| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | Stránku ešte nemám |
O mne
| Niečo o mne: | |
|---|---|
| Motto: | |
| Ponúkam služby: | |
| Zameriavam sa na: |
Osobné údaje
| Meno: | Eri |
|---|---|
| Priezvisko: | V. |
| Mesto: | |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | Začiatočník |
| Členom ePhota od: | 23. 06. 2014 |
| Posledná aktivita: | 2026-06-24 16:34:40 |
| Status: | offline |
Kontakt
|
Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: | žiadne fotoaparáty |
|---|---|
| Moje objektívy: | žiadne objektívy |
| Príslušenstvo: |



RSS
tesim sa ked sa ako obvykle okolo vianoc otepli ze nam prinesiete nejakeho vianocneho motylika aked nie tak aspon nejakeho archivneho nech mame vianocny darcek
vopred dakujem
a pomenovanie modracik hnedy je pre mna plne nevyslovenych tajomstiev a protikladov a nepredstavitelnych fantazii s nadychom bieleho prasku v nosnych dierkach
motyle rozsifrujem hned a kocham sa
toto pisane precitam viackrat ale urcite to ma rovnaku hodnotu ako obrazky - dufam
a ak som dobre porozumel je to archiv ale to nevadi len som bol zmateny zimnymi motylmi
aj ked som sa na ne pred casom pytal
dakujem za odpoved
s pozdravom mp
uz je december a furt nove
mozno je to archiv ale aj tak
paci sa mi to uz len ta vytrvalost mimo ineho