ephoto profile wallpaper
21271

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ladislav
Priezvisko: Šištík
Mesto: Púchov
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 16. 04. 2015
Posledná aktivita: 2026-06-27 23:01:21
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
vajsko
V Zakopanom vajsko 2025-12-14 04:29:56
chaos ...
 
V Zakopanom warwick 2025-12-13 18:30:32
Hore dotyk. Auto ti tam zbytočne zasahuje do záberu… Ale ak malo byt cieľom ukázať že Zakopané je poriadna diera tak ti tu mizernú kompozíciu aj odpustím 😂
 
V Zakopanom seifi 2025-12-13 18:02:38
vidieť toto, tak to by som sa Zakopanému vyhol ... nechceš mi povedať, že toto bola top scéna z tvojho výletu;
mal by si ten obraz nejako zjednodušiť, dejovo zjednotiť ... pozri čo tam všetko nasťahoval
 
Cesta vlahomil 2025-11-30 23:58:07
malý kvíz: Števo Eisele, mohli by to byť Senove eSíčka?!
 
TibkoOzik
Bedľa TibkoOzik 2025-11-17 22:49:59
dobre hovoris! Co pijes?
 
Milan Marko
Bedľa Milan Marko 2025-11-10 15:39:29
prvý pohľad padne na veľký biely rám, ktorý zbytočne odvádza pozornosť od dobrého námetu, ešte mi vadí neprirodzené svetlo v "klobúku", čo sa však na takýchto fotkách vyskytuje čoraz častejšie a pod hríbikmi býva neskutočné svetlo, ako keby to bolo fotené vo fotoštúdiu, miznú tiene a prirodzenosť prostredia, takže nie si v tom bohužiaľ sám...
 
Bedľa kb 2025-11-10 10:39:09
Býva tam svätojánska muška
 
TibkoOzik
Bedľa TibkoOzik 2025-11-10 08:53:52
To svetielko na mna posobi absolutne neprirodzene (miesto, farba, intenzita). K tomu taha pozornost a detail v tom mieste nie je. Hodil by sa focus stucking alebo vyssie f.
Motiv, kompo a farebnost obrazka je fajn.
 
aabe
Bedľa aabe 2025-11-09 19:06:24
Pekná
 
Pixel9
Traja ako jeden Pixel9 2025-11-05 22:01:57
Koľko stupňov tam bolo ?
 
mogoramilan
Starý dub mogoramilan 2025-10-28 15:21:42
ďakujem pekne
 
Kaplnka 2 vlahomil 2025-10-27 19:45:19
keď je vidieť aj neviditeľné... nádherné miesto ako stvorené nie len na fotenie...
 
Surovička vlahomil 2025-10-26 23:04:38
🌞 závesné proklete nízko...
 
Paladin25
Surovička Paladin25 2025-10-26 19:56:50
Pekné!
 
mogoramilan
Starý dub mogoramilan 2025-10-22 19:52:46
prosim ta kde to je presne?
 
Kaplnka vlahomil 2025-10-19 23:32:37
výborný výber foto pointu... aj kaplnka ako na dlani... 🌲⛪🖐️
 
Paladin25
Kaplnka Paladin25 2025-10-19 13:06:26
Presne to ma pri pohľade na fotografiu napadlo ako prvé. A kaplnka kde?
 
Kaplnka seifi 2025-10-19 09:41:42
subjektívne, ako vždy ... keďže kaplnku nie je vidieť, dá sa tušiť, tak by som taký názov fotografii nedával; vyvaroval by som sa takých dotykov konárov s horizontom ako je to vľavo, aj zásahu jedincov zhora do lesa
 
PeterSV
Kaplnka PeterSV 2025-10-19 08:40:32
super,,páči,,+++
 
Zaujímavá stavba seifi 2025-10-17 22:05:02
myslím, že sa to nepodarilo ...
 
Stránok 4 z 48
1 2 3 4 5 6 ... 47 48