D1 Na druhý breh ... _T_ IVZN8 Cassovar Proces III. Smižianské pohľady II. Golden Gate Bridge z Baker Beach Wosmiroad
DEVOTEE

O mne

Niečo o mne: http://www.petermajkut.com
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v exteriéri
reklamná fotografia
Zameriavam sa na: Experiment, Krajina / Cestovanie, Montáž, koláž, úprava, Nočná fotografia, Street fotografia, Šport / Akcia, Technika, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Peter
Priezvisko: Majkut
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 15. 08. 2010
Posledná aktivita: 2022-01-28 11:37:38
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: pmajkut@gmail.com
PeterMajkutPhotography Facebook: PeterMajkutPhotography
Web stránka: http://www.majkut.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon PowerShot G11
Ricoh RDC-5300
Moje objektívy: Canon EF 70-200mm f/4L USM
Canon EF 50mm f/1.8 II
Príslušenstvo:
NIKA02
Hrejivé pozdravy II. NIKA02 2012-10-22 19:49:38
super Ti tam svietim
 
ZuzannaH
Hrejivé pozdravy II. ZuzannaH 2012-10-22 18:48:10
suhlasim s tebou... fotka je vzdy individualnym pribehom (autorovym aj adresatovym) a tak by mala byt aj posudzovana (resp. tak by na nu malo byt nahliadane - slovicko "posudzovana" je na to asi prisilne). aj preto som dala like ... je fajn vidiet tvoju tvorbu aj v inych polohach...
 
Nico 1
Fantasma Nico 1 2012-10-22 18:32:57
Nádherná prácička chlape!!!
 
ZuzannaH
Hrejivé pozdravy II. ZuzannaH 2012-10-22 17:30:11
je pravdou, ze si si nastavil uz vysoko latku, ale nepopieratelne ma svoju atmosferu...
 
dawajsoft
Hrejivé pozdravy II. dawajsoft 2012-10-22 14:22:15
zastavil som sa len kvôli autorovi...pre mna uplne obycajna fotka akych je tu kopec a castokrat lepsich. .ako technickej stranke nic nevycitam ,ale nesedi mi ani namet ani kompozicia.kmen akoby vyrastal odnikial..sorry ale u teba som zvyknuty na preciznejsiu pracicku.
 
Helen1
Hrejivé pozdravy II. Helen1 2012-10-22 12:32:47
veľmi pekné, graduješ
 
walde
Hrejivé pozdravy II. walde 2012-10-22 11:32:19
...veľmi pekne, tento orez plus slniečko lúčovité mi príde impaktovejšie ako to včerajšie
 
Koma
Hrejivé pozdravy II. Koma 2012-10-22 10:29:59
naozaj fešne spoza.. na nás mrká + sa mi kus páčia tie rozpohybované máznuté stebélka...myslím že to si spravil výborne s tým dlhým časom...že sa Ti takto na fotke kníšu.
 
Špagetka
Hrejivé pozdravy II. Špagetka 2012-10-22 10:26:09
...krasny den zelam!
 
objektiv
Hrejivé pozdravy II. objektiv 2012-10-22 09:50:08
krásny ohnivý, jednoduchý pohľad
 
milanF
Hrejivé pozdravy II. milanF 2012-10-22 09:10:21
 
juve16
Hrejivé pozdravy II. juve16 2012-10-22 09:10:01
pekná aktuálna náladovka týchto dní
 
milanF
Hrejivé pozdravy II. milanF 2012-10-22 09:09:39
 
stteffi
Hrejivé pozdravy II. stteffi 2012-10-22 08:52:25
to slniečko nám tu dávaš po kúskoch , krásne ránko
 
Vajanský
Hrejivé pozdravy II. Vajanský 2012-10-22 08:51:42
Dobré ráno synak. Páčia sa mi tvoje ohňom zapálené lúky podtatranské. Hoc kmeň stromu bývalého už len Suchou ratolesťou je, slnečný lúč preblesknuvší na ňom nám dáva nádeje, že vec naša národná tlie, ba i budúcim ohňom rozhorieť sa môže. Usporiadanie obrazu môjmu oku tiež pozdáva sa, tak do Živeny na stenu s ním!
SHV
 
vojtech
Hrejivé pozdravy vojtech 2012-10-21 22:59:21
krasne
 
walde
Hrejivé pozdravy walde 2012-10-21 22:52:44
...preto fotografi vymysleli mesiac fotografie práve na november...možno sa stretneme na nejakej výstave
 
NIKA02
Hrejivé pozdravy NIKA02 2012-10-21 22:25:46
pekna fotecka ....
 
walde
Hrejivé pozdravy walde 2012-10-21 21:43:55
...veľmi zaujímavý a netradičný náhľad...farbičky priam horia, však tak sa im aj patrí v jesennom čase
 
misík
Hrejivé pozdravy misík 2012-10-21 20:51:49
Pekné svetlo,páči sa mi.
 
Stránok 266 z 412