ephoto profile wallpaper

O mne

Niečo o mne: fotografovanie ? to je moja diagnóza číslo, najskôr D7000 a po novom D700 :D
Motto: "Ktorá z mojich fotografií je moja najobľúbenejšia? Takú odfotím až zajtra." - Imogen Cunningham
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
portréty
Zameriavam sa na: Akt / Glamour, Portréty / Ľudia,

Osobné údaje

Meno: Katarína
Priezvisko: Grajcaríková
Mesto: Nové Mesto nad Váhom
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 21. 09. 2010
Posledná aktivita: 2023-02-02 13:02:00
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
Anena
Michaela Anena 2014-02-23 11:04:36
Skvele aj oblecko super.
 
Uprising
Michaela Uprising 2014-02-22 16:13:25
Páči, veľmi príjmná foto
 
Michaela trnavsky 2014-02-22 15:02:04
Slečna ja ori fotení v pohode, skoro si to užíva. Aj za to pochvala.
 
millana
Silentium dolor millana 2014-02-16 20:10:38
paráda!!!!
 
Ondrej22
Silentium dolor Ondrej22 2014-02-15 21:34:36
nooo - moze byt
 
Spoky
Silentium dolor Spoky 2014-02-14 20:58:51
to čo tam má za záplatu???
 
Milstar
Silentium dolor Milstar 2014-02-14 19:57:34
Že by náznak Surrealizmu vstúpil do tvojej tvorby ? Určite veľká zmena oproti doterajším prezentovaným fotkám.
 
čas na kávu Timon 2014-02-14 14:41:22
Veľmi príjemná fotka. Ostatné napísal Peter Olekšák, len by som sa opakoval.
 
Silentium dolor Timon 2014-02-14 14:36:42
experiment zaujímavý (možno i trochu kečupu by zniesol), ale Tvoje akty ma oslovujú viac.
 
acton
Silentium dolor acton 2014-02-14 12:05:27
velmi dobree!
 
Tomáš seifi 2014-02-12 21:24:07
moc do toho zapojil aj nos, nech mrká trocha profesionálnejšie, ľahšie ;
 
youreye
Tomáš youreye 2014-02-12 09:07:21
rukav prkotina! Dobre je to. Farebne by som to mozno trosicku teplejsie ale to je vec vkusu. Inac svetlo to muselo byt riadne pri f/16 na 1/200..full power
 
alexmenti
Tomáš alexmenti 2014-02-12 08:27:37
...alebo by takisto vytrčal aj na ruke pravej...
 
agatko
Tomáš agatko 2014-02-12 08:07:04
Fajn. Jeden postreh: neviem, či trčiaci kúsok bieleho rukáva na ľavej ruke bol zámer, ale ja by som sa ho tam snažil nemať.
 
Orike
Samuel Orike 2014-02-09 15:14:24
stramak! pekne, torsicku rusi len ostry tien pod rukami (hlavne pod lavym laktom)
 
modraa
Maxo modraa 2014-02-07 18:35:07
toľké nadšenie z fotenia..
 
Frola
Maxo Frola 2014-02-07 18:24:01
krásný portrét , škoda doteku lokte
 
blahoslav J B Art
Samuel blahoslav J B Art 2014-02-06 22:36:31
pozeram to len na notbuku, ale tvar od brady po obocie vidim dost neprirodzene bielu oproti celu a zvysku pokozky a volako mi to nepasuje ... ale mozno je to trendy, v tom sa nevyznam
 
Samuel Jubi 2014-02-06 16:43:35
Pohľad má ako dospelý chlapisko
 
alkaline
Marek - portret uspesneho muza alkaline 2014-02-06 08:36:04
...človek na fotke je v pohode...
...jeho pohľad...v súlade s prezentovaným názvom je fajn...
...orezu rozumiem...
...nemám problém ani s hodinkami...ale v tejto štylizácii by to chcelo manžetové gombiky...
...a poriadne naškrobené manžety...
...košela nemusí byť zrovna brioni...
...zato stolička by sa mohla volať thonet...lebo to o čo sa opriera je des...

...no a to slovíčko úspech...
...s tým opatrne...znie podozrivo...provokatívne...dokáže pekne rozladiť...

 
Stránok 114 z 191