ephoto profile wallpaper

O mne

Niečo o mne: fotografovanie ? to je moja diagnóza číslo, najskôr D7000 a po novom D700 :D
Motto: "Ktorá z mojich fotografií je moja najobľúbenejšia? Takú odfotím až zajtra." - Imogen Cunningham
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
portréty
Zameriavam sa na: Akt / Glamour, Portréty / Ľudia,

Osobné údaje

Meno: Katarína
Priezvisko: Grajcaríková
Mesto: Nové Mesto nad Váhom
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 21. 09. 2010
Posledná aktivita: 2023-02-02 13:02:00
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
bubu1687
... bubu1687 2014-04-23 13:04:41
tato je lepsia ako ta vo dverach. tu je vyraz lepsi a asi aj krivky dost spravili
 
digihelion
open digihelion 2014-04-23 13:01:37
Lenze prave v tejto kompo maju prsia najvacsiu sancu (ne)zaujat. Toto nie je naj poza pre tento typ modelky....myslim, ze ta druha fotka, ako sedi na sklenenom kresle jej sadla ovela viac
 
open Jozef Krajčo 2014-04-23 12:31:06
Trosku nestastne zachyteny vyraz v tvari... celkovo nezaujalo aj ked su tam pouzite dost silne prvky: luxusny interier, naha modelka...
 
marcus_labeo
open marcus_labeo 2014-04-23 12:07:07
Dajte jej niekto jesť prosím vás! Ale nie, pekné foto, len napríklad na túto modelku sa pozerá akosi lepšie: www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/310536//?s=photos
 
Stanislav Marko
open Stanislav Marko 2014-04-23 11:46:55
Parada
 
landov
... landov 2014-04-22 16:50:41
jeej...pod kolenom jej rasie tretie chodidlo
 
mikeskovci
... mikeskovci 2014-04-22 10:53:49
Skôr v tej farbe.Tam sú také príjemné pastelové farby.
Ale aj táto je pěkná.
Orez ,TK,kompo, neriešim
 
millana
v izbe č. 13 - čb millana 2014-04-20 10:36:26
výborné
 
hall
Lea hall 2014-04-18 09:24:28
Zvláštny smútok víťazov,
za tou úzkou páskou bielou,
víťaz stráca ďalší z krásnych cieľov.
 
v izbe č. 13 1xcomkurator 2014-04-17 22:05:17
Beautiful!
 
Iwko_photo
v izbe č. 13 - čb Iwko_photo 2014-04-17 20:30:20
super to je
 
Róbert
v izbe č. 13 - čb Róbert 2014-04-17 20:01:31
ďakujem, pekné.
 
palys
v izbe č. 13 palys 2014-04-17 15:43:37
OK.
 
samophoto
v izbe č. 13 samophoto 2014-04-17 12:30:16
Wow, veľa, veľa kože, to mám rad.....
na mňa prvoplánovo..........
 
Róbert
v izbe č. 13 Róbert 2014-04-17 09:43:56
a dala by sa aj v BW ? Pokus ...
 
v izbe č. 13 Timon 2014-04-17 09:19:58
A vraj 13 je nešťastné číslo Trochu škoda, že jej nevidno chodidlá, možno by som dal bez periny. Ale páči
 
stephan27
Lea stephan27 2014-04-16 09:04:07
tak toto je to pravé orechové ...
 
Luccia
Lea Luccia 2014-04-16 08:41:43
mne sa to páči ako to je, je to živé - akoby každú chvílu mala z tej fotky vystúpiť..
 
Duvaliere
Lea Duvaliere 2014-04-16 07:58:06
Hej ja sa tiež pasujem s pozadím, len zmením poradie úprav v PP a často pomôže.
 
Castlepool
Lea Castlepool 2014-04-16 07:51:48
rozmapované pozadie , inak do pohody..
 
Stránok 106 z 191