| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | http://www.majkut.sk/ |
O mne
| Niečo o mne: | http://www.petermajkut.com |
|---|---|
| Motto: | |
| Ponúkam služby: |
fotenie v exteriéri reklamná fotografia |
| Zameriavam sa na: | Experiment, Krajina / Cestovanie, Montáž, koláž, úprava, Nočná fotografia, Street fotografia, Šport / Akcia, Technika, Reportážna a dokumentárna fotografia, |
Osobné údaje
| Meno: | Peter |
|---|---|
| Priezvisko: | Majkut |
| Mesto: | |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | Pokročilý |
| Členom ePhota od: | 15. 08. 2010 |
| Posledná aktivita: | 2022-01-28 11:37:38 |
| Status: | offline |
Kontakt
| @ | E-mail: | pmajkut@gmail.com |
|---|---|---|
| PeterMajkutPhotography | Facebook: | PeterMajkutPhotography |
| Web stránka: | http://www.majkut.sk/ | |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: |
Canon PowerShot G11 Ricoh RDC-5300 |
|---|---|
| Moje objektívy: |
Canon EF 70-200mm f/4L USM Canon EF 50mm f/1.8 II |
| Príslušenstvo: | |













RSS
Zaujíma ma, je uvedené že montáž/koláž. Čiže krajina zvlášť a modelka zvlášť, či ?
Inak vedel by som si niečo podobné predstaviť aj pri rannom svetlo, lúče prechádzajúce cez "prales"... Viem že pri danej scéne to možné asi nie je, a nijak tým nechcem dehonestovať túto peknú fotografiu. To si len tak predstavujem, že čím by sa to dalo ešte posunúť.
Pekná práca. Chválim že stále vymýšľaš nové veci a posúvaš sa.
https://img.ephoto.sk/data/users/15026/photos/ec3f42b9013b22ce1f9758469c7292d9abba5fcb_large.jpg
...to s tým Orinokom a celou tamtou oblasťou kade tečie ....to som sa len tak zasníval...(šak jak Tvoja fotečka má názov....fantasmagoril
P.s. postavička slečny je tam výýborná...tééž by som chcel v povodí Amazonky, či v Papuli..pardon Papuy... objaviť taký pekný nový druh motýlika