Whitsmir Punch the trees Smižianské pohľady II. Perforazioner Obzretie Zima udrela Rozlúčky leta Montanerov strom Contro Toristo ...
DEVOTEE

O mne

Niečo o mne: http://www.petermajkut.com
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v exteriéri
reklamná fotografia
Zameriavam sa na: Experiment, Krajina / Cestovanie, Montáž, koláž, úprava, Nočná fotografia, Street fotografia, Šport / Akcia, Technika, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Peter
Priezvisko: Majkut
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 15. 08. 2010
Posledná aktivita: 2022-01-28 11:37:38
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: pmajkut@gmail.com
PeterMajkutPhotography Facebook: PeterMajkutPhotography
Web stránka: http://www.majkut.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon PowerShot G11
Ricoh RDC-5300
Moje objektívy: Canon EF 70-200mm f/4L USM
Canon EF 50mm f/1.8 II
Príslušenstvo:
juve16
Samoty rána juve16 2012-11-06 09:39:42
dobrý nápad kolegyňa
som si to pustil podľa vášho návodu, fotečku vycapil na fulskrína a hneď sa mi urobilo pekné ránko, aj muška sa prebrala a vykukla zo škáry keď započula takú krásnu pesničku, skoro sa mi lapila do pavučinky beťárka, mohol som si ešte aj puchutnať, to by už boli Vianoce
 
jerzi45
Samoty rána jerzi45 2012-11-06 08:21:36
výborné. kde ty chodíš na tieto mystické scény a nápady...
 
grundika
Samoty rána grundika 2012-11-06 08:09:02
pozeran, ze to miesto mi je nejako povedome...uhadla som ...krasne svetlo
 
Matej Rumanský
Samoty rána Matej Rumanský 2012-11-06 07:45:24
TOP . .
inak si ma predstihol s tymto napadom, tiez mam par pokusov kde som sa chtiac ocitol v zabere, no menej podarenych..
tlieskam
 
walde
Samoty rána walde 2012-11-06 07:40:21
...pre mňa práve s tou postavou... vhodne zapasovala...a možno bez tej plnej čiary
 
Koma
Samoty rána Koma 2012-11-06 07:06:25
tak ako ju máš...+ ešte kúštik snehu...a pasovala by mi k nej táto

https://www.youtube.com/watch?v=_3hNtFkiKKo

 
Samoty rána pepe112 2012-11-06 07:02:17
 
leclercq
Samoty rána leclercq 2012-11-06 01:21:43
tipujem foto dna inak postava mi trochu narusa snovy feel svojou tmavostou
 
SkyVessel
Samoty rána SkyVessel 2012-11-06 00:58:46
HDR?? Jinak pěkně zbarvené
 
Rasty Gibel
Samoty rána Rasty Gibel 2012-11-06 00:21:19
paráda ..... páči sa mi
 
walde
Tatranské fukoty II. walde 2012-11-05 22:19:14
... fajn BW stomovka
 
jozefmicic
Tatranské fukoty jozefmicic 2012-11-05 21:24:55
Riadne fukoty, páči sa mi aj tá dnešná verzia, ale táto je lepšia.
 
KMich
Fantasma KMich 2012-11-05 19:07:58
Krasa. len tu modelku by som viac do popredia aby sa tam nestracala.
 
pawlus333
Intruder pawlus333 2012-11-05 10:09:06
husté
 
stani08
Tatranské fukoty II. stani08 2012-11-05 07:27:24
je to tak isto dobra praca ale priklanam sa k nazoru ze ta vcerajsia bola aj obsahovo zaujimavejsia
 
objektiv
Tatranské fukoty II. objektiv 2012-11-05 07:07:42
mne sa táto viac páči
 
Tatranské fukoty II. pepe112 2012-11-05 06:43:30
 
JaroD.
Tatranské fukoty II. JaroD. 2012-11-05 04:48:27
včerajšia s dominujúcimi a skvelo podanými Tatrami, ktoré boli hlavnou prednosťou fotografie bola u mňa lepšia.
 
slawmi
Tatranské fukoty slawmi 2012-11-04 23:36:05
sedi vec
 
petrus 1
Tatranské fukoty petrus 1 2012-11-04 23:09:45
hej, je to také jednoduché pekné miesto
 
Stránok 260 z 412