ephoto profile wallpaper

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Eri
Priezvisko: V.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 23. 06. 2014
Posledná aktivita: 2026-06-10 22:32:12
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
Robson65
... zakvačený na sušiaku :o) Robson65 2015-06-10 17:42:27
a mňa napadol čierny gymnasta na bradlách, asi začiatočník na prvom tréningu v polohe " a viac odomňa nečakajte " ....pre istotu som kukol eriksonov koment
 
Koma
... zakvačený na sušiaku :o) Koma 2015-06-10 17:03:25
aha..hovnivál na chodúľoch...to som ešte nezažila
 
... zakvačený na sušiaku :o) erikson9 2015-06-10 15:28:33


 
streak5
... zakvačený na sušiaku :o) streak5 2015-06-10 14:33:24
...len snáď nezaspal a nedostal úpal...
 
Krtko fotografom
... zakvačený na sušiaku :o) Krtko fotografom 2015-06-10 14:23:49
Uz z nahladu a rukopisu
 
Krtko fotografom
... zakvačený na sušiaku :o) Krtko fotografom 2015-06-10 11:06:20
Perfis . Hned som vedel, ze je tvoja (fotka) .
 
red arrow
... zakvačený na sušiaku :o) red arrow 2015-06-10 09:44:06
dobra poza, snad sa rychlo ususil, paci
 
... ranné šplhanie erikson9 2015-06-09 18:43:35
v pohode mali sme rovnaky napad
 
Robson65
... ranné šplhanie Robson65 2015-06-09 17:54:01
nevšimol som si eriksonov koment, a zopakoval som ako papagáj
 
Robson65
... ranné šplhanie Robson65 2015-06-09 17:52:55
tá posterizácia tam je ale fotka je fajnová, fajn moment, a keby si retušla to stebielko po ktorom lezie, tak by si z neho spravila artistického slimáka, ktorý sa zubami drží halúzky
 
hakizu
... ranné šplhanie hakizu 2015-06-09 17:19:19
skoda uz spomenutych machul, radsej potom uz orez asi
 
Radoceno
- makové políčko z dnešného rána Radoceno 2015-06-09 14:59:22
Veľmi pekná foto ale otázočka...ohľadne tých technických chýb čo spomínal jerzi45...aj vieš o ktoré konkrétne ide? Rád sa učím nielen na chybách vlastných ale posúvajú ma aj chyby iných a z tejto komunikácie medzi jerzim45 a tebou som to nezistil a som na to veľmi zvedavý...tiež som amatér a zaujíma ma vždy názor skúsenejších...alebo ide o chyby čo popisoval jozef84?
ĎAKUJEM
 
paldixy
... ranné šplhanie paldixy 2015-06-09 12:44:04
Toto mi pripomína trochu tvorbu jedného ukrajinského fotografa, ktorý sa tu pred časom prezentoval, ale ten mal až príliž odvážné népady. Toto je bližšie samozrejme k realite.
 
Duvaliere
... ranné šplhanie Duvaliere 2015-06-09 11:56:06
aj mne sa páči ... len pod slimákom dole vidno značnú posterizáciu, zrejme po retuši ... ja tiež s tým bojujem ... niekedy to újde
 
jugin
... ranné šplhanie jugin 2015-06-09 11:52:32
pekná fotečka
 
... ranné šplhanie erikson9 2015-06-09 11:39:38
pekne skoro ako Cliffhanger keby si spodok stebla pod slimakom vyretusovala
 
Krtko fotografom
... ranné šplhanie Krtko fotografom 2015-06-09 11:18:13
Paci . Aj ten slimak, mi tam pekne farebne ladi .
 
red arrow
... ranné šplhanie red arrow 2015-06-09 10:51:27
pekne vystihnuty moment, velmi pekne
 
Krtko fotografom
- makové políčko z dnešného rána Krtko fotografom 2015-06-09 10:19:21
 
jerzi45
- makové políčko z dnešného rána jerzi45 2015-06-09 08:24:25
práve preto, že je taká šikovná...keby bola tuctovou cvakačkou nedám si tú námahu...nezvyknem moc vypisovať...
 
Stránok 363 z 469