Bullchines Milojská noc Invasion V. Dúbravske prebúdzanie II. Obzretie Comfortably numb Implicity Wosmirootser Mesačný pozdrav III. Intruders
DEVOTEE

O mne

Niečo o mne: http://www.petermajkut.com
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v exteriéri
reklamná fotografia
Zameriavam sa na: Experiment, Krajina / Cestovanie, Montáž, koláž, úprava, Nočná fotografia, Street fotografia, Šport / Akcia, Technika, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Peter
Priezvisko: Majkut
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 15. 08. 2010
Posledná aktivita: 2022-01-28 11:37:38
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: pmajkut@gmail.com
PeterMajkutPhotography Facebook: PeterMajkutPhotography
Web stránka: http://www.majkut.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon PowerShot G11
Ricoh RDC-5300
Moje objektívy: Canon EF 70-200mm f/4L USM
Canon EF 50mm f/1.8 II
Príslušenstvo:
spektrum
Představte si... spektrum 2012-10-18 19:13:42
to je krasne
 
angie007
Fantasma angie007 2012-10-18 01:01:55
perfekt
 
walde
Fantasma walde 2012-10-17 23:40:36
... sa ti toho nasypalo ...gratulujem Peter
 
vladisko
Fantasma vladisko 2012-10-17 22:32:25
ale takú atmosferu original jak ty ani by som nevedel vykuzliť
 
Jerry C.
Fantasma Jerry C. 2012-10-17 22:19:16
počúvaj Peter ,ty už robíš popisy ako jeden náš spoločný kamarát,ktorého mám veľmi rád a ktorý tu už veľmi nepridáva a tak mi začínajú jeho opisy vzniku fotiek aj chýbať / stojí aj v pozadí vzniku tejto fotky,teda jednej jej časti ? / ...
 
Jerry C.
Fantasma Jerry C. 2012-10-17 22:14:54
to som teda nečakala !!!!!... skoro som na riť padol ...super ,super ,super - hodné Devoteeho
a blahoželám k foto dňa
 
miso22
Fantasma miso22 2012-10-17 21:24:31
super ako vzdy.neskutocne........ked vidim pekne farby,maznutu oblohu,alebo potok,tak nemusim pozerat ani meno autora..jasne ze to je DEVOTEE.mas nenapodobitelnu pracu.
 
vladisko
Fantasma vladisko 2012-10-17 19:51:19
waau..to v jakom pralese si to fotil?? úchvatné !!
 
Haratyk
Fantasma Haratyk 2012-10-17 18:50:06
naozaj pôsobivé...
 
ivans
Fantasma ivans 2012-10-17 17:48:05
gratulujem k tejto prácičke Peter, pastva pre oči
 
Fantasma Erny 2012-10-17 17:12:09
pecka praca!
 
Georgo4
Fantasma Georgo4 2012-10-17 16:17:01
nadherne... super praca
 
Fantasma František Gomboš (frago) 2012-10-17 15:52:31
Ulahodila oku, aj s popisom úprav
 
kralik_j
Fantasma kralik_j 2012-10-17 15:37:17
paradicka
 
Max666
Fantasma Max666 2012-10-17 13:52:27
Krasna...
 
Koma
Fantasma Koma 2012-10-17 13:47:13
prezradím Vám pán kolega keď ste taký zvedavec....videli by ste ,,len,, čiéérne spoďárky fešné.....som sa spoza rohu po očku zvedavo špehovačne kukala, tvárila som sa že sa pasiem ..chichi
 
Koma
Fantasma Koma 2012-10-17 13:39:25
aj zvončekom som bimbala......veru aj hubou do seba bumbala........a eej veru veru som ja potom krásne tvrdo spinkala
 
LK1961
Fantasma LK1961 2012-10-17 12:33:16
a ešte,fajn miniatúra
 
LK1961
Fantasma LK1961 2012-10-17 12:31:59
Fajn lopúch a veľká neznáma za ním
 
sonyboy
Fantasma sonyboy 2012-10-17 12:22:27
pre mna dokonala fotka, klobuk dole
 
Stránok 268 z 412