ephoto profile wallpaper

O mne

Niečo o mne: fotografovanie ? to je moja diagnóza číslo, najskôr D7000 a po novom D700 :D
Motto: "Ktorá z mojich fotografií je moja najobľúbenejšia? Takú odfotím až zajtra." - Imogen Cunningham
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
portréty
Zameriavam sa na: Akt / Glamour, Portréty / Ľudia,

Osobné údaje

Meno: Katarína
Priezvisko: Grajcaríková
Mesto: Nové Mesto nad Váhom
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 21. 09. 2010
Posledná aktivita: 2023-02-02 13:02:00
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
Tereza Peter Húšťava 2014-04-28 14:34:36
pekna modelka..., trochu ma ruši - že ruka je nejak viac nasvietena ako jej tvárička... a tym padom mi to odtahuje pozornost - od výrazu, ktory je celkom zaujimavy...
 
Tereza sk 2014-04-28 14:22:02
ahoj, konstruktivna kritika. Nieco ma na zube, lavej strane
 
marselitto
open marselitto 2014-04-27 16:14:49
Pekne svetlo a kresba
 
LucyB
Petra LucyB 2014-04-27 09:30:17
pohlad,ktory zastavi cas..velmi pekne
 
open Photograph33 2014-04-27 07:57:47
Nikdy nehodnotim modelky na fotografiach. Zakladom je fotograf, kedze On je reziserom snimku.....V tomto pripade skutocne nevhodne zvolena poza, ktora degraduje modelku. Vyraz a uces velmi zly . Len moj osobny nazor. Dobre svetlo prajem
 
Frola
Petra Frola 2014-04-26 13:32:49
laicky: foto pěkné, oči krásné, jen ten otočený krk, ta světlá línie ji dělá velmi úzkou, ale to byl jistě záměr
 
alexmenti
Petra alexmenti 2014-04-26 12:49:14
Rozklikol som...a zrazu ten priamy pohľad do mojich očí...až ma vrazilo do fotelky...modelke svedčí aj tento ulízaný účes, lebo má pekné priliehavé uši...a tento môj vysoko odborný komentár zakončím ako inak, s úsmevom
 
Wewe18
ráno Wewe18 2014-04-25 07:22:26
keby že ráno takto stanem a mám také vlasy tak super....bez oblečenia možno keď už pre mňa.....svetlo je fajné...súhlas s zajo79
 
ráno zajo79 2014-04-24 17:05:42
Paci sa mi svetlo. A bud zmenit prostredie alebo vizaz..nejde mi to nejako dokopy.
 
open Timon 2014-04-24 00:23:24
Ak fotka holej baby v Alpách, tak určite
 
open Goriot 2014-04-23 23:46:52
Na mojom názero už vôbec nezáleží ... ale podľa mňa a mojich skúsenosti, bude obsah stále vplývať na výslednú fotku. Napríklad "fotka" robená mobilom v Alpách zaujme skoro vždy ... či ?
O gustu som už vravel ...
 
open Timon 2014-04-23 23:29:01
Zase raz som si uvedomil, že sú síce dve úplne rozdielne veci - hodnotiť fotku a hodnotiť modelku - no je nesmierne ťažké (prinajmenšom pre bežného chlapa heteráka) tieto dve veci oddeliť. Povedzme, ak som zaťažený na počerné prsnaté zadkaté natural baby - aká je šanca, že budem pri hodnotení umeleckej kvality tejto fotky objektívny? Dobrá správa je, že na mojom názore moc nezáleží (1 videnie z tisíc či viac), a že sa v publiku iste nájde dosť chlapov, ktorým sa páči akurát takýto typ modelky - a iste sa sem pozrú aj nejaké baby
 
open Goriot 2014-04-23 23:16:57
Proti gustu žiaden dišputát.
 
alexmenti
open alexmenti 2014-04-23 22:44:03
Ked čítam niektoré komentáre o prsiach a dokonca o pipíkoch, tak som celkom rád, že som zaťažený skôr na pekné zadky...mne osobne sa páči okrem modelky aj foto...
 
open Goriot 2014-04-23 21:36:09
Tento pohľad a táto póza tejto modelke nesedí. Mne sa pri pohľade na ňu vybavilo iba jedno, film "Gombíkova vojna".
 
Stratený Stano
open Stratený Stano 2014-04-23 19:09:44
Si predstav... aj tvoja...
 
ViktorV
open ViktorV 2014-04-23 19:01:46
Jááj, teraz si mi objasnil, prečo má moja manželka pod sklom na pracovnom stole holých mužov s malými pipíkmi...
 
blahoslav J B Art
open blahoslav J B Art 2014-04-23 17:04:34
radsej mensie prirodne ako vacsie umele ... aspon sa mozem lepsie sustredit na fotku samotnu
 
open JanoSta 2014-04-23 16:35:00
toto sa nevydarilo...
 
Stratený Stano
open Stratený Stano 2014-04-23 15:14:53
Malý off-topic k debate o poprsí:
Mali sme v práci kolegyňu, ktorá bola obdarená takým poprsím, že sme všetci chlapi odpadávali... a mnohí chodili do práce len kvôli nej...
Jej manžel pracoval tiež u nás v podniku na inom oddelení a keď som za ním raz bol, všimol som si, že pod sklom na pracovnom stole má fotky nahých žien, ktoré boli takmer bez poprsia. A zdôveril sa mi - Stano, o takej snívam...
 
Stránok 105 z 191