Comfortably numb Mesačný pozdrav II. Invasion III. Snowman Časuhory Cestou okolo Mlákojazdec Leto za dverami... V pote tváre _T_
DEVOTEE

O mne

Niečo o mne: http://www.petermajkut.com
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v exteriéri
reklamná fotografia
Zameriavam sa na: Experiment, Krajina / Cestovanie, Montáž, koláž, úprava, Nočná fotografia, Street fotografia, Šport / Akcia, Technika, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Peter
Priezvisko: Majkut
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 15. 08. 2010
Posledná aktivita: 2022-01-28 11:37:38
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: pmajkut@gmail.com
PeterMajkutPhotography Facebook: PeterMajkutPhotography
Web stránka: http://www.majkut.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon PowerShot G11
Ricoh RDC-5300
Moje objektívy: Canon EF 70-200mm f/4L USM
Canon EF 50mm f/1.8 II
Príslušenstvo:
golden beads
S blatom opreteky golden beads 2012-10-30 19:08:20
špinavo - akčná zaujala
 
LovuZdar
S blatom opreteky LovuZdar 2012-10-30 17:18:12
musela to byť psina
 
Sanfu
S blatom opreteky Sanfu 2012-10-30 15:38:19
Super! Oceňujem že sa ti chcelo v tom daždi
 
objektiv
S blatom opreteky objektiv 2012-10-30 13:17:23
skvelé
 
Koma
S blatom opreteky Koma 2012-10-30 00:15:34
by sa mu zišli pomaly už aj okulárky s takými ,,vymeniteľnými,, fooliami..či čo, že také dačo jak majú motokrosári...že keď už nevidíš nič pomaly cez blato tak strhne dole tú foolijku a má zas na chvílku čisté...vyzerá hentak zaserkaný blatom jak dáky historický rytier..zbrojnoš
 
stani08
S blatom opreteky stani08 2012-10-29 23:38:17
jj ten prvy hafač ta riadne žere super zalapene
 
Damush
S blatom opreteky Damush 2012-10-29 23:11:54
o tomto je fotografia-o takýchto skvelých momentoch
 
jerzi45
S blatom opreteky jerzi45 2012-10-29 23:07:07
výborné
 
Matej Rumanský
S blatom opreteky Matej Rumanský 2012-10-29 22:54:55
skvelé Peťo . .
 
Koma
Lucerna Koma 2012-10-28 00:07:20
lúbi sa mi ten nápis...aháá, tak koonečne som pochopila..že destiláty môžu za to..že som ušľachtilé plemeno...fííha......inak pri tejto fotečke som dostala chuť zavolať dve partičky....chalanskú a dievčenskú....ak bych voobec mala toľko veľa kamarátov ...rozdeliť sa tam a normálne naživo sa zahrať na pajkov figúrkových a hodiť si tam na dlažbe partičku šachu...já bych bola za koníka...a bieleho..hihi...hiohio.....a kamoška žirafa by bola za vežu
 
mythos_666
Lucerna mythos_666 2012-10-27 21:34:51
...ja robim takisto pano z ruky dost casto... mas tam dost bugov, vycet niektorych: podlaha - kocky zle zlozene na viacerych miestach, fotografujuca zena chyba cast tela, zena s kabelkou nalavo na jednej nohe, nad nou muz bez tvare etc...
 
Matej Rumanský
Lucerna Matej Rumanský 2012-10-27 20:58:03
a este som chcel... fajne si to previedol do blekendvhajt
 
Matej Rumanský
Lucerna Matej Rumanský 2012-10-27 20:56:37
no bratmm, ak z ruky - palec hore
 
palci
Fantasma palci 2012-10-27 18:08:18
je to nadhera
 
brehulka
Skokom ... brehulka 2012-10-25 13:25:28
Íha, tak to by mal pán kolega-autor fotečky rýchlo za tou nešťastnicou utekať. Že podvodníka si berie.
 
Koma
Skokom ... Koma 2012-10-25 10:15:30
som minule pani kolegyňa zostala sklamaná, som sa dozvedela pod jednou tunajšou fotečkou že žiadnych 39km sa nekonalo...že Felix sa krúteu, točeu a plával luftom úúplne niekde inde...tuna:

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/420916_4797592617230_1919470613_n.jpg
 
juve16
Skokom ... juve16 2012-10-25 09:36:48
presne
budeš skákať ako si ukážem
 
Koma
Skokom ... Koma 2012-10-25 09:31:20
a už je ,,namočený až po uši,,....šak mu aj nevestička tuším ukazuje..od teraz budeš takto držať hubu a krok
 
SteveS
Fantasma SteveS 2012-10-25 04:32:25
Peter robí (a verim ze aj bude robit) lepsie a profesionalnejsie popisy ako ten tvoj kamarat no a hlavne k profesionalne spracovanym fotografiam Ten tvoj kamarat ani nechapem naco pisal popisy, ked tie fotky same boli neraz rozporuplne a dakedy mi skor pripominali test divaka co znesie po stranke machlenia TK asi ze ho obcas rozculili a iritovali reci o nevhodnosti postprocesu a famy o nutnosti a potrebe cistej fotografie inak si to ani neviem vysvetlit Pozdravujem vas oboch chlapci, snad sa este dakedy znova stretneme a daco zase spolocne spiskame
 
SteveS
Fantasma SteveS 2012-10-25 04:25:56
velmi vydarena vzdusna a sucasne az akoby zblnkajuca fotografia (práca) ... dávno vravím ze ak ma grafik navyse aj sam cit na fotenie a komponovanie, dokaze vsetko a je nedostihnutelny beznym fotografom ci beznym grafikom ... skvele Peto, len tak dalej
 
Stránok 264 z 412