ephoto profile wallpaper

O mne

Niečo o mne: fotografovanie ? to je moja diagnóza číslo, najskôr D7000 a po novom D700 :D
Motto: "Ktorá z mojich fotografií je moja najobľúbenejšia? Takú odfotím až zajtra." - Imogen Cunningham
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
portréty
Zameriavam sa na: Akt / Glamour, Portréty / Ľudia,

Osobné údaje

Meno: Katarína
Priezvisko: Grajcaríková
Mesto: Nové Mesto nad Váhom
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 21. 09. 2010
Posledná aktivita: 2023-02-02 13:02:00
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
Jožo
Michaela Jožo 2014-10-21 05:59:04
Sústredil by som sa len na model.Teda viac modelky.
 
Radoceno
Michaela Radoceno 2014-10-20 20:23:10
Tá podľa mňa dáva takú záhadu a dramatičnosť
 
Michaela Daniel Urban 2014-10-20 18:09:24
Mne sa to páči. Až na tú ľavú stranu. Tá je až príliš tmavá.
 
Radoceno
Michaela Radoceno 2014-10-20 17:07:38
Na mna to posobi akoby nieco kuzelne vykonala a odchadza niekde dalej...niekde kde ju tiez potrebuju...take kuzelne no
 
Imiy
Michaela Imiy 2014-10-20 17:01:58
tak tuto cesta nevedie ... toto je fakt zlé , ked sa tak vyznáš vo fotke asi vieš o čom točím .
Máš ovela lepsie veci , tie posledné boli zabité .
 
lukas duran
New Nefertiti lukas duran 2014-10-18 13:09:56
yessssssssssssssss
 
kvaltinka
New Nefertiti kvaltinka 2014-10-18 12:28:39
skvela
 
matwey
New Nefertiti matwey 2014-10-17 21:38:27
výborná... dnes portréty dominujú
 
Frola
New Nefertiti Frola 2014-10-17 19:55:07
Katka, víš co je průšvih? Já se už chodím pod Tvé fotky dívat na Tvé komenty a ne na fotky...
 
Anena
New Nefertiti Anena 2014-10-17 19:49:27
Labuti krk
 
slasti
New Nefertiti slasti 2014-10-17 19:08:05
paradna!
 
New Nefertiti ĽubomírČervenec 2014-10-17 17:58:53
Super Kačenka
 
ViktorV
New Nefertiti ViktorV 2014-10-17 14:34:47
Veru, taký roztomilý fliačok, neviem sa na neho vynadívať. Skvostné, umelecké dielo.

...

Katka, ty sa posúvaš neustále ďalej a ďalej.
Dúfam, že sa pozerá aj Saxo, že tiež už pridá niečo fľakaté.
 
Imiy
New Nefertiti Imiy 2014-10-17 12:44:33
ano
 
PEDROT
New Nefertiti PEDROT 2014-10-17 12:33:15
parádna...ten krk je neskutočný!!!
 
vd
New Nefertiti vd 2014-10-17 12:16:52
aj s flakom, bez neho by to nebolo...
 
vd
New Nefertiti vd 2014-10-17 12:15:39
je to bobre..
 
alexmenti
New Nefertiti alexmenti 2014-10-17 11:48:42
vo filatelii zvyšujú hodnotu známok práve nejaké malé vady, napr. že je tam niečo, čo nemá byť, alebo naopak...možno je to trochu za vlasy pritiahnuté, ale spomínané fliačky zvyšujú aj u tejto fotografii punc, čím sa stáva vlastne výnimočnou...nehovoriac o tom, že samotné foto, či už s fliačikmi, alebo bez je, odvážim sa tvrdiť, výnimočné....nakoniec aj nedávne foto dámy s veľkým pozadím bolo výnimočné, len to vyvolalo trochu iné emócie
 
Anena
Daniel Anena 2014-10-17 11:27:55
Paci sa mi vyraz toho chlapca. Je velavravny.
 
Martin8101
New Nefertiti Martin8101 2014-10-17 10:33:57
Aj mne trochu ten blur vadi. Ale celkovy dojem z fotky az tak nekazi - na druhej strane svietenie sa mi na tejto fotke neskutocne paci.
 
Stránok 64 z 191
1 2 ... 62 63 64 65 66 ... 190 191