| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | Stránku ešte nemám |
O mne
| Niečo o mne: | |
|---|---|
| Motto: | Menej je niekedy viac |
| Ponúkam služby: | |
| Zameriavam sa na: | Krajina / Cestovanie, Šport / Akcia, Reportážna a dokumentárna fotografia, |
Osobné údaje
| Meno: | Filip |
|---|---|
| Priezvisko: | Beniač |
| Mesto: | Banská Bystrica |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | Začiatočník |
| Členom ePhota od: | 08. 01. 2011 |
| Posledná aktivita: | 2019-08-10 20:03:01 |
| Status: | offline |
Kontakt
|
Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: |
Nikon D90 |
|---|---|
| Moje objektívy: |
Nikkor 50mm f/1.8G AF-S |
| Príslušenstvo: |



RSS
Je zaujímavé ako nadobudol tvar tak pravidelnej špirály.
fotka jak s auto-moto
ale asi nebol tmavsi filter po ruke, skoda
Inak, vodná hladina je vždy v rovine, tvoja je na \"šikmej ploche\"
Tu nájdeš jednoduché vysvetlenie pojmu makro fotografia: www.ephoto.sk/fotoskola/clanky/makrofotografia/makro-s-digitalnou-zrkadlovkou-i-s-cim-na-makro/
Verím, že ťa môj blbý pokec povzbudí a nie odradí, to by ma mrzelo. Prajem ti veľa pekných fotiek.