ephoto profile wallpaper

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Fotím už 32 let,ale jako amatér,jen tak pro radost.Začínal jsem na tátův kinofilmový Zenit,potom kinof.Yashiku a od roku 2005 jsem začal fotit na digitál.Moje fotky zobrazují obyčejnou krásu naší země.
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Divočina / Príroda, Humor / Zábava, Krajina / Cestovanie, Technika, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Pavel
Priezvisko: K.
Mesto: Trutnov....česko
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 28. 09. 2022
Posledná aktivita: 2026-06-27 21:57:34
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
Jarní podvečer v lese seifi 2026-04-28 21:47:37
ten bordel na spodku, pod cestou, ten ti načo je na tej ploche ? no úplná prázdnota bez motívu
 
Jarní podvečer v lese vlahomil 2026-04-27 18:30:57
nádherne vyhriata stráň...
 
V lesní trávě vlahomil 2026-04-14 13:10:31
tiež si rád sadnem v takejto divočine na pniačik a dám si koláčik...
 
V lesní trávě seifi 2026-04-13 20:18:41
si tam patlal ... ? nechce sa mi foto sťahovať a krúžkovať tie svetlé miesta - ťahá sa to stredom stromov ;
 
V lesní trávě seifi 2026-04-13 20:08:43
no tie kaňky svetlé na pravej tmavej časti lesa ...
 
V lesní trávě seifi 2026-04-13 17:08:24
TK
 
Sám na mezi seifi 2026-04-04 18:54:38
myslel som, že pri menšej ohniskovej vzdialenosti by si musel k tej breze podísť; tá breza by povyrástla a stála by sa dominantnejšou k tomu lesu (na to APS-C vyskúšaj s 16mm ohniskom)
 
Sám na mezi seifi 2026-04-02 16:21:52
pre výraznejšie odpichnutie stromu od lesa na pozadí (aby to vyznelo ako solitér) by som fotil 24mm ohniskom, a najlepšie 24 a FF;
 
Večerní krajinka seifi 2026-03-20 08:06:58
tak to beriem ...
 
Večerní krajinka seifi 2026-03-19 22:09:42
nie je možné, aby si v tej krajine nenašiel zaujímavejší obsah; poľovníka so psom, cyklistu, plot, kaplnku , traktoristu JZD, nejakého koňa na pastve ... niečo, čo by to oživilo ... takáto krajina divákovi nemôže zostať v pamäti ...
 
Večerní krajinka seifi 2026-03-19 21:54:38
zase spiatočka ...
 
Milan Marko
Večerní krajinou Milan Marko 2026-03-03 11:57:14
zaujímavé farebné vrstvy
 
Večer v Podkrkonoší vlahomil 2026-02-27 08:52:23
už teraz tá záhradka prináša úrodu...
 
Zimní Podkerkonoší seifi 2026-02-21 17:10:57
https://www.youtube.com/watch?v=XDJEPjvbbs4
 
Sám v poli lll seifi 2026-01-30 11:43:49
prijal by som pri inom počasí oproti II.
 
Sám v poli ll vlahomil 2026-01-26 21:16:46
pekný strom, ten bude na Vás pyšný...
 
Milan Marko
Sám v poli ll Milan Marko 2026-01-26 16:57:48
...dal som bod, ale po rozkliku som zistil, že trochu áno...
 
vajsko
Sám v poli ll vajsko 2026-01-26 09:25:37
je to preostrené
 
Sám v poli vlahomil 2026-01-23 19:41:09
ale veľa vecí o ktoré je možné oprieť zrak...
 
Sám v poli seifi 2026-01-23 16:37:28
Ja som kvôli optickému hľadáčiku zostal na zrkadlovke. Cez elektronicky vidím tak trochen
 
Stránok 2 z 19