ephoto profile wallpaper

O mne

Niečo o mne: fotografovanie ? to je moja diagnóza číslo, najskôr D7000 a po novom D700 :D
Motto: "Ktorá z mojich fotografií je moja najobľúbenejšia? Takú odfotím až zajtra." - Imogen Cunningham
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
portréty
Zameriavam sa na: Akt / Glamour, Portréty / Ľudia,

Osobné údaje

Meno: Katarína
Priezvisko: Grajcaríková
Mesto: Nové Mesto nad Váhom
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 21. 09. 2010
Posledná aktivita: 2023-02-02 13:02:00
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
vladimirM
background vladimirM 2014-10-13 19:08:25
ale rím ti visiel
 
vladimirM
background vladimirM 2014-10-13 19:07:28
ked chces vydiet pekne zadecky tak ti poslem link. ale tato stranka nie je o peknych zadkoch...
 
noik
Episode III.: new life noik 2014-10-13 18:29:43
...pseudoumenie. Konkretizuj. Saudkovo alebo grajciarkino? Vsetko ma dva konce. To ze tato fotka tu je, alebo lepsie...ze vznikla, nemoze skuseneho pozorovatela prekvapit. Skor prekvapuju komentare. Potom skor ide o to, ze dany kritik nema dostatocne napozerane fotografiu ako taku. U teba to vsak vylucujem.
 
aquill
background aquill 2014-10-13 18:25:42
takú riť - treba skryť
 
b.a.f.o.a.r.t.
Episode III.: new life b.a.f.o.a.r.t. 2014-10-13 18:23:58
Jarik galerie su plne grcanic od pseudo umelcov
 
noik
Episode III.: new life noik 2014-10-13 18:10:52
bafo...ako by povedal klasik, ale s otaznikom: co je dovolene bohovi, nie je dovolene volovi?
https://www.google.co.uk/search?q=saudek+jan&biw=1280&bih=654&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=lvc7VIaNK8iM7Aak6YC4BA&ved=0CAYQ_AUoAQ#facrc=_&imgdii=_&imgrc=DQ-FHwaWxzxIuM%253A%3BUlL5RT0_OQiuIM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.saudek.com%252Fphotos%252F86-04.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.saudek.com%252Fen%252Fjan%252Ffotografie.html%253Fr%253D1986-1990%2526typ%253Df%2526l%253D0%2526f%253D252%3B290%3B400

https://www.google.co.uk/search?q=saudek+jan&biw=1280&bih=654&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=lvc7VIaNK8iM7Aak6YC4BA&ved=0CAYQ_AUoAQ#facrc=_&imgdii=_&imgrc=DQ-FHwaWxzxIuM%253A%3BUlL5RT0_OQiuIM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.saudek.com%252Fphotos%252F86-04.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.saudek.com%252Fen%252Fjan%252Ffotografie.html%253Fr%253D1986-1990%2526typ%253Df%2526l%253D0%2526f%253D252%3B290%3B400

https://www.google.co.uk/search?q=saudek+jan&biw=1280&bih=654&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=lvc7VIaNK8iM7Aak6YC4BA&ved=0CAYQ_AUoAQ#facrc=_&imgdii=_&imgrc=t7mM7PYEmENUEM%253A%3Bzzoaz8vFGIQHtM%3Bhttp%253A%252F%252Fhyperbole.es%252Fwp-content%252Fuploads%252F2014%252F07%252Fsaudek-hyperbole-28.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fhyperbole.es%252F2014%252F08%252Fjan-saudek-o-la-fotografia-como-eco-del-subconsciente%252F%3B1216%3B857

https://www.google.co.uk/search?q=saudek+jan&biw=1280&bih=654&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=lvc7VIaNK8iM7Aak6YC4BA&ved=0CAYQ_AUoAQ#facrc=_&imgdii=_&imgrc=EY4XrfUiKIzajM%253A%3Bz2fzRPuPtO5yQM%3Bhttp%253A%252F%252Fmedia.mutualart.com%252FImages%252F2009_07%252F24%252F0219%252F595950%252Fce156c6f-2b31-4ccf-933c-06e0ca022a30_g.Jpeg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.mutualart.com%252FArtist%252FJan-Saudek%252F268B888A5B45AD62%252FArtworks%253FParams%253D3936382C43757272656E74506167652C312C31%3B720%3B628

