FajlajpB wallpaper

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto: Menej je niekedy viac
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Šport / Akcia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Filip
Priezvisko: Beniač
Mesto: Banská Bystrica
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 08. 01. 2011
Posledná aktivita: 2019-08-10 20:03:01
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D90
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.8G AF-S
Príslušenstvo:
kubizmus
Rush Hour kubizmus 2011-04-11 16:50:53
pekné. ale dal by som asi inu kompo
 
Travelling without moving ariana 2011-03-18 09:31:15
wooouu
 
Koma
Bumps Koma 2011-03-15 19:18:09
to bude ona...na tejto Tvojej sa mi páči + ten detailík..ako vľavo tam spoza toho lesíka tým malým kúskom cesta znova vykukuje a pokračuje...ten minidetail to pekne rozohráva a dotvára..
 
Koma
Travelling without moving Koma 2011-03-01 20:02:01
do prčic...ten ide tak rýchlo, že ani na dve červené nezastavil ....no toto, no toto....a pritom jaký super červený lúč tam do ďaleka svieti....čo ten šofér chrápe..či čo
 
misík
Dunk II misík 2011-02-21 21:56:35
Pekná momentka
 
Azimut
Dunk II Azimut 2011-02-21 18:20:51
Dobrý moment
 
Marcel Rebro
Dunk II Marcel Rebro 2011-02-21 17:50:00
viem ze su ... len som skusal tvoj postreh
 
Milstar
Ready? Milstar 2011-02-20 20:05:53
Pekný záber.
 
Spring martin-sl 2011-02-15 12:56:25
Pardon za predchádzajúci komentár.

Je zaujímavé ako nadobudol tvar tak pravidelnej špirály.
 
Spring martin-sl 2011-02-15 12:55:43
Je zaujímavé ako nadopudol tak pravidelnej špirály.
 
Filip Bucher
Evo IX N4 Filip Bucher 2011-02-09 21:08:45
TK: 6 K:6 I:7
fotka jak s auto-moto tiez milujem evo s celej serie fotiek eva, tato je naj... aj ked kolesa stoja
ale asi nebol tmavsi filter po ruke, skoda
 
pe3k
Evo IX N4 pe3k 2011-02-09 19:07:05
ooooooooooooooo moja srdcovka s EVOm X som co to zazil ale to uz nie je ono
 
Marcel Rebro
Odpich Marcel Rebro 2011-02-08 15:16:11
skoda ludi v pozadi ...
 
Dunk barcik.m 2011-01-21 23:43:03
 
simo
Pool simo 2011-01-20 16:58:54
netlačil by som tak na pílu ani v kontraste, ani v saturácii.
Inak, vodná hladina je vždy v rovine, tvoja je na \"šikmej ploche\"
Tu nájdeš jednoduché vysvetlenie pojmu makro fotografia: www.ephoto.sk/fotoskola/clanky/makrofotografia/makro-s-digitalnou-zrkadlovkou-i-s-cim-na-makro/
Verím, že ťa môj blbý pokec povzbudí a nie odradí, to by ma mrzelo. Prajem ti veľa pekných fotiek.
 
Helen1
Little old train station Helen1 2011-01-09 13:48:22
v Tvojej úprave vyzerá celkom fajn
 
Stránok 5 z 5