ramenné popruhy sú veľmi jednoducho nastaviteľné a vďaka otočnému pripevneniu sa optimálne prispôsobia rôznym postavám. Podľa mnohých recenzentov je to najpohodlnejší batoh, ktorý kedy používali.
Patentovaný hrudný popruh: Umožňuje pripevnenie aj odpojenie jednou rukou a možno ho zapnúť bez voľne sa húpajícich koncov.
Skrytý bedrový popruh: Pre lepšie rozdelenie váhy a stabilitu pri ťažkej záťaži v batohu. Pokiaľ nie je používaný, možno ho nenápadne zbaliť do bočného vrecka.

Ochrana na prvom mieste

● Vode odolný povrch: Vplyvom počasia odolná a vode odpudivá voskovaná tkanina Kodra 500D s DWR impregnáciou a dvojitým polyuretánovým poťahom. Prémiové, vplyvom počasia odolné zipsy.
Prémiové materiály a konštrukcia: Hypalonom zosilnené vysoko namáhané miesta. Vnútro z mäkkého odolného kepru zaručuje ochranu, odolnosť a luxusný feel. Pri farebnej verzii Ash je na kontaktných bodoch Hypalon nahradený prírodnou kožou Nubuck. Na zákazku vyrobené anodizované duralové komponenty.


Everyday Backpack 20LKapacita batohu Everyday Backpack 20L.

Špecifikácia:

Hmotnosť: 1350g
Objem: max 20L
Max. rozmery notebooku: 15 "/ 38cm x 25cm x 2.5cm
Max. rozmery tabletu: 33cm x 22cm x 1cm
Vonkajšie rozmery: 30cm x 46cm x 54cm (priemerné rozmery - skutočné závisí na naplnení batohu)
Záruka: Doživotná

Everyday Backpack 20L – ephotoshop.sk


Everyday Backpack 30L

   


Kapacita batohu Everyday Backpack 30L.

 

Špecifikácia:

Hmotnosť: 1542 g
Objem: max 30l
Max. rozmery notebooku: 16″ / 40cm x 27cm x 4cm
Max. rozmery tabletu: 33cm x 23cm x 1cm
Vonkajšie rozmery: 33cm x 51cm x 59cm (priemerné rozmery - skutočné závisí na naplnení batohu)
Záruka: Doživotná

Everyday Bacpack 30L – ephotoshop.sk

Porovnanie batohov:

                     

       
         

                      
EVERYDAY BACKPACK 20LEVERYDAY BACKPACK 30L
259,00 EUR
 
289,00 EUR
 
Batoh Everyday Backpack - batoh pre aktívnych fotografov, alebo na každodenné nosenie.Bezkonkurenčná organizácia a všestrannosť. Pojme max. 15" notebook.

Batoh Everyday Backpack - batoh pre aktívnych fotografov, alebo na každodenné nosenie.Bezkonkurenčná organizácia a všestrannosť. Pojme max. 16" notebook.
 

Farba:

Farba:

Objem:Max. 20 L, Min. 12 L
 
Objem:Max. 30 L, Min. 18 L
 

Príklad obsahu:

Príklad obsahu:


Notebook: max 15"

Max. dĺžka: 38 cm
Max. šírka: 25 cm
Max. hĺbka: 2,5 cm
 
Notebook: max 16"
Max. dĺžka: 40 cm
Max. šírka: 27 cm
Max. hĺbka: 4 cm


Hmotnosť:
 1351 g

Hmotnosť: 1542 g

Obsah balenia
1 x Everyday Backpack 20l
3 x prepážiky Flex-Fold™ 
1 x kotvička anchor

Obsah balenia
1 x Everyday Backpack 30l
3 x prepážiky Flex-Fold™
1 x kotvička anchor


Tento produkt si môžete zakúpiť aj v ephotoshop.sk a podporiť tak svoj obľúbený portál ePhoto.sk. Neprehliadnite akciové ponuky!

Komentáre

Pridaj komentár Pridaj komentár Zobraziť posledný príspevok
Marcel Rebro
2017-02-08 14:58:43
Od Peak Design mám Everyday Messenger 13. Skvelá brašna - dizajn, materiály, spracovanie. Nosím ju primárne "vykuchanú" ako bežnú pracovnú kabelu na NTB. Veď sa aj volá "Everyday". Backpack 30 si idem pozrieť a asi ho zoberiem na podobný účel - ako cestovný batoh na kratšie tripy.
 
turiec
2017-02-08 16:54:19
Pri Backpack 30L píšu všade, že notebook do 16". Mne sa tam bez problémov zmestí 17,3" Asus.
 
DenisBede
2017-02-08 18:21:36
Sem s ním konečne!
 
Lukáš Podracký
2017-02-09 23:58:21
mal som ich možnosť si pozrieť vo Fotolabe a dizajnovo, vychytávkami bez konkurencie
 

Inzercia

Newsletter

Chcete byť informovaný o novinkách portálu ePhoto.sk? Prihláste sa k odberu newslettera.