ephoto profile wallpaper
21271

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ladislav
Priezvisko: Šištík
Mesto: Púchov
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 16. 04. 2015
Posledná aktivita: 2026-06-28 14:04:41
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
Kostol v Led Rovniach seifi 2025-03-30 20:26:38
fajn, zaujímavo je to; a kus bližšie a viac do podrepu aby si sa vyhol dotyku konárov s kostolom
 
Kvety x kb 2025-03-29 10:49:13
V tomto prípade by som sa nebál ani stredovej kompozície.
 
PeterSV
Kvety x PeterSV 2025-03-28 21:42:49
Pekná fotka 👍
 
Radnica v Bambergu brunacky 2025-03-22 06:33:49
pekný záber
 
Snžienky seifi 2025-02-22 19:58:24
3/7
 
PeterSV
Chodník PeterSV 2025-02-17 19:12:54
sa to tam klukatí,,,
 
Posed seifi 2025-02-14 22:26:57
nenapíšeš o čo sa jedná, ani ten posed nenájdem ... takto to nefunguje názvom upriamiť pozornosť na to, čo by malo byť zrejme na prvý pohľad ; myslel som, že ten obraz staviaš la bielych líniach snehu, ale to by si zase pýtalo čb prevod
 
Posed pepos 2025-02-14 21:58:49
rád chodím na takéto miesta
 
Milan Marko
Pohľad na Karlov Most Milan Marko 2025-01-31 23:41:42
nezvyčajne nakomponované, zaujímavé...
 
Stromy seifi 2025-01-29 21:43:00
nič zaujímavejšie nebolo ? ... či nemáš v šuplíku ? nechce sa veriť ...
 
Maya_Photo
Starý dub Maya_Photo 2025-01-20 00:00:07
Iščeš dekle? Obišči stran WWW.ROKA.LOL
 
Loďka seifi 2025-01-17 19:48:56
ako píše kb; nedeľ horizontom fotografiu v polovici; dobrý motív , trocha mrňavý, zišlo by sa dlhšie ohnisko (na takéto vychádzky by sa hodil 70-200/4 ...
 
Loďka kb 2025-01-17 19:17:47
Skúsil by som som to orezať na 16:9, pričom by ostal zachovaný celý ľavý dolný roh. Horizont by sa dostal do hornej tretiny a plachetnica do silného bodu. Plus narovnať horizont, pretože padá doprava.
 
Mrazivé ráno seifi 2025-01-05 19:40:15
nejako by to bolo ukončiť po stranách ... prečo takýto rez cez krík vpravo ? treba to komponovať pri fotení
 
Ďuro71
Podvečerné divadlo Ďuro71 2025-01-03 19:15:14
Fajn obloha. Pekné miesto, už som tam dávno nebol na parené buchty
 
PeterSV
Huba v tráve PeterSV 2024-11-24 11:46:41
dobré foto++++
 
aabe
Huba v tráve aabe 2024-11-23 22:44:17
Pekná
 
PeterSV
Posed PeterSV 2024-11-21 19:21:34
,,už len ,aby jeleň prišiel..
 
Ďuro71
Vodná elektráreň Dubnica Ďuro71 2024-11-03 18:17:25
Beháš mi po rajóne
 
Krtko fotografom
V tráve Krtko fotografom 2024-11-02 08:09:56
Páči .
 
Stránok 7 z 48
1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 47 48