ephoto profile wallpaper

O mne

Niečo o mne: fotografovanie ? to je moja diagnóza číslo, najskôr D7000 a po novom D700 :D
Motto: "Ktorá z mojich fotografií je moja najobľúbenejšia? Takú odfotím až zajtra." - Imogen Cunningham
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
portréty
Zameriavam sa na: Akt / Glamour, Portréty / Ľudia,

Osobné údaje

Meno: Katarína
Priezvisko: Grajcaríková
Mesto: Nové Mesto nad Váhom
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 21. 09. 2010
Posledná aktivita: 2023-02-02 13:02:00
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
youreye
dievcatko youreye 2014-03-11 20:22:06
trosku ponure mi to pride az.
 
Igor Šaffo
dievcatko Igor Šaffo 2014-03-11 15:01:45
príjemná tonalita a svetlo
 
Milstar
... Milstar 2014-03-10 10:29:34
Pekná práca.
 
blasi
... blasi 2014-03-09 21:05:48
dobre je to zrno...
 
... seifi 2014-03-09 17:14:28
fajn, páči; prsteň mi to ale rozhádzal, z druhej strany to nie je tak nudné
 
Andrea mm73 2014-03-08 22:39:51
a co tie pery nakrivo?
 
matta308
Andrea matta308 2014-03-08 10:26:48
ja som teda len amater,ale dufam ze sa mozem vyjadrit..
vobec sa mi nepacia tie svetle pruzky,co ma po stranach nosa.. podla mna to slecne strasne rozsiruje nos,aj ked ho ma uzky..
 
rudobb
podava sa caj rudobb 2014-03-07 08:08:39
Kludne sa to mohlo volat aj...caj s mliekom alebo bez ??
 
LK1961
... LK1961 2014-03-05 13:02:13
Pekná BW
 
jan21
... jan21 2014-03-05 09:50:16
Tou
"tretinovou" vertikálnou kompozíciou si pripadám ako voyer, ktorý štrbinou cez dvere vidí Venušu a jej krásou zamdlieva!
 
Anena
so sensual lady Anena 2014-03-05 08:02:26
Pekne, prirodzenee..
 
drecpy©photo
... drecpy©photo 2014-03-04 22:05:40
mňa pohladila
 
Orike
Matej Orike 2014-03-04 21:25:50
necitoval som zo ziadnej knihy, len som opisal som, ako na mna tento portret zaposobil. a hlavne mam pocit, ze nie je nic krajsie ako fakt, ze sa nam kazdemu paci nieco ine
 
... Timon 2014-03-04 18:57:49
Je to fajn vrátane tej vinetácie, možno zrno by som nedal tak výrazné. Prekryv dverí s okrajom postavy bol zrejme úmysel, i keď nad pointou ešte rozmýšľam Postava v tejto úprave pôsobí ako socha (nehovorím, či je to dobre alebo zle, je to len môj dojem). Celkovo - nie môj žáner, ale páči.
 
Matej seifi 2014-03-04 17:06:29
dovolím si nesúhlasiť; takto je charakterizovaný portrét v odbornej literatúre ? ja si portrét predstavujem s okolím, ktoré vypovedá o práci alebo záujme človeka, s čím človek žije, čo ho napĺňa; toto je skôr podobenka , ktorá sa mi páči, dobre je to urobené, aj lajk som myslím dal, ale radšej tie druhé
 
RadovanŠkohel
... RadovanŠkohel 2014-03-04 16:37:14
Veľmi prirodzené..
 
istvic
... istvic 2014-03-04 16:35:32
pekne to mas Katka
 
Matej yterroya 2014-03-04 15:54:07
krasne
 
Orike
Matej Orike 2014-03-03 21:55:04
portret ako ma byt! priamo na vec, nic nerusi, oci hraju, emocia a dusna na svojom mieste - vynikajuca praca!
 
LK1961
Michaela LK1961 2014-02-24 18:53:55
ten spodný orez je dosť nešťastný,podľa mňa
 
Stránok 113 z 191