| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | http://www.gfoto.sk |
O mne
| Niečo o mne: | fotografovanie ? to je moja diagnóza číslo, najskôr D7000 a po novom D700 :D |
|---|---|
| Motto: | "Ktorá z mojich fotografií je moja najobľúbenejšia? Takú odfotím až zajtra." - Imogen Cunningham |
| Ponúkam služby: |
fotenie v ateliéri fotenie v exteriéri portréty |
| Zameriavam sa na: | Akt / Glamour, Portréty / Ľudia, |
Osobné údaje
| Meno: | Katarína |
|---|---|
| Priezvisko: | Grajcaríková |
| Mesto: | Nové Mesto nad Váhom |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | Stredne pokročilý |
| Členom ePhota od: | 21. 09. 2010 |
| Posledná aktivita: | 2023-02-02 13:02:00 |
| Status: | offline |
Kontakt
| http://www.facebook.com/pages/gfotosk/163295143732909 | Facebook: | http://www.facebook.com/pages/gfotosk/163295143732909 |
|---|---|---|
| Web stránka: | http://www.gfoto.sk | |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: | žiadne fotoaparáty |
|---|---|
| Moje objektívy: | žiadne objektívy |
| Príslušenstvo: |



RSS
ale modelka, kompozicia a prostredie veeelmi pekne
pri pohľade na túto fotografiu vidím ženu a pohľad mi ide hneď na tvár kde chcem z tváre niečo prečítať a ten rozmaz mi to narúša
Podľa môjho laického pohľadu, by mal byť rozmaz silnejší alebo vôbec. Takto to vyzerá ako nepodarok.
kedze uz mam reflex, ze je to na kritke tak rozmyslam co by som mohol okomentovat, ale nebudem. naco. nema to vyznam, ta fotka ma volaco do seba. je dobra.
mas este aj ine z tohto balkona? viem si predstavit este volake uhly pozy