| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | http://www.gfoto.sk |
O mne
| Niečo o mne: | fotografovanie ? to je moja diagnóza číslo, najskôr D7000 a po novom D700 :D |
|---|---|
| Motto: | "Ktorá z mojich fotografií je moja najobľúbenejšia? Takú odfotím až zajtra." - Imogen Cunningham |
| Ponúkam služby: |
fotenie v ateliéri fotenie v exteriéri portréty |
| Zameriavam sa na: | Akt / Glamour, Portréty / Ľudia, |
Osobné údaje
| Meno: | Katarína |
|---|---|
| Priezvisko: | Grajcaríková |
| Mesto: | Nové Mesto nad Váhom |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | Stredne pokročilý |
| Členom ePhota od: | 21. 09. 2010 |
| Posledná aktivita: | 2023-02-02 13:02:00 |
| Status: | offline |
Kontakt
| http://www.facebook.com/pages/gfotosk/163295143732909 | Facebook: | http://www.facebook.com/pages/gfotosk/163295143732909 |
|---|---|---|
| Web stránka: | http://www.gfoto.sk | |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: | žiadne fotoaparáty |
|---|---|
| Moje objektívy: | žiadne objektívy |
| Príslušenstvo: |



RSS
https://www.google.co.uk/search?q=saudek+jan&biw=1280&bih=654&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=lvc7VIaNK8iM7Aak6YC4BA&ved=0CAYQ_AUoAQ#facrc=_&imgdii=_&imgrc=DQ-FHwaWxzxIuM%253A%3BUlL5RT0_OQiuIM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.saudek.com%252Fphotos%252F86-04.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.saudek.com%252Fen%252Fjan%252Ffotografie.html%253Fr%253D1986-1990%2526typ%253Df%2526l%253D0%2526f%253D252%3B290%3B400
https://www.google.co.uk/search?q=saudek+jan&biw=1280&bih=654&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=lvc7VIaNK8iM7Aak6YC4BA&ved=0CAYQ_AUoAQ#facrc=_&imgdii=_&imgrc=DQ-FHwaWxzxIuM%253A%3BUlL5RT0_OQiuIM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.saudek.com%252Fphotos%252F86-04.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.saudek.com%252Fen%252Fjan%252Ffotografie.html%253Fr%253D1986-1990%2526typ%253Df%2526l%253D0%2526f%253D252%3B290%3B400
https://www.google.co.uk/search?q=saudek+jan&biw=1280&bih=654&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=lvc7VIaNK8iM7Aak6YC4BA&ved=0CAYQ_AUoAQ#facrc=_&imgdii=_&imgrc=t7mM7PYEmENUEM%253A%3Bzzoaz8vFGIQHtM%3Bhttp%253A%252F%252Fhyperbole.es%252Fwp-content%252Fuploads%252F2014%252F07%252Fsaudek-hyperbole-28.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fhyperbole.es%252F2014%252F08%252Fjan-saudek-o-la-fotografia-como-eco-del-subconsciente%252F%3B1216%3B857
https://www.google.co.uk/search?q=saudek+jan&biw=1280&bih=654&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=lvc7VIaNK8iM7Aak6YC4BA&ved=0CAYQ_AUoAQ#facrc=_&imgdii=_&imgrc=EY4XrfUiKIzajM%253A%3Bz2fzRPuPtO5yQM%3Bhttp%253A%252F%252Fmedia.mutualart.com%252FImages%252F2009_07%252F24%252F0219%252F595950%252Fce156c6f-2b31-4ccf-933c-06e0ca022a30_g.Jpeg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.mutualart.com%252FArtist%252FJan-Saudek%252F268B888A5B45AD62%252FArtworks%253FParams%253D3936382C43757272656E74506167652C312C31%3B720%3B628
...existuje este jedna jeho foto (neviem ju v tej rychlosti najst) kde zena s podobnymi prsiami saje vlastne mlieko...
Ja: Mne to pripomenulo Rubensove obrazy, vačšinou sediacich, polo resp. ležiacich a samozrejme farebných a nasvietených rozmernejších pozadí. To že takéto pozadia niesú módne a nieje módne ani štandartné toto G. spracovanie, si myslím že je to obraz veľmi dobrý, možno v sérii aj iných a možno aj niekde inde na vačší formát.
Prečo? Lebo vyvoláva emócie a je to tak obyčajný obraz, žena, človek!
Jednoducho som reagoval na komentar, ktory ma zaujal... Zelam vam obom stale dobre svetlo a zivot bez zlce na jazyku a v srdci
a toto je moj komentar:
pred 42 min.
žiadny posun k lepšiemu, priemerná fotka, ktorá "neurazí" ani nenadchne,mne osobne se nepaci,nevidim zadne emocie a ani je pri pohledu na fotografii nemam