Golden Gate Bridge z Baker Beach Spišland night Časuhory Bullchines Leto za dverami... ... Intruders ... _T_ Longers II.
DEVOTEE

O mne

Niečo o mne: http://www.petermajkut.com
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v exteriéri
reklamná fotografia
Zameriavam sa na: Experiment, Krajina / Cestovanie, Montáž, koláž, úprava, Nočná fotografia, Street fotografia, Šport / Akcia, Technika, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Peter
Priezvisko: Majkut
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 15. 08. 2010
Posledná aktivita: 2022-01-28 11:37:38
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: pmajkut@gmail.com
PeterMajkutPhotography Facebook: PeterMajkutPhotography
Web stránka: http://www.majkut.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon PowerShot G11
Ricoh RDC-5300
Moje objektívy: Canon EF 70-200mm f/4L USM
Canon EF 50mm f/1.8 II
Príslušenstvo:
Silvester Bajnoci
Fantasma Silvester Bajnoci 2012-10-16 19:01:52
Super pekné
 
zino
Fantasma zino 2012-10-16 18:58:27
Krásna fotografia!
 
atiart
Fantasma atiart 2012-10-16 18:38:58
... už som sa zlakol, že si ma zablokoval, bo chcel som písať ihned, že nádherný obraz, no nešlo mi to, až potom som sa zbadal, že ne som prihlasený gratulujem, skutočná krasa ...
 
Laco62
Fantasma Laco62 2012-10-16 18:14:37
Ci pana! Ako z raja
 
Jozi Mačutek
Fantasma Jozi Mačutek 2012-10-16 18:12:06
svetlo super začina mi to ... z nerealnych bagrošov to ide do nerealnej rozpravky inak super praca
 
skonka
Fantasma skonka 2012-10-16 17:24:02
ta voda je perfektna .... modelka ma divne pokrutene nohy, tej ta studena voda asi nerobila dobre a pacia sa mi pekne jemne farby...
 
objektiv
Fantasma objektiv 2012-10-16 15:49:41
nemá chybu, fantastická
 
fatality
Fantasma fatality 2012-10-16 15:20:56
len mi nejde do hlavy,ako tam ta baba dokazala minutu bez pohnutia stat...ale ne ..parada..
 
kulkovsky
Fantasma kulkovsky 2012-10-16 14:07:45
fuuu tak takéto niečo som ešte nevidel fakt si to dobre vymyslel....superovsky to vyzerá
 
BecherArt
Fantasma BecherArt 2012-10-16 13:53:36
páči
 
Fantasma FHfoto 2012-10-16 13:45:29
pekne spracované
 
walde
Fantasma walde 2012-10-16 13:17:32
super foto ...parádne si to dal dokopy, tú vílu tuším poznám
 
brancin
Fantasma brancin 2012-10-16 12:37:38
som tvrdil vzdy ze elfky nie su len na severe
 
Lacus78
Fantasma Lacus78 2012-10-16 12:06:06
parádna práca!
 
andrejgrznar
Fantasma andrejgrznar 2012-10-16 11:43:27
veľmi páči.

Zaujíma ma, je uvedené že montáž/koláž. Čiže krajina zvlášť a modelka zvlášť, či ?
Inak vedel by som si niečo podobné predstaviť aj pri rannom svetlo, lúče prechádzajúce cez "prales"... Viem že pri danej scéne to možné asi nie je, a nijak tým nechcem dehonestovať túto peknú fotografiu. To si len tak predstavujem, že čím by sa to dalo ešte posunúť.

Pekná práca. Chválim že stále vymýšľaš nové veci a posúvaš sa.
 
ZuzannaH
Fantasma ZuzannaH 2012-10-16 11:42:51
... ani mi tu tie tazke stroje nechybaju... kladne hodnotim aj zmenu objektu ...
 
Koma
Fantasma Koma 2012-10-16 11:07:52
ani nemusíš hovoriť...v lete v júli sa čvachceme s chalanmi v Hnilci..v Peklisku...dokonale poznám ten chlad.....keď nesvieti slnéčko a je kúsok chladnejší deň, tak tam vojdem akurát tak po členky..
 
Koma
Fantasma Koma 2012-10-16 10:56:16
kebyže len nohy...joj....skučím pri predstave
 
Koma
Fantasma Koma 2012-10-16 10:39:12
kukám, že linčíka musíš nakopírovať celého.....keď len klikneš tak nič..
 
Koma
Fantasma Koma 2012-10-16 10:37:26
verím , verím...spoznal som podľa lopúšika, také fasa ,,mrňúse,, rastú tam ako píšeš, chrobkovia s menom Nosánik deväťsilový ich strašne radi ,,ňufákom,, obžierajú..takto:

https://img.ephoto.sk/data/users/15026/photos/ec3f42b9013b22ce1f9758469c7292d9abba5fcb_large.jpg

...to s tým Orinokom a celou tamtou oblasťou kade tečie ....to som sa len tak zasníval...(šak jak Tvoja fotečka má názov....fantasmagoril pod vplyvom Tvojeho obrázka a tej spleti hustej...divoko rastúcej zeliny ...bol to a stále je ...mooj detskomladícky sen
P.s. postavička slečny je tam výýborná...tééž by som chcel v povodí Amazonky, či v Papuli..pardon Papuy... objaviť taký pekný nový druh motýlika
 
Stránok 270 z 412