Punch the trees Invasion V. Bullchines Zima udrela ... Under II. Dvaja králi Rudy gentleman Svetlocasu Milojská noc
DEVOTEE

O mne

Niečo o mne: http://www.petermajkut.com
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v exteriéri
reklamná fotografia
Zameriavam sa na: Experiment, Krajina / Cestovanie, Montáž, koláž, úprava, Nočná fotografia, Street fotografia, Šport / Akcia, Technika, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Peter
Priezvisko: Majkut
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 15. 08. 2010
Posledná aktivita: 2022-01-28 11:37:38
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: pmajkut@gmail.com
PeterMajkutPhotography Facebook: PeterMajkutPhotography
Web stránka: http://www.majkut.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon PowerShot G11
Ricoh RDC-5300
Moje objektívy: Canon EF 70-200mm f/4L USM
Canon EF 50mm f/1.8 II
Príslušenstvo:
Cerberus
Tatranské fukoty Cerberus 2012-11-04 10:56:10
Šum neriešim, sám ho do veľa mojich fotiek pridávam. Ale tie vertikálne pásiky mi prídu divné. Ako vznikli?
Fotka je prima. Páči sa mi.
 
Tatranské fukoty jolazzz 2012-11-04 09:53:52
fajnotka...TA3..4EVER
 
ZuzannaH
Tatranské fukoty ZuzannaH 2012-11-04 08:32:09
fukoty priam vtahujuce do zaberu, dobra praca
 
Tatranské fukoty Luu 2012-11-04 06:58:02
po rozkliknuti som si nebol isty ci som tam alebo stale sedim pri pc
 
stani08
Tatranské fukoty stani08 2012-11-04 03:24:57
šumna
 
Lukáš Ildža
Tatranské fukoty Lukáš Ildža 2012-11-04 00:14:57
velmi prijemny pohlad, ta perspektiva mrakov vtahuje do zaberu. pekna kompozicia. inac, podla mnozstva sumu na oblohe to vyzera ako by bola byvala podexponovana..ale to si neviem pri tom expozicnom case predstavit.. jak to?
 
slawmi
Intruder slawmi 2012-11-03 16:40:11
fajne to je, panacik je super , dokonca aj tiene noh ma , roztahane mraciky, super, no technika vedla neho mi pomenej pasuje, no potom by sa to uz nevolalo intruder
 
davidwagner
Intruder davidwagner 2012-11-03 15:15:13
Tak toto je SUPER !
 
Intruder mare 2012-11-03 15:08:14
skor taka marsovka by z toho bola lepšia takto neviem najviac na fotke sa mi páčil iba ten spodok hm s tým pásom sry
 
ksindy
Intruder ksindy 2012-11-03 12:20:13
atmosferu mi tam kazia tie ikonky a cislo na karoserii, kompozicne sa mi to nevidi. farebne je to pekne.foto postavy aliena je predpokladam vlastne
 
walde
Intruder walde 2012-11-03 12:06:20
...tak predsa existujú...sa čudujem že ti to nazabavili
 
Jozi Mačutek
Intruder Jozi Mačutek 2012-11-03 09:56:46
ej ha fakt dobra ... až taka magicka ... pride mi to realne podla dobre spravenych tieňoch a tmavej strašidelnej nočnej atmošky ... vyzera to ako duch z niektorych tych obeti ... R.I.P
 
Jerry C.
Intruder Jerry C. 2012-11-02 23:17:10
Es liebt mir aber wir sind keine nemčuriken
 
Matej Rumanský
Intruder Matej Rumanský 2012-11-02 20:56:54
riadna haluz, sa mi bude snivat v noci
 
HK
Intruder HK 2012-11-02 18:55:43
ta postava vyzera ako "iron man", ale inac fajne atmo
mozno aj stvorec by bol gut (zlava z toho bagra zobrat) je to tam zbytocne tmave.
ale aspon je to zas ine
 
mirosz
Intruder mirosz 2012-11-02 18:52:53
opravujem - nie bager ale vrtaci bazmek
 
mirosz
Intruder mirosz 2012-11-02 18:51:12
ghost in the shell utiekol zo svojho bagrovskeho shellu
 
Megapixel
Intruder Megapixel 2012-11-02 18:49:37
ma to zaujímavú atmosféru
 
signum75
Light rider signum75 2012-11-01 21:06:21
najviac..
 
bonifacko
Radosti jesene bonifacko 2012-11-01 16:44:36
bagristka?
 
Stránok 262 z 412