D1 Na druhý breh ... _T_ IVZN8 Cassovar Proces III. Smižianské pohľady II. Golden Gate Bridge z Baker Beach Wosmiroad
DEVOTEE

O mne

Niečo o mne: http://www.petermajkut.com
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v exteriéri
reklamná fotografia
Zameriavam sa na: Experiment, Krajina / Cestovanie, Montáž, koláž, úprava, Nočná fotografia, Street fotografia, Šport / Akcia, Technika, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Peter
Priezvisko: Majkut
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 15. 08. 2010
Posledná aktivita: 2022-01-28 11:37:38
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: pmajkut@gmail.com
PeterMajkutPhotography Facebook: PeterMajkutPhotography
Web stránka: http://www.majkut.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon PowerShot G11
Ricoh RDC-5300
Moje objektívy: Canon EF 70-200mm f/4L USM
Canon EF 50mm f/1.8 II
Príslušenstvo:
mato.draho
Hrejivé pozdravy mato.draho 2012-10-21 20:31:41
Barsparadna

Večer bol tiež super, zasmradli sme tam na dlho, odchod bol až po desiatej. Našťastie auto bolo tam, kde sme ho nechali, takže sláva nášmu výletu.

Foto pekná, fajný formát aj farby, plus kompo myslím že tiež môže byť. Tatry na stred sú povedzme že spornejšie, ale nemôžem povedať, že sa mi to takto nepáči. Good one!
 
jnezky
Hrejivé pozdravy jnezky 2012-10-21 18:51:17
paráda, pekne nasvietené
 
Jozi Mačutek
Hrejivé pozdravy Jozi Mačutek 2012-10-21 12:47:23
inak foto fakt pekna prevedenie klasickeho zapadu slnka do takej foto je fakt vyborne
 
Jozi Mačutek
Hrejivé pozdravy Jozi Mačutek 2012-10-21 12:46:19
no sklo meniť budem mohol až o rok ked budem mať zrkadlovku a clonu mam menšiu jak zrkadlovky ... do 10
 
petrus 1
Hrejivé pozdravy petrus 1 2012-10-21 12:39:14
mne sa páči práveže tá druhá s tým slniečkom
 
Jozi Mačutek
Hrejivé pozdravy Jozi Mačutek 2012-10-21 12:04:50
aj ja neska večer s kamaratmi idem do levočskych vrchov ale do časti križovsky les laka ma take niečo skusiť no furt mam odlesky jak svina nevieš dajaky trik na ne či to len retušovanie pomože ... ?
 
jerry
Hrejivé pozdravy jerry 2012-10-21 12:01:35
Podla vysky stebiel sa mi zdal ten pahyl tak max 1m vysoky,preto som pisal o kompozicii .S hviezdickovym slnieckom bude fotecka urcite ,aspon pre mna krajsia
 
ogl68
Hrejivé pozdravy ogl68 2012-10-21 11:18:38
Tak toto nemá chybu...
 
jerzi45
Hrejivé pozdravy jerzi45 2012-10-21 11:16:21
krásne čisté a teplé farbičky si vyčaril /so slnkom samozrejme/
 
Hrejivé pozdravy pepe112 2012-10-21 10:49:12
 
jerry
Hrejivé pozdravy jerry 2012-10-21 10:34:43
skoda ze si slniecko schoval za pahyl a aj stredova kompo podla mna ee ..
 
Koma
Mestská tienofka III. Koma 2012-10-20 10:40:43
tieňofka alá:

https://www.youtube.com/watch?v=M9U-Rzd7Lqs

asik nepoznáš, ešte 3-4 roky a piesenka bude oslavuvať kompletnú celúú pooolstoročnicu svojeho vzniku
 
Koma
Mestská tienofka III. Koma 2012-10-20 10:38:29
aha ..zlodej..chyťte hooo.....čmajzol Kolegyni Brehulke bajk..
 
Špagetka
Mestská tienofka III. Špagetka 2012-10-20 00:11:20
...a ja ze to bacil fotil
 
Špagetka
Mestská tienofka III. Špagetka 2012-10-20 00:10:31
mam rada taketo protislnkove...
 
bacil2
Mestská tienofka III. bacil2 2012-10-19 22:15:43
...ale Vás nejako chytili tie tieňofky ...Pán kolega!
 
Vajanský
Fantasma Vajanský 2012-10-19 20:14:25
Ľud náš už dávno zistil na čo všetko sa dá lopúch použiť. Aj baby poznajú mnohoraké využitie lopúcha, mnohé jeho účinky sú veľmi hojivé, tak ako ich bol Jur Fándly v Zelinkárovi popísal.
Ale na jeden účel zabudol. Veď aj múzu je možné zaokryť ním ľahúčko. Poryvy zmyslov sú ešte viac bičované túhou. Náhle novú báseň v hlave mám. Chapče, dobrá práca, teba by som rád aj mojim kolegyniam v Živene predstavil. Daj vedieť keď budeš najbližšie v Turčianskom sv. Martine. SHV
 
Mestská tienofka III. Fotofolie 2012-10-19 18:23:17
pekna
 
pety
Fantasma pety 2012-10-19 15:59:41
pre mna pekna...
 
noik
Fantasma noik 2012-10-18 21:21:49
tu vidím aj iné využitie lopúcha, ako sa väčšinou táto rastlina spája
...páčitko
 
Stránok 267 z 412