ephoto profile wallpaper

O mne

Niečo o mne: fotografovanie ? to je moja diagnóza číslo, najskôr D7000 a po novom D700 :D
Motto: "Ktorá z mojich fotografií je moja najobľúbenejšia? Takú odfotím až zajtra." - Imogen Cunningham
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
portréty
Zameriavam sa na: Akt / Glamour, Portréty / Ľudia,

Osobné údaje

Meno: Katarína
Priezvisko: Grajcaríková
Mesto: Nové Mesto nad Váhom
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 21. 09. 2010
Posledná aktivita: 2023-02-02 13:02:00
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
youreye
Lenka youreye 2014-03-26 15:09:17
myslel som ze keby si fotila nie na 50mm ale napr. na 100mm a viac tak by jej tvar bola taka plochsia (kompresiou) cize by to neposobilo take natiahnute trochu.
 
zaria
Lenka zaria 2014-03-26 12:20:03
krásna slečna
 
youreye
Lenka youreye 2014-03-25 22:28:55
pekny look ale aj tak si myslim ze by jej viacej kompresie dlhsim sklom len pridalo teda odobralo do tvare
 
Matúš Koprda
Lenka Matúš Koprda 2014-03-25 14:39:35
Mne sa páči nakomponovanie, póza dievčaťa, skvelé vlasy, bokeh, farby... Čo mi nesedí je už spomenuté pravé oko slečny a ale najviac mi asi nesedí svietenie - pôsobí na mňa dosť tvrdo a nehodí sa mi k prostrediu poľnej cesty. Možno by sa viac hodilo teplejšie a viac rozptýlené svetlo. A možno nie. Neviem takéto veci fotiť ani náhodou, takže fakt to neber ako kritiku, len iba taký pohľad laika-pozorovateľa. Ahoj.
 
alexmenti
Lenka alexmenti 2014-03-25 14:34:22
Bokeh je naozaj excelentný, celkovo veľmi pekné foto aj napriek malému nedostatku "zaseknutého" pravého viečka malej slečny...
 
Igor Šaffo
Lenka Igor Šaffo 2014-03-25 14:21:04
FF+50 f2.2 = takýto bokeh alebo PP?
zaujíma ma to, pretože niečo takéto by som chcel docieliť aj ja
 
Duvaliere
Lenka Duvaliere 2014-03-25 13:46:44
pekné jemnučké ... super
 
majkazgurunu
Mateo majkazgurunu 2014-03-25 13:38:59
táto je skvelá
 
kvaltinka
Lenka kvaltinka 2014-03-25 13:28:54
skvele!
 
Orike
Lenka Orike 2014-03-25 13:27:52
prave oko vyzera, ako keby islo prave zmurknut a nejako mi narusuje kompletne pohlad mladej damy, svetelne super, kremovy bokeh luxusny!
 
Orike
Mateo Orike 2014-03-25 13:25:07
james dean revival super!
 
ViktorV
serious harlequin ViktorV 2014-03-21 20:05:17
Pecka!
 
saxofoto
serious harlequin saxofoto 2014-03-21 14:43:50
nooo tak tomuto sa hovorí umenie, fakt, čudujem sa že toto nie je TOP dňa......tou pózou, kompozíciou, svetlom ...to všetko dáva fotke nevídanú netradičnosť, takúto fotku si viem predstaviť v kamennej galérii..............prepáčte mi tú iróniu, každý kto si prečíta manuál k fotoaparátu dokáže takto odfotiť krásnu modelku (tá je ozaj pekná), ale na jej mieste by som už zmenila fotografa............grajcarica prepáč, ale nejak mi to zas nedalo
 
serious harlequin seifi 2014-03-21 09:01:13
fajn motív, ale tá úprava ?
 
pampúch
cas na kavu ll. pampúch 2014-03-21 08:10:05
mne sa zase táto nepáči, odhalené prso bez ženskosti a erotiky so zlým svetlom čo sa týka vlasov
 
matta308
serious harlequin matta308 2014-03-21 08:03:53
paci
 
pampúch
serious harlequin pampúch 2014-03-21 08:02:49
výborné
 
ViktorV
Múza ViktorV 2014-03-20 15:58:01
 
blahoslav J B Art
Múza blahoslav J B Art 2014-03-20 12:23:58
privital by som, keby modelka nemala nohavicky a keby mala podobne bujny porast v podpazusi ako na hlave
 
blasi
Múza blasi 2014-03-20 10:24:40
uplne iny styl ako doteraz zaujmave a tie vlasy su premakane. sa mi paci ten komentar ze meduza , celkom to sedi

dobra praca je toto.

troska ma rusi spodne pradlo, respektive nerusi, len rozmyslam ake by to bolo bez nohaviciek. nieje to vytka, len moj mozog rozmysla

 
Stránok 111 z 191