ephoto profile wallpaper

O mne

Niečo o mne: fotografovanie ? to je moja diagnóza číslo, najskôr D7000 a po novom D700 :D
Motto: "Ktorá z mojich fotografií je moja najobľúbenejšia? Takú odfotím až zajtra." - Imogen Cunningham
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
portréty
Zameriavam sa na: Akt / Glamour, Portréty / Ľudia,

Osobné údaje

Meno: Katarína
Priezvisko: Grajcaríková
Mesto: Nové Mesto nad Váhom
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 21. 09. 2010
Posledná aktivita: 2023-02-02 13:02:00
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
Štefan Káčer
Lucia Štefan Káčer 2014-04-11 10:26:58
cas 1/60 mi pride v podstate ok, mam pocit, ze to nebol ani tak rozmaz, ako zaostrenie mierne vpredu, co pri clone 1,8 je vidiet ... a tie dva zvisle mozno prepalene svetle pasy pritahuju oci ...
ale modelka, kompozicia a prostredie veeelmi pekne
 
alexmenti
Lucia alexmenti 2014-04-11 09:00:30
Pekné farby, možno by som zvolil aj očné tiene v tonalite prostredia (modrú nahradiť napr. zlatou)...mohlo by to byť ešte zaujímavejšie, keby tvár bola ešte o niekoľko grádov neostrejšia, čo by zároven naznačovalo, že to bol jasný zámer autora...takto mi to príde, že modelka sa iba trochu mykla pri dosadnutí na studenú stoličku a fotoaparát to zaznamenal...z tejto neostrosti ten zámer nie je cítiť, teda aspon ja to tak vnímam...inak celkovo sa mi to páči...
 
Igor Šaffo
Lucia Igor Šaffo 2014-04-11 08:53:09
samozrejme že nemusí, preto som napísal, že "u mňa"
pri pohľade na túto fotografiu vidím ženu a pohľad mi ide hneď na tvár kde chcem z tváre niečo prečítať a ten rozmaz mi to narúša

Podľa môjho laického pohľadu, by mal byť rozmaz silnejší alebo vôbec. Takto to vyzerá ako nepodarok.
 
Igor Šaffo
Lucia Igor Šaffo 2014-04-11 08:33:50
Príjemné svetlo a jemné farebné prostredie pekne ladia s modelkou ale u mňa to celé narúša neostrosť tváre.
 
Lucia transporti686 2014-04-11 08:01:18
Prihováral by som sa k tomu, že na tejto foto by mohlo byť radšej viac difúzne svetlo, to slnečné svetlo je pre mňa moc ostré, pre mňa už dosť veľký kontrast, výrazne biele plochy, čo mi až tak moc nereže.
 
Lucia Peter Húšťava 2014-04-10 23:34:17
fajn
 
acton
podava sa caj acton 2014-04-10 14:36:14
skor ty by si mal objasnit co si myslel tym - Boze tie infantilne prihorete a este neviem ake komenty tu pod tvojimi fotkami...
 
blasi
Lucia blasi 2014-04-10 14:26:37
ouje... tak toto sa mi paci...

kedze uz mam reflex, ze je to na kritke tak rozmyslam co by som mohol okomentovat, ale nebudem. naco. nema to vyznam, ta fotka ma volaco do seba. je dobra.

mas este aj ine z tohto balkona? viem si predstavit este volake uhly pozy
 
XHA1
podava sa caj XHA1 2014-04-10 14:02:04
Moc tej tvojej reakcii nerozumiem. Skus mi to vysvetlit polopate prosim ta.
 
alexmenti
Lucia alexmenti 2014-04-10 13:45:15
pokožka napriek výraznému presvieteniu nesplýva s pozadím, tmavá časť postavy mi vôbec nevadí...ale od momentkových portrétov (či aktov) počas ostrého slnečného svetla zas nemožno očakávať, že budú vo všetkých parametroch dokonalé...
 
acton
podava sa caj acton 2014-04-10 12:41:34
no ale hadam nemusia mat vsetci infantilne nazory ako ty.
 
Lucia seifi 2014-04-10 12:35:23
žiaľ nie; to pozadie je príliš svetlé, tmavá strana tváre na mňa nepôsobí dobre
 
saxofoto
Mateo saxofoto 2014-04-09 18:34:04
super skvele foto
 
saxofoto
selfie saxofoto 2014-04-09 15:44:54
no nevim ja to vidim jinak
 
saxofoto
selfie saxofoto 2014-04-09 13:25:38
mozna ti je jasne ze si uboha ty kdyz mi pises takove komenty,vidim ze ses jeste neprenesla pres to ze i moje fotky se nekomu mohou libit
 
saxofoto
selfie saxofoto 2014-04-09 12:18:58
ja som asi z inej planety.....nehovorím, že je zlá, je dobrá čo sa týka TK tak nemám námietky, ale je bezduchá ......pretože to nie je nič výnimočné a pre skúsenejšieho fotografa nič nezvládnuteľné, kto má peknú modelku a záblesk, tak to dá .......
 
Peter Svoboda
harlequin heart Peter Svoboda 2014-04-08 21:55:42
Celkom fajn..
 
Koma
harlequin heart Koma 2014-04-08 17:06:30
pani Kolegyňa nemajte mi to za zlé...len sa stem spýtať...prosím Vás pekne, ak bych stela mať tak zaujímavý účes, krásne veľké vyočené okálky, byť zvléknutá až na kožku...a srdéčko vyskočené z hrudi až ven z krku........mám vstúpiť do rotujúceho tornáda alebo stačí pristúpiť úplne blízko pri trati k prechádzajúcemu rýchliku?....dúfam, že si nemyslíte terazky že si robím prču...bo obrázek ma zaujal a sa mi zaľubuje
 
ViktorV
harlequin heart ViktorV 2014-04-08 13:12:06
yess
 
kovacmj
harlequin heart kovacmj 2014-04-08 10:22:35
Srdcová kráľovná z Alice?...
 
Stránok 109 z 191