ephoto profile wallpaper

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Eri
Priezvisko: V.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 23. 06. 2014
Posledná aktivita: 2026-06-10 22:32:12
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
Krtko fotografom
- makové políčko z dnešného rána Krtko fotografom 2015-06-09 08:03:17
Preco si sa tak do nej obul? Este nie je to mu ani rok, co prvy krat v zivote chytila fotak do ruky. Foti kompaktom, podla mna, malo kto dokaze s kompaktom to, co ona.
Ma umelecke citenia a nadanie, a je to prijemne a mile dievca, ktore nikomu neublizuje (do nikoho nerype).
 
- makové políčko z dnešného rána misko158 2015-06-09 07:29:51
krásna fotka
 
MiskoMacka
- makové políčko z dnešného rána MiskoMacka 2015-06-09 07:03:05
Nadhera!
 
Jožo
- makové políčko z dnešného rána Jožo 2015-06-09 06:04:36
Móóóc pekné.
 
jan21
- makové políčko z dnešného rána jan21 2015-06-08 22:02:58
a to je to čo mne ide...taká tá prirodzená scéna, svetlo, oblaky, riadne cítim ten pocit poľa a ranného "reálna". Toto ma poteší...(a kúsok väčší formát a pod akryl)!
 
jan21
- makové políčko z dnešného rána jan21 2015-06-08 21:57:16
Uff...parádne!
 
metatron
- makové políčko z dnešného rána metatron 2015-06-08 21:45:27
Wau ! Uzasne !
 
Robson65
- makové políčko z dnešného rána Robson65 2015-06-08 21:08:49
poznal som to hlavne na makrách...
 
Robson65
- makové políčko z dnešného rána Robson65 2015-06-08 20:36:09
pokial sa nemýlim, tak fotíš kompaktíkom...možno si už medzi tým upgrajdovala ak nie, tak na kompaktík je toto u mňa naozaj velmi slušná fotka, a čo ja silno závidím, sú tie maky
 
jerzi45
- makové políčko z dnešného rána jerzi45 2015-06-08 17:45:21
dôvody pre ktoré fotíš vieš len ty a tak to má byť...to čo som ti napísal nemá žiadny filozofický ani etický rozmer, neviem prečo dramatizuješ...máš v tej fotke jednoducho kopu technických chýb, nie veľkých, sú to skôr drobnosti, ktoré ale dokopy posúvajú obrázok o pár levelov nižšie a ktoré by sa dali celkom ľahko odstrániť a fotke by to pomohlo...pritom to nie je zlý záber, máš veľmi slušné výtvarné aj kompozičné cítenie...a navyše neber ma moc vážne, som amatér najamatérovitejší a tak to zostane...
 
Marek Kopnický
- makové políčko z dnešného rána Marek Kopnický 2015-06-08 17:17:09
Na jednocvak to je teda výborné, ale aj keby to bol dvojcvak, dávam like.
 
jerzi45
- makové políčko z dnešného rána jerzi45 2015-06-08 15:37:07
pôsobivé, farebne aj scénou...ale od fakt dobrej fotky to má hodne daleko...s precíznosťou tvojho hmyzu sa to nedá porovnať...
 
pittoo
- makové políčko z dnešného rána pittoo 2015-06-08 15:00:25
to je fajné
 
Krtko fotografom
- makové políčko z dnešného rána Krtko fotografom 2015-06-08 14:23:42
Prve dva body, pasuju aj na mna
 
Krtko fotografom
- makové políčko z dnešného rána Krtko fotografom 2015-06-08 14:21:48
Paci .
 
- makové políčko z dnešného rána jozef84 2015-06-08 14:17:29
Pekná scéna a zaslúžila by si viac dotiahnuť. Povenuj sa postprocesu, uprav spodok, kde ti chýba svetlo a zelená v tieňoch, menej preostrenia (horizont), upraviť slnko(resp. väčšia clona pri fotení, poprípade zložiť z viacelých fotiek) povenovať sa viac lúčom, aby vynikli a máme fotku dňa. .
 
nehemah
- makové políčko z dnešného rána nehemah 2015-06-08 14:00:18
joj, toto by som chcel mať túto Tvoju vlastnosť , myslím, to že z dnešného rána. Ja kým niečo odfotím, tak :
1. pár dní, týždňov až mesiacov sa na to chystám
2. potom konečne príde deň D, keď to vyfotím
3. pár dní, týždňov až mesiacov mi trvá, kým ju spracujem

Tak, ale ako ja hovorím, ja nie som žiadny fotograf, iba veľký fanda fotiek a to viem byť aj bez svojich fotiek, ostatní ľudia na tejto planéte sa už o nejaké fotky postarajú hehe
 
red arrow
- makové políčko z dnešného rána red arrow 2015-06-08 13:43:04
super romanticke velmi paci
 
Duvaliere
... s vyplazeným sosáčikom Duvaliere 2015-06-07 23:18:49
myslím že názov druhu je súmračník
 
Duvaliere
... s vyplazeným sosáčikom Duvaliere 2015-06-07 23:08:51
tieto sa ťažko fotia, oceňujem kontaktnú blízkosť
 
Stránok 364 z 469