Punch the trees Invasion V. Bullchines Zima udrela ... Under II. Dvaja králi Rudy gentleman Svetlocasu Milojská noc
DEVOTEE

O mne

Niečo o mne: http://www.petermajkut.com
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v exteriéri
reklamná fotografia
Zameriavam sa na: Experiment, Krajina / Cestovanie, Montáž, koláž, úprava, Nočná fotografia, Street fotografia, Šport / Akcia, Technika, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Peter
Priezvisko: Majkut
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 15. 08. 2010
Posledná aktivita: 2022-01-28 11:37:38
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: pmajkut@gmail.com
PeterMajkutPhotography Facebook: PeterMajkutPhotography
Web stránka: http://www.majkut.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon PowerShot G11
Ricoh RDC-5300
Moje objektívy: Canon EF 70-200mm f/4L USM
Canon EF 50mm f/1.8 II
Príslušenstvo:
Dumaru
Radosti jesene Dumaru 2012-11-01 14:14:52
Dúfam že sa jej venuješ viac ako kolážam
 
Koma
Radosti jesene Koma 2012-11-01 13:29:46
ale sa Ti teda naozaj raduje a smeje..ľaľa takto ......bruškom
 
blahoslav J B Art
Radosti jesene blahoslav J B Art 2012-11-01 12:54:38
skoda, ze si z tej radosti zakryla polku tvare
 
ZuzannaH
Radosti jesene ZuzannaH 2012-11-01 12:54:13
... skoda, ze nevidiet vyraz jej tvare...
 
walde
Pavutrávka walde 2012-11-01 09:47:39
...pekne sa tým záberom prediera svetlo
 
Koma
Pavutrávka Koma 2012-10-31 23:09:59
konečne som pochopil prečo majú pavúčkovia žliazky s jedom..no šak keď sa chodia s muchotrávkou miliskuvať...pochopiteľné však?.................kúsek ma ťahá vyskúšať zatmaviť ten svietivý ždíbok v pdr na spodnom okraji
 
Damush
Pavutrávka Damush 2012-10-31 23:03:02
A toto taká srandička nejedlá, síce v pohode odfotená, ale, ale šak pobavilo
 
stani08
Pavutrávka stani08 2012-10-31 21:49:17
pekne len skoda ze ten šuhaj sa neusadil viac do svetla ale aj tak je šikovny pozral šicke muchy a tak zmenil botanicky nazaov
 
NIKA02
Pavutrávka NIKA02 2012-10-31 21:22:57
Dobry nazov
 
S blatom opreteky II. Peter Húšťava 2012-10-31 18:56:07
fajn
 
Peter1111
S blatom opreteky II. Peter1111 2012-10-31 09:25:18
Pekné
 
ksindy
S blatom opreteky ksindy 2012-10-31 08:34:00
super
 
milanF
S blatom opreteky II. milanF 2012-10-31 07:15:15
super
 
Koma
S blatom opreteky II. Koma 2012-10-30 22:08:13
no podarený supiš psík ten vpravo ..totok musím rýchlo ukázať aj Čikinovi....sa zaiste smiechom ušúúúúla....šak ten pravý má ušká aj na riťke..chichi....to asi že keď bude tuna predkom unavený...sa prehodí a bude ťahať dopredku zadkom .-)
 
Matej Rumanský
S blatom opreteky II. Matej Rumanský 2012-10-30 21:15:36
no kto vie, keby som mal cas.. (?)
momentalne sama praca, a ked mam volno i chut fotit je na prd pocasie, ako naschval . .
 
objektiv
S blatom opreteky II. objektiv 2012-10-30 20:48:24
ešte lepšie zachytená
 
margon
S blatom opreteky II. margon 2012-10-30 20:34:18
zaujalo...
 
Matej Rumanský
S blatom opreteky II. Matej Rumanský 2012-10-30 20:20:28
tiez by som chcel podobnu akciu fotit, len volako okrem lyzovania v zime sa neviem k nicomu dostat . . .

fotka aj tato aj ostatnie na paradu, vyborne vysledky podava 70-200 f4
 
stani08
S blatom opreteky II. stani08 2012-10-30 20:05:47
super tu ma ten hafan este lepsi výraz ten to uplne zere TK poznacilo potrebne dost vysoke iso ale pri zaberoch tohoto zanru to vie byt aj napomocne a to je aj tento pripad
 
horsky vlk
S blatom opreteky horsky vlk 2012-10-30 20:05:39
pekne zachytený okamih
 
Stránok 263 z 412