ephoto profile wallpaper

O mne

Niečo o mne: fotografovanie ? to je moja diagnóza číslo, najskôr D7000 a po novom D700 :D
Motto: "Ktorá z mojich fotografií je moja najobľúbenejšia? Takú odfotím až zajtra." - Imogen Cunningham
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
portréty
Zameriavam sa na: Akt / Glamour, Portréty / Ľudia,

Osobné údaje

Meno: Katarína
Priezvisko: Grajcaríková
Mesto: Nové Mesto nad Váhom
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 21. 09. 2010
Posledná aktivita: 2023-02-02 13:02:00
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
Duvaliere
Petra Duvaliere 2014-04-14 13:52:06
prima
 
Petra ingrid44 2014-04-14 13:38:14
krasne ako vzdy
 
alexmenti
Petra alexmenti 2014-04-14 12:27:21
no čo už...je to fakt fajn...a tie veľké oči tak pekne daleko od seba...no nemám viac slov...
 
drecpy©photo
Petra drecpy©photo 2014-04-14 12:01:19
bezva
 
Uprising
Petra Uprising 2014-04-14 11:44:52
krasa
 
ViktorV
Petra ViktorV 2014-04-14 11:44:06
To si píš. Skvelá práca.
 
ViktorV
Petra ViktorV 2014-04-14 11:42:53
Brilantné. A dobre zvolený expozičný trojuholník!
 
bajajanik
Petra bajajanik 2014-04-14 11:41:18
velmi pekne!
 
blahoslav J B Art
Petra blahoslav J B Art 2014-04-14 11:37:10
tak tato bude v top 25
 
acton
podava sa caj acton 2014-04-13 14:09:32
v tomto sa zhodneme, tato debata nema zmysel,
...pise sa - oh my god.
 
XHA1
podava sa caj XHA1 2014-04-13 10:59:03
Oh maj god. Nic, koncim tuto debatu ktora vadie do nekonecna.
 
RadovanŠkohel
...distress... RadovanŠkohel 2014-04-12 19:03:07
Je to super...
 
acton
podava sa caj acton 2014-04-12 11:02:35
ze mas iny nazor na fotografiu ako niekto iny? aky je v tom rozdiel?
 
XHA1
podava sa caj XHA1 2014-04-12 10:28:37
Kritika je jedna vec, my sa tu bavime o tej druhej.
 
momasko
Lucia momasko 2014-04-12 07:13:21
mne osobne sa to cele ako je paci... Igor79 to napisal dobre a ta neostrost vadi aj mne... Moj nazor jedinca je ze tu by sa hodilo aby to bolo ostre...neviem mne osobne pohybova neostrost moc nepasuje k takejto foto kde je viacmenej akt a este aj v takomto farebnom podani. Ta neostrost by sa mi viac hodila na foto v BW ktora je tmavsia...
 
Lucia Jubi 2014-04-12 02:45:29
Ľ. H. roh! Nejaké artefakty. Katka, si profík, dbaj na detajliky. Druha vec: Nelichotivé "čosi" na stehne.
 
Lucia Csimpifon 2014-04-12 00:20:44
Onicom
 
De2
Lucia De2 2014-04-11 18:22:30
Táto foto je pod tvoju úroveň
 
acton
podava sa caj acton 2014-04-11 16:59:36
ja mam rad kritiku, to nas posuva dopredu a tato fotografia vobec nie je dokonala tak, ze nejaka kritika je na mieste
 
XHA1
podava sa caj XHA1 2014-04-11 13:38:43
Staci ak si tie komenty precitas a nic ti nemusim vysvetlovat.
 
Stránok 108 z 191