ephoto profile wallpaper

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Eri
Priezvisko: V.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 23. 06. 2014
Posledná aktivita: 2026-06-24 16:34:40
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
Krtko fotografom
... mikulášske prianie ... Krtko fotografom 2015-12-06 09:45:30
Dakujeme, Erika, velmi pekne . Aj tebe, napodobne .
 
Martin P
... žltáčik na posede... Martin P 2015-12-05 21:33:44
perfektne
tesim sa ked sa ako obvykle okolo vianoc otepli ze nam prinesiete nejakeho vianocneho motylika aked nie tak aspon nejakeho archivneho nech mame vianocny darcek
vopred dakujem
a pomenovanie modracik hnedy je pre mna plne nevyslovenych tajomstiev a protikladov a nepredstavitelnych fantazii s nadychom bieleho prasku v nosnych dierkach
 
paldixy
... na preliezke ... paldixy 2015-12-05 19:23:09
 
paldixy
... na preliezke ... paldixy 2015-12-05 19:08:48
Tohoto tiež rad fotím, vždy netrpezlivo čakám , kým sa neobjaví..
 
Wor
... na preliezke ... Wor 2015-12-05 18:51:09
Ten má krásnu kresbu..
 
Krtko fotografom
... na preliezke ... Krtko fotografom 2015-12-05 18:31:52
Ved to, a je v tom dobra .
 
Robson65
... na preliezke ... Robson65 2015-12-05 18:27:51
musíš si zvyknúť, že Erika nedáva fotky na pochopenie ale na obdivovanie
 
Krtko fotografom
... na preliezke ... Krtko fotografom 2015-12-05 18:11:12
Paci . A zase ti to perfektne farebne ladi . Nechapem .
 
red arrow
... na preliezke ... red arrow 2015-12-05 18:11:07
zeby ranny relax velmi pekne
 
Robson65
... žltáčik na posede... Robson65 2015-12-05 11:14:07
parádne zelenoočko, to je všetko čo o tomto motýlovi viem napísať, ten názov žltáčik ma trochu metie, žltej je na ňom najmenej
 
red arrow
... žltáčik na posede... red arrow 2015-12-04 21:52:59
perfektne zladene
 
Martin P
... žltáčik na posede... Martin P 2015-12-04 21:42:14
esteze ste lepisie citatelna fotografka ako spisovatelka
motyle rozsifrujem hned a kocham sa
toto pisane precitam viackrat ale urcite to ma rovnaku hodnotu ako obrazky - dufam
a ak som dobre porozumel je to archiv ale to nevadi len som bol zmateny zimnymi motylmi
aj ked som sa na ne pred casom pytal
dakujem za odpoved
s pozdravom mp
 
Martin P
... žltáčik na posede... Martin P 2015-12-04 16:31:41
dokedy este? nie ze by mi to vadilo, ale ma zaujima dokedy sa budu dat fotit motyle
uz je december a furt nove
mozno je to archiv ale aj tak
paci sa mi to uz len ta vytrvalost mimo ineho
 
jugin
... žltáčik na posede... jugin 2015-12-04 13:10:28
fajn
 
Krtko fotografom
... žltáčik na posede... Krtko fotografom 2015-12-04 12:41:01
Páči .
 
red arrow
... na slnečnej prskavke ... red arrow 2015-12-03 13:53:33
aj sa drzi akoby siel startovat na prskavke paradne
 
Krtko fotografom
... žltáčik na šípke ... Krtko fotografom 2015-12-03 13:43:33
Tak to hej, poriadne si ich toho roku ponahanala .
 
Duvaliere
... na slnečnej prskavke ... Duvaliere 2015-12-03 12:40:18
pekný len bacha na prepaly ... v protisvetle je to kumšt
 
Krtko fotografom
... na slnečnej prskavke ... Krtko fotografom 2015-12-03 11:41:55
Paaaci . Kde ty chodis na tie perfektne nazvy .
 
Krtko fotografom
... žltáčik na šípke ... Krtko fotografom 2015-12-03 08:35:30
Ja neviem, co budu bez teba, v zime, robit tie motyliky .
 
Stránok 309 z 469