| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | http://www.gfoto.sk |
O mne
| Niečo o mne: | fotografovanie ? to je moja diagnóza číslo, najskôr D7000 a po novom D700 :D |
|---|---|
| Motto: | "Ktorá z mojich fotografií je moja najobľúbenejšia? Takú odfotím až zajtra." - Imogen Cunningham |
| Ponúkam služby: |
fotenie v ateliéri fotenie v exteriéri portréty |
| Zameriavam sa na: | Akt / Glamour, Portréty / Ľudia, |
Osobné údaje
| Meno: | Katarína |
|---|---|
| Priezvisko: | Grajcaríková |
| Mesto: | Nové Mesto nad Váhom |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | Stredne pokročilý |
| Členom ePhota od: | 21. 09. 2010 |
| Posledná aktivita: | 2023-02-02 13:02:00 |
| Status: | offline |
Kontakt
| http://www.facebook.com/pages/gfotosk/163295143732909 | Facebook: | http://www.facebook.com/pages/gfotosk/163295143732909 |
|---|---|---|
| Web stránka: | http://www.gfoto.sk | |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: | žiadne fotoaparáty |
|---|---|
| Moje objektívy: | žiadne objektívy |
| Príslušenstvo: |



RSS
zaujíma ma to, pretože niečo takéto by som chcel docieliť aj ja
dobra praca je toto.
troska ma rusi spodne pradlo, respektive nerusi, len rozmyslam ake by to bolo bez nohaviciek. nieje to vytka, len moj mozog rozmysla