ephoto profile wallpaper

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Fotím už 32 let,ale jako amatér,jen tak pro radost.Začínal jsem na tátův kinofilmový Zenit,potom kinof.Yashiku a od roku 2005 jsem začal fotit na digitál.Moje fotky zobrazují obyčejnou krásu naší země.
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Divočina / Príroda, Humor / Zábava, Krajina / Cestovanie, Technika, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Pavel
Priezvisko: K.
Mesto: Trutnov....česko
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 28. 09. 2022
Posledná aktivita: 2026-06-27 18:46:23
Status: online

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
Ukrutor
Večer na kraji lesa Ukrutor 2026-06-24 18:58:26
ty vole ty si blbý jak turôň xD
 
Ukrutor
Večer na kraji lesa Ukrutor 2026-06-24 16:11:44
v krajinárskej fotografií nieje dôležitá kompozícia...to snáď nemyslíš vážne chlape xD
 
Paladin25
Večer na kraji lesa Paladin25 2026-06-22 17:07:53
Nie opäť raz si nepochopil čo bolo napísané....

 
Paladin25
Večer na kraji lesa Paladin25 2026-06-22 09:25:32
Fotografia bola pridaná na kritiku, ak ju slušne dostane autor sa môže rozhodnúť či ju prijme alebo odmietne. Nemusí s ňou súhlasiť, ale pokiaľ je slušne prezentovaná(čo v tomto prípade bola) tak v tom nie je problém. A prejavuje to autorovi rešpekt.

Potom si tu však ty, ktorý akýkoľvek iný názor na subjektívne dielo považujú za osobnú urážku a namiesto diskusie začneš protistranu osočovať. Svoj omyl budeš dookola obhajovať a tak sa v tom zamotáš, že si aj často protirečíš. Keď ťa nato niekto upozorní opäť sa spustí len vlna osobných nadávok.
 
Paladin25
Večer na kraji lesa Paladin25 2026-06-22 08:46:34
Nie usvedčuješ sa ty sám. Ako ti Wawrick napísal v príspevu nižšie uvádzaš že objekt nie je dôležitý v určitých žánroch - abstrakt, umelecká fotka a podobne.

Odvolávaš sa na iný text kde si sám uviedol že:

Niektoré krajinárske zábery – atmosféra, svetlo alebo priestor môžu byť dôležitejšie než konkrétny objekt.

Čo je samozrejme pravda, ale tento záber neviniká žiadným z týchto parametrov natoľko že by objekt/motív nechýbal.

Obrázok aj scéna majú potenciál ale v tomto prípade ho autor nevyužil naplno.
 
Paladin25
Večer na kraji lesa Paladin25 2026-06-21 18:39:52
to bolo myslené ako irónia, že?
 
Paladin25
Večer na kraji lesa Paladin25 2026-06-21 18:37:24
A ty nám Peter Paľko pripomínaš starých sovietskych politikov, ktorý aj keď su v priamom prenose usvedčený z klamstva a nezmyslu budú naďalej zatlkať - zatlkáť a zatlkáť. Veď predsta keď tie klamstvá budú opakovať dostatočne dlho hádam tomu aj niekto uverí

K fotke samozrejme že fotka môže byť aj bez výrazného motívu, dokonca aj tá krajinkárska ale priamo na tomto snímku pre mňa atmosféra nie je dotiahnutá natoľko aby mi ten motív nechýbal. Skončilo to pre mňa niekde na pol ceste.
 
Večer na kraji lesa warwick 2026-06-21 18:06:02
Lenže toto nie je ani abstraktná, ani umelecká, ani moderná foka, ani street. Takže vlastne si len potvrdil že tu sa uplatňujú skôr vseobecne pravidla ako tie výnimky.
 
Večer na kraji lesa warwick 2026-06-21 15:28:46
Je to z tvojej hlavy. Tá prvá veta je vymyslenný citat. Atmosféra je pocit, ktorý ma divák z fotografie. V tomto prípade zachytiť to svetlo nie je umenie, to tam už bolo dané. Inak kreatívne tu nie je nič. Len čistá reprodukcia. Čo som tejto fotke vytkol bolo priznané aj autorom, takže ďalšia debata už je bezpredmetná.
 
Večer na kraji lesa warwick 2026-06-20 22:54:55
Takze priznal si nevhodný prez. A priznal si aj že si to fotil bez motívu. To je dobré pre tvoj další fotograficky rozvoj.
 
Večer na kraji lesa warwick 2026-06-20 22:47:48
Pozri fotografie Anaeka Adamsa, pozri si National Geographic, pozri si našich slovenských krajinkarov, pozri si nejaky kurz ako fotografovať krajinu. V krajine tak ako aj vsade vo fotografii sa silne preferuje hlavný motív. Môže to byt strom, jazero, vrcholky hôr a podobne. Aj to svetlo treba ukázať na nejakom motíve. Tu sú nejaké pne stromov, nejaka cesta, všetko tu ma rovnakú váhu.
 
Večer na kraji lesa warwick 2026-06-20 18:17:11
Zla kompozícia. Orez cez stromy. Čo z toho že je tam nejaké svetlo keď cvak nemá žiaden hlavný motív.
 
Večer na kraji lesa vlahomil 2026-06-19 21:38:38
pekne vytieňovaný...
 
Když kvete Rododrendon vlahomil 2026-06-12 05:52:51
zaujímavý kvietok
 
Večerní atmosféra v lese vlahomil 2026-05-17 11:50:47
veľmi sľubná...
 
Večerní atmosféra v lese seifi 2026-05-14 17:29:34
no áno, ale že v tej hore sa dá nájsť nejaký peň, jazierko / priehlbeň s vodou, apod.
 
Večerní atmosféra v lese seifi 2026-05-14 09:10:26
je to proste "fádne" , minule som mal podobné foto, ale letnej kaviarne, čisté, skôr "architektúra" , tak mi známi napísali, že chýba tomu hrdina, nezostávalo, len súhlasiť
 
Večerní atmosféra v lese vlahomil 2026-05-13 22:14:57
žeby bol pes zakopaný na tej čistinke?!
 
Večerní atmosféra v lese seifi 2026-05-13 16:13:35
nájdi rozdiel ... posledné tri foto
 
Jarní podvečer v lese seifi 2026-04-29 10:17:03
páči sa mi tvoje myslenie ... o tom to je, ako píšeš ; palec hore
 
Stránok 1 z 19
1 2 3 ... 18 19