Comfortably numb Mesačný pozdrav II. Invasion III. Snowman Časuhory Cestou okolo Mlákojazdec Leto za dverami... V pote tváre _T_
DEVOTEE

O mne

Niečo o mne: http://www.petermajkut.com
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v exteriéri
reklamná fotografia
Zameriavam sa na: Experiment, Krajina / Cestovanie, Montáž, koláž, úprava, Nočná fotografia, Street fotografia, Šport / Akcia, Technika, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Peter
Priezvisko: Majkut
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 15. 08. 2010
Posledná aktivita: 2022-01-28 11:37:38
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: pmajkut@gmail.com
PeterMajkutPhotography Facebook: PeterMajkutPhotography
Web stránka: http://www.majkut.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon PowerShot G11
Ricoh RDC-5300
Moje objektívy: Canon EF 70-200mm f/4L USM
Canon EF 50mm f/1.8 II
Príslušenstvo:
brehulka
Skokom ... brehulka 2012-10-24 23:02:58
A to je ten Felix, čo tých 39 kilometrov zoskočil?
 
Skokom ... pongo 2012-10-24 19:50:34
...parádne...
 
ivans
Skokom ... ivans 2012-10-24 19:05:01
výborný moment
 
Skokom ... sonya143 2012-10-24 18:46:32
vtipne
 
Marcel Rebro
Skokom ... Marcel Rebro 2012-10-24 17:35:29
barsparadnasvadobnaakcia
 
Skokom ... Erny 2012-10-24 12:32:44
skokom, skočkom s kočíkom
 
juve16
Skokom ... juve16 2012-10-24 11:00:22
no to isto ešte netušil, že za tým porastom je vodná priekopa
 
Zuzka Stulka
Skokom ... Zuzka Stulka 2012-10-24 10:32:31
perfektna momentka...
 
Frola
Skokom ... Frola 2012-10-24 09:23:01
perfekt
 
Anena
Skokom ... Anena 2012-10-24 07:45:40
Vyborny moment.
 
mato.draho
Hrejivé pozdravy II. mato.draho 2012-10-23 22:17:28
Hej hej, ryba mala s Erikom plodný večer, jaký so mnou nikdy nezažila Skúšal všeličo, od polminútoviek na vysokom ISO po 20-minútovky. Mesiac okolo deviatej zapadol a už nerušil nočnú oblohu, neskôr vykukol aj Jupiter so svojimi mesiacmi, preletela ISS atď., takže sme sa nenudili.
 
mato.draho
Hrejivé pozdravy II. mato.draho 2012-10-23 21:54:05
Tiež dobrá, pekné tokinovské lúče. Páči sa mi vytiahnutá tráva, vyzerá to dobre. Celkovo fajn, hrejivo-staticko-dynamické
 
Matej Rumanský
Hrejivé pozdravy II. Matej Rumanský 2012-10-23 20:55:40
tie luce su skutocnou ceresnickou kamo, podarene !!!
 
Koma
Skokom ... Koma 2012-10-23 19:50:19
útek pred slobodou..a skokom.......to je ale fasa žrebček, ten by zvládol zaiste aj taxisa...kukám že má ešte velikáánske skokové rezervy
 
zolec
Skokom ... zolec 2012-10-23 19:11:25
..action ..nie som si isty tou CB - ci sa tu hodi..
 
mikimajky
Skokom ... mikimajky 2012-10-23 19:10:25
Skokom do chomúta
 
ZuzannaH
Hrejivé pozdravy II. ZuzannaH 2012-10-23 08:46:59
tak pri tomto vynimocne romantickom zabere by snad aj gazda akusi vynimku v nazerani nan dovolil....
 
stani08
Hrejivé pozdravy II. stani08 2012-10-22 22:26:35
spiderman a dobra farebnost fotku vypichli
 
Koma
Hrejivé pozdravy II. Koma 2012-10-22 22:21:06
neviem ako Vy slečna Zuzanka...ja najradšej pozerám bagrištovu tvorbu v polohe posediačky....no dobre dobre niekedy aj postojačky...keď mi gazda zavesí monitora v šope nad hrantíka..
 
Ivan .
Hrejivé pozdravy II. Ivan . 2012-10-22 21:18:17
+++
 
Stránok 265 z 412