| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | Stránku ešte nemám |
O mne
| Niečo o mne: | |
|---|---|
| Motto: | |
| Ponúkam služby: | |
| Zameriavam sa na: |
Osobné údaje
| Meno: | Eri |
|---|---|
| Priezvisko: | V. |
| Mesto: | |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | Začiatočník |
| Členom ePhota od: | 23. 06. 2014 |
| Posledná aktivita: | 2026-06-24 16:34:40 |
| Status: | offline |
Kontakt
|
Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: | žiadne fotoaparáty |
|---|---|
| Moje objektívy: | žiadne objektívy |
| Príslušenstvo: |



RSS
https://data.militaryrange.sk/attach/eobchod/foto/8080700.jpg
len nabuduce zvolte svetle pismo a iny typ tento sa skoro neda citat
motyle su stale najlepsie a vase piseanie hyperbolicke tiez
www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/160223/mikulas-ii/?s=photos
....nuž to bolo ešte vtedy keď sa pod fotečkami živo komentárovo komunikovalo a semotamo aj zabávalo, vtedy...keď v ktorúkoľvek dennú dobu nás tu bolo online aj 100..aj 150..a po večeroch aj 200naraz k monitorom naživo pripupákovaných...sorko...pripnutých......rokmi sa všetko vácej a vácej vylepšuvalo a vylepšuvalo a kedykoľvek si to kuknem...tak nás je tu na zeleno blikajúcich tak cca 50........z mojeho subjektívneho rožného pocitového pohľadu - kúsek smutné.