Smižianské pohľady Prchavá krása ... Woldherclisher Mestská tienofka Samoty Hradbbiton Bullchines Novoročné duby _I_
DEVOTEE

O mne

Niečo o mne: http://www.petermajkut.com
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v exteriéri
reklamná fotografia
Zameriavam sa na: Experiment, Krajina / Cestovanie, Montáž, koláž, úprava, Nočná fotografia, Street fotografia, Šport / Akcia, Technika, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Peter
Priezvisko: Majkut
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 15. 08. 2010
Posledná aktivita: 2022-01-28 11:37:38
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: pmajkut@gmail.com
PeterMajkutPhotography Facebook: PeterMajkutPhotography
Web stránka: http://www.majkut.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon PowerShot G11
Ricoh RDC-5300
Moje objektívy: Canon EF 70-200mm f/4L USM
Canon EF 50mm f/1.8 II
Príslušenstvo:
Koma
Samoty rána Koma 2012-11-06 22:24:23
...pod perinou makosí...
 
BecherArt
Samoty rána BecherArt 2012-11-06 22:07:52
páči
 
Jozi Mačutek
Samoty rána Jozi Mačutek 2012-11-06 21:08:11
pekna veru krasne mraky
 
Samoty rána Jares 2012-11-06 19:55:09
tk asi dobre aj kompom ale viac cesty dole by mi viac hlavu zaplietla
 
Haratyk
Samoty rána Haratyk 2012-11-06 19:48:37
Pekné
 
tibren
Samoty rána tibren 2012-11-06 18:00:34
parada
 
tibren
Samoty rána tibren 2012-11-06 18:00:18
parada
 
daniela-4
Samoty rána daniela-4 2012-11-06 17:36:42
zaujimave.paci
 
Samoty rána jolazzz 2012-11-06 17:31:22
za rana za rosy...
 
Sanfu
Samoty rána Sanfu 2012-11-06 14:59:14
Paráda
 
putnoki.sk
Samoty rána putnoki.sk 2012-11-06 12:05:13
fajna fajna
 
martinsp
Samoty rána martinsp 2012-11-06 10:59:22
dobre si to "namaloval". Ktovie, odkial sa mladik vracia ?
 
Koma
Samoty rána Koma 2012-11-06 10:35:32
joj pán kolega...ja poväčšine tupo hlučne mučím..sa nevyznám v ľúbeznopopevnách...možno totok Vám mušku priláka, strašne bych chcela aby ste dnes hladný neostal

https://www.youtube.com/watch?v=ryTNi1oPDDY
 
juve16
Samoty rána juve16 2012-11-06 10:20:21
joj pani kolegyňa, tieto staré klasiky opusu
vy ste na tom vyrastala, že máte taká dobrá prehľad, aj z textového hľadiska ...?
tá prvá bola asi lepšia, táto mi fakt rozochvela celú pavučinku, musel som spevniť úchyty, tak zas len roboty navyše.
Tento song mi mušku nepriláka, chce to niečo ľúbezné popevné.
 
petrus 1
Samoty rána petrus 1 2012-11-06 10:16:11
sobotné ranné svetlo bolo suprové. pekne zachytené atmo
 
Koma
Samoty rána Koma 2012-11-06 10:06:26
som minule bola celá prekvapená dá sa povedať aj šťastná ..viete čo sa mi stalo? som nevedela že pajkovia sú až tak pekne pozorný ...normálne hentaká tabulečka na kraji cesty bola ako je na obrázku vedľa uja ranného samotára ....a na nej moja kamoška čierna namaluvaná....jooj ale som sa raduvala.
 
JOZPEL
Samoty rána JOZPEL 2012-11-06 10:04:30
velmi dobré...
 
Koma
Samoty rána Koma 2012-11-06 10:01:18
som rada že som Vás potešila a viete čo pán kolega, ja som v rannom stávacom domácom zhone mala ešte jednu piesenku pre ktorú som sa rozhodovala....mimoriadne sa mi hodí názvom aj textíkom k tomuto dielku....cakomprásk ako je ..aj piesenka aj fotenka.....len je taká rýchlejšia, dynamickejšia...tak som nechcela tak skoro ráno ostatných pajkov pobudiť.......prikladám Vám ju teda teraz, skúste...ale dávajte pozor...myslím že sa Vám až pavučinka rozochveje..a nebudete vedieť či od mušky lapenej či od ráznejšej piesenky.....ale šikne sa mi textíkom hodnýýýý kus kus..len trošku tou rýchlosťou ruší to pokludné ránko, životný pulz...plynutie času... čo z fotečky vžaruje, tu je:

https://www.youtube.com/watch?v=9nRrFiDg_lU

Noo..čo poviete?




 
walde
Samoty rána walde 2012-11-06 10:00:47
...kolegyňa, neviem ako vy v stáde, ale my ludé rešpektujeme tabuľu Chodci choďle vľavo...tuším som takú minule niekde videl....len dúfam že to nemá aj nejakú politickú symboliku
 
Koma
Samoty rána Koma 2012-11-06 09:48:04
tiež som kukal na tú čárku...že či plná či prerušovaná..a či voobec...a potom reku fajn, dobre.....ísť v ústrety slnku..za svojím cieľom....nevšímavo nechvátať a nepredbiehať sa ....tak to mám rád ..a lúúúbi sa mi že v protismere
 
Stránok 259 z 412