Long time lie Lomnické sily Šepot Pod prúdom noci Spišland night Milojská noc Woldherclisher Dove l'anima Miloj sognare Trojkráľove svetlo rána
DEVOTEE

O mne

Niečo o mne: http://www.petermajkut.com
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v exteriéri
reklamná fotografia
Zameriavam sa na: Experiment, Krajina / Cestovanie, Montáž, koláž, úprava, Nočná fotografia, Street fotografia, Šport / Akcia, Technika, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Peter
Priezvisko: Majkut
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 15. 08. 2010
Posledná aktivita: 2022-01-28 11:37:38
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: pmajkut@gmail.com
PeterMajkutPhotography Facebook: PeterMajkutPhotography
Web stránka: http://www.majkut.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon PowerShot G11
Ricoh RDC-5300
Moje objektívy: Canon EF 70-200mm f/4L USM
Canon EF 50mm f/1.8 II
Príslušenstvo:
braňo.j
Abrahamská braňo.j 2012-11-07 14:08:22
toto je veľmi pekné
 
Martin Školiak
Abrahamská Martin Školiak 2012-11-07 11:45:24
Pekný prevod do bw, kompozične sa možno aj lepšie dalo.
 
Koma
Abrahamská Koma 2012-11-07 11:27:04
tmavé oblaky tesne nad....tým pocukrovaným štítom fajn svedčia...
 
Martin Školiak
Samoty rána Martin Školiak 2012-11-07 11:13:57
Pekná, zahmlená, náladová.
 
Jerry C.
Abrahamská Jerry C. 2012-11-07 10:34:19
veľmi pekné !!!!
minule som tam neďaleko bol na robote - vo Vlkovej - a tiež som sa kochal pohľadom
 
walde
Abrahamská walde 2012-11-07 09:52:40
...počuj chlape...že parráda!
...môjmu oku lahodiace
 
Duny
Samoty rána Duny 2012-11-07 09:42:56
znacku prec a postava "asi tvoja" by podla mna bola lepsia keby bola kusok dalej
 
Anastasia
Samoty rána Anastasia 2012-11-07 09:25:11
zaujímavé farby
 
mirosz
Samoty rána mirosz 2012-11-07 09:23:02
na teba taka obycajna...a pritom neobycajna
 
bonifacko
Abrahamská bonifacko 2012-11-07 09:20:28
bagre už odviezli?
 
Damush
Abrahamská Damush 2012-11-07 08:56:20
Premýšľam, keby bol len Gerlach, ale bolo by to zrejme už natesno.. Krásne hory i foto
 
LuigiBee
Abrahamská LuigiBee 2012-11-07 08:42:39
ako vzdy, skvela uprava.. a vlastne vsetko
 
petrus 1
Abrahamská petrus 1 2012-11-07 08:15:03
tá B § W tomu pristane
 
MajoC
Abrahamská MajoC 2012-11-07 07:03:46
Paráda +++
 
stani08
Abrahamská stani08 2012-11-07 06:45:25
krasne zachytené
 
petor1989
Samoty rána petor1989 2012-11-07 06:11:48
pekne
 
brehulka
Samoty rána brehulka 2012-11-07 05:43:09
Jááj, to sa Vám fotí. Keď sme Vás pod Ostrou skalou naučili ráno vstávať. Po tej cestičke blatovej naľavo čo máte som veľakrát v živote prešla, ale nikdy nie tak skoro ráno. Preto asi takúto fotečku nemám . Folkmár je moja srdcovka, tak dávam aj likeho.
 
JaroD.
Samoty rána JaroD. 2012-11-07 05:23:03
mne zas "spolubývajúca" môže radiť vo všetkom a väčšinou dobre, avšak určite nie vo fotografii. Okrem značky sa mi žiada ponoriť postavu viac do hmly, alebo spraviť paru krokov navyše a dosiahnuť efekt väčšej tajuplnosti a snovosti, ale to už je čisto moje subjektívne hodnotenie. Fotografia ako celok pôsobí veľmi dobre.
 
spektrum
Samoty rána spektrum 2012-11-06 23:15:25
tiež som zažila jednu podobnú rannú zahmlenú cestu..
 
Matt83
Samoty rána Matt83 2012-11-06 22:41:35
fajn, akurat vyretusit znacku
 
Stránok 258 z 412