Long time lie Lomnické sily Šepot Pod prúdom noci Spišland night Milojská noc Woldherclisher Dove l'anima Miloj sognare Trojkráľove svetlo rána
DEVOTEE

O mne

Niečo o mne: http://www.petermajkut.com
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v exteriéri
reklamná fotografia
Zameriavam sa na: Experiment, Krajina / Cestovanie, Montáž, koláž, úprava, Nočná fotografia, Street fotografia, Šport / Akcia, Technika, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Peter
Priezvisko: Majkut
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 15. 08. 2010
Posledná aktivita: 2022-01-28 11:37:38
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: pmajkut@gmail.com
PeterMajkutPhotography Facebook: PeterMajkutPhotography
Web stránka: http://www.majkut.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon PowerShot G11
Ricoh RDC-5300
Moje objektívy: Canon EF 70-200mm f/4L USM
Canon EF 50mm f/1.8 II
Príslušenstvo:
stteffi
Veterné priateľstvá stteffi 2012-11-09 11:08:07
fajn tá obloha , ale mne by sa to viac páčilo s tým stromom v pravo , ten v popredí mi tam vadí...
 
Veterné priateľstvá katka84 2012-11-09 08:51:06
super
 
arpi
Samoty rána arpi 2012-11-09 08:20:01
Neskutocna atmosfera. Vyslo!
 
Koma
Veterné priateľstvá Koma 2012-11-09 08:18:07
ale ano ako píšeš...smerom do stredu snímočku sa to všetko tak dáko koncentruje šecko na jennu kopu, vzájomne vtiera a trie o seba...a masáčik sa ako vojer na to bezostyšne pozeráá... ...no, len neviém,neviéém či to bude potom ešte to totok ..tié ...priateľstvá či dačo vážnejšie
 
Veterné priateľstvá Erny 2012-11-09 08:12:01
parada
 
stani08
Veterné priateľstvá stani08 2012-11-09 06:53:49
pekne ... velmi dobre zakomponovane rozmaznuta obloha to tiez pekne vtahuje do vnutra
neviem ci ti neprefuklo aj pismenka v nazve
 
Koma
Veterné priateľstvá Koma 2012-11-09 00:44:03
fajn Peter, táto ma kus zaujala a oslovila....jak v pamäti tápem tak tápem a to som tu už toho videl hodne veľa....tento pohľad na vzdialené ta3 som jaksi ešte nezaregistroval..nepamätám....pekne si ich medzi posadil...kostolíkom ,,podpichol,,...+ masáčik mrňavý a rozťahané oblaky tomu svedčia.....mám dve drobné kompetentné otázočky......nepredpokladám, že ak by som sa s niekym priatelil, že sa mu budem vtierať...takže predpokladám že v názve si vynechal jedno ..e...v slovíčku vterné....aj vzhľadom na vetééér na oblohe a v korunách.....a druhá, nemenej dôležitá...tá dedinka..Mečeeľovce....možno tam je to ...e...čo Ti v názve chýba....a prosím Ťa pekne...tam jakože naozaj v tej dedinke namiesto bažantov, zajkov, divákov ...poľovníci..... meče lovia ?..alebo meče delia?
 
Jerry C.
Veterné priateľstvá Jerry C. 2012-11-09 00:21:49
dobre to robíš !!
 
NIKA02
Veterné priateľstvá NIKA02 2012-11-08 23:34:46
Aj obrazok je zaujimavy, ale ten nazov .........
 
braňo.j
Veterné priateľstvá braňo.j 2012-11-08 22:55:23
fajn spracovanie
 
Veterné priateľstvá Mito24 2012-11-08 22:54:10
Ten malý kruh naľavo od ľavého stromu je skutočné slnko?
 
Megapixel
Veterné priateľstvá Megapixel 2012-11-08 22:41:32
zaujímavý obrázok
 
mato.draho
Samoty rána mato.draho 2012-11-07 21:30:25
Výborná atmoška, páči sa mi aj náznak pohybu. Ešte že ti dajaký easyrider neprešiel foťák aj so statívom
 
Drajvan
Samoty rána Drajvan 2012-11-07 21:06:20
Supeeeeer
 
sunajn
Samoty rána sunajn 2012-11-07 20:57:40
Dlho som tu nebol... kukám, Devote sa nám pokazil. Žiadne bagre, ani inšia mocná technika... ale fotka to šumná aj bez žeľeza.
 
vladisko
Samoty rána vladisko 2012-11-07 20:22:17
to ááno
 
ivans
Abrahamská ivans 2012-11-07 20:21:29
opäť výborný BW prevod
 
Peter Svoboda
Samoty rána Peter Svoboda 2012-11-07 19:41:54
Pekne Peťo
 
NIKA02
Abrahamská NIKA02 2012-11-07 16:19:16
pekne to je .....
 
vladisko
Samoty rána vladisko 2012-11-07 15:40:53
devotee no veď ty nam od strojov hádam prejdeš do krajinky len tak ďalej super atmosfera
 
Stránok 257 z 412