Intruders Jarná invázia II. Rozlúčky leta Pirana z raja IVZN6 Samoty Mesačný pozdrav III. Rudy gentleman Unable Whitsmir
DEVOTEE

O mne

Niečo o mne: http://www.petermajkut.com
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v exteriéri
reklamná fotografia
Zameriavam sa na: Experiment, Krajina / Cestovanie, Montáž, koláž, úprava, Nočná fotografia, Street fotografia, Šport / Akcia, Technika, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Peter
Priezvisko: Majkut
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 15. 08. 2010
Posledná aktivita: 2022-01-28 11:37:38
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: pmajkut@gmail.com
PeterMajkutPhotography Facebook: PeterMajkutPhotography
Web stránka: http://www.majkut.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon PowerShot G11
Ricoh RDC-5300
Moje objektívy: Canon EF 70-200mm f/4L USM
Canon EF 50mm f/1.8 II
Príslušenstvo:
petrus 1
Tatranské fukoty petrus 1 2012-11-04 23:01:59
presne tak
 
Koma
Tatranské fukoty Koma 2012-11-04 21:51:01
až pri Vašom obrázku pán kolega som si uvedomila ako sa zemeguľa rýchlo točí..naozaj..až také fukoty...
 
JaroD.
Tatranské fukoty JaroD. 2012-11-04 20:59:01
ťažko povedať, ale mám pocit, že tie zvislé pásiky sú výsledkom PP, z kompozičného hľadiska by možno stalo za uváženie vyvarovať sa takmer kolmej línii medzi oračinou a strniskom a previesť ju do diagonály. Ináč je fotografia veľmi pekná a pôsobivá.
 
kulkovsky
Intruder kulkovsky 2012-11-04 20:43:54
fajn...
 
mato.draho
Tatranské fukoty mato.draho 2012-11-04 20:30:23
Neorezaný jednocvak, palec hore!
Veľmi fajn motív aj spracovanie. Šum absolútne neprekáža, práve naopak - pridáva na atmoške. Pásiky vadia trochu viac, rovnako ako posterizácia vpravo hore. Spodná tretina výborná, takisto aj dynamika oblohy a prevod do čb.
 
petrus 1
Tatranské fukoty petrus 1 2012-11-04 20:25:58
paráda Peťo, aj ja tu chodím často
 
zolec
Tatranské fukoty zolec 2012-11-04 20:12:50
najs
 
walde
Tatranské fukoty walde 2012-11-04 19:53:01
...skvelý horizont i expanzia na oblohe...len škoda tých pásikov
 
ivans
Tatranské fukoty ivans 2012-11-04 19:36:44
výborný BW prevod, ako aj foto
 
compact
Tatranské fukoty compact 2012-11-04 18:34:02
Peto ako stale super
 
slawmi
Tatranské fukoty slawmi 2012-11-04 17:59:44
to sa rad pridam co tak december ?
 
Megapixel
Tatranské fukoty Megapixel 2012-11-04 17:48:37
fotečka je pekná s takým dramatickým klimatom .
 
slawmi
Tatranské fukoty slawmi 2012-11-04 17:06:57
taketo rad!!!!!!!!!!!!!!! to miesto dobre poznam, ummmmm aspon myslim ze tie stromi tam nasadil Abraham....
 
Peter Svoboda
Tatranské fukoty Peter Svoboda 2012-11-04 17:00:46
Tak to sme sa len tak minuli.., ja som končil vo Vlkovej, keď sa skončilo to ranné divadlo s hmlou nad Sštvrtkom...
 
Peter Svoboda
Tatranské fukoty Peter Svoboda 2012-11-04 16:36:29
Pekne, teraz v sobotu som tam bol...
 
Jozi Mačutek
Tatranské fukoty Jozi Mačutek 2012-11-04 12:56:36
wow šúpa endečkovka
 
Matt83
Tatranské fukoty Matt83 2012-11-04 12:01:40
no lebo ja ked taketo fotecky pri dlsom case nemavam silne sumy ani pasy, preto som sa cudoval.
Mozno treba nastavit vo fotaku potlacenie sumu pri dlhsom expozicii to by malo pomoct
 
Matt83
Tatranské fukoty Matt83 2012-11-04 11:53:04
pasy za to moze cez postprocess, upravoval si nieco ?
 
Matt83
Tatranské fukoty Matt83 2012-11-04 11:51:20
fajne to je. na oblohe je vidiet pasy a sum
 
Stránok 261 z 412