ephoto profile wallpaper

O mne

Niečo o mne: fotografovanie ? to je moja diagnóza číslo, najskôr D7000 a po novom D700 :D
Motto: "Ktorá z mojich fotografií je moja najobľúbenejšia? Takú odfotím až zajtra." - Imogen Cunningham
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
portréty
Zameriavam sa na: Akt / Glamour, Portréty / Ľudia,

Osobné údaje

Meno: Katarína
Priezvisko: Grajcaríková
Mesto: Nové Mesto nad Váhom
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 21. 09. 2010
Posledná aktivita: 2023-02-02 13:02:00
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
Stratený Stano
Daniel Stratený Stano 2014-10-16 14:38:57
Alebo len tí nemožní krajinkári...
 
sunajn
Daniel sunajn 2014-10-16 14:29:23
Očuj grajcaricka. Toto fakt nemá chybu! Ak toto nebude foto dňa, znamená, že tu nikto ne éfoto nebol, alebo samí "slepci".
 
sunajn
experiments sunajn 2014-10-16 14:22:20
Braťm, ja sa nehádam, že neexistuje tank M10. To Ti sa "blýskal" vedomosťami. To tak ked teraz budem tvrdiť, že destroyer není tank ale album od Kiss
https://www.youtube.com/watch?v=jdarUn5FKEI
 
Duvaliere
Daniel Duvaliere 2014-10-16 12:04:28
 
b.a.f.o.a.r.t.
experiments b.a.f.o.a.r.t. 2014-10-15 22:10:39
pravdu mate
https://en.wikipedia.org/wiki/M10_tank_destroyer
 
sunajn
Voices in my head sunajn 2014-10-15 20:17:00
Fajné.
 
sunajn
Voices in my head sunajn 2014-10-15 20:16:22
Máš na mysli psyché?
 
sunajn
experiments sunajn 2014-10-15 18:03:27
Zaš dagdo, co nebul na vojne...
https://www.csla.cz/vyzbroj/protichemickeprostredky/masky_m10.htm
 
alkaline
Voices in my head alkaline 2014-10-15 15:57:22
...hmm...
...stískaš klučku od dverí...ktoré nie je tak ľahké otvoriť...
...som zvedavý či do nich dokážeš aj vstúpiť...


 
Castlepool
Lucia Castlepool 2014-10-15 15:09:16
kukám, že už Ťa to prešlo.. a či máš tvorivé obdobie...?
 
b.a.f.o.a.r.t.
experiments b.a.f.o.a.r.t. 2014-10-15 14:54:24
M10 je tank pan kolega to by asi nenatiahol na tvar ani vacsi chlapec asi ste mysleli OM 10
 
Jožo
experiments Jožo 2014-10-15 06:06:58
Tak ma napadlo,mal preč zátku na filter ?
 
sunajn
experiments sunajn 2014-10-14 16:59:33
M10 kus veľká, ale dá sa.
 
alexmenti
experiments alexmenti 2014-10-14 13:34:00
chlapec sa ako nadýchol pod tou maskou, má dobre vtiahnuté brucho...je dobré, keď foto zaujme a nemusí to byť vždy o pozitívach a kráse...neviem, čo sa vykľuje z tohto chlapca s maskou a či je to sólo...a niekedy je najzaujímavejšie na veci...nevedieť, čo vlastne bude...
 
DEVOTEE
experiments DEVOTEE 2014-10-14 12:00:40
kompozicne mohol byt vo vyreze dveri za nim ale inak ok zaujala
 
Jožo
experiments Jožo 2014-10-14 11:54:38
A bude veselo.
 
Šály Ivan
experiments Šály Ivan 2014-10-14 11:53:12
....ja takejto fotografii veľmi nerozumiem,ale v každom prípade ma zaujala
 
Duvaliere
background Duvaliere 2014-10-14 00:32:58

https://www.1x.com/photo/729684/latest:fine-art-nude
 
zolec
background zolec 2014-10-13 19:41:37
..to si fotila v akom prostredi, premyslam nad tymi parametrami..? Fotka fajn, mne sa celkom paci tvoja ostatna tvorba.. (predosla samozrejme tiez)
 
zolec
black lady zolec 2014-10-13 19:33:20
..superb
 
Stránok 66 z 191
1 2 ... 64 65 66 67 68 ... 190 191