...existuje este jedna jeho foto (neviem ju v tej rychlosti najst) kde zena s podobnymi prsiami saje vlastne mlieko...
 
b.a.f.o.a.r.t.
Episode III.: new life b.a.f.o.a.r.t. 2014-10-13 18:07:00
Tak určite vy v mnešicách rozumiete všetkemu
 
b.a.f.o.a.r.t.
Episode III.: new life b.a.f.o.a.r.t. 2014-10-13 17:57:27
Takže sa v ňom nenachadza ňuu lajf ?
 
jan21
background jan21 2014-10-13 16:20:26
To chce odvahu sa tu "v prestelke vyjadrení" vyjadriť k tejto tiež odvážnej a odvážne spracovanej!

Ja: Mne to pripomenulo Rubensove obrazy, vačšinou sediacich, polo resp. ležiacich a samozrejme farebných a nasvietených rozmernejších pozadí. To že takéto pozadia niesú módne a nieje módne ani štandartné toto G. spracovanie, si myslím že je to obraz veľmi dobrý, možno v sérii aj iných a možno aj niekde inde na vačší formát.
Prečo? Lebo vyvoláva emócie a je to tak obyčajný obraz, žena, človek!
 
saxofoto
background saxofoto 2014-10-13 15:48:38
ja stim nemam problem take som reagoval na komentar a svymy slovy ne ako to tu bylo prezentovano,dakujem za zelanje
 
noik
background noik 2014-10-13 15:41:15
Ahoj saxfoto. Nebudem sa tu vrtat kto, komu, preco a kedy poslal. Reagoval som priamo a myslim ze vobec nie vulgarne, alebo od veci priamo pod komentom. Jednoducho nie sme tu na piesocku a ja osobne nikdy nehram detsku hru: Ja sa s Janom nekamaratim, tak sa s nim nekamarat aj ty. Tu je ta chyba lavky. Co ak aj Jano aj ty ste moji kamarati
Jednoducho som reagoval na komentar, ktory ma zaujal... Zelam vam obom stale dobre svetlo a zivot bez zlce na jazyku a v srdci
 
saxofoto
background saxofoto 2014-10-13 15:33:33
pre tych co kruti z hlavou,toto je komentar grajcarice: žiadny posun k lepšiemu, priemerná fotka, ktorá neurazí
a toto je moj komentar:
pred 42 min.
žiadny posun k lepšiemu, priemerná fotka, ktorá "neurazí" ani nenadchne,mne osobne se nepaci,nevidim zadne emocie a ani je pri pohledu na fotografii nemam


 
saxofoto
background saxofoto 2014-10-13 15:24:46
ano stejne tak smesne ako tvoj komentar ktory vkladas pod moje fotografie,pokud si si nevsimla komentar neni stejny jako tvuj!ale je muj a primi ho ako chces
 
saxofoto
background saxofoto 2014-10-13 15:22:51
ano vrat sa a sleduj komentare grajcarice pod mojimi fotkami potom mozna pochopis proc zkopiruji jeji slova a napisu je k jeji fotce protoze tato fotografka komentovat jinak me fotky neumi a je veru smiesne ako neumi prijat kritiku ode me,radsi sa vyhovori ze jej vracam a kopirujem jej slova
 
noik
background noik 2014-10-13 15:11:41
To nevadi. Pokial ten tvoj "corknuty" koment vratil pod tvoje foto a stotoznuje sa s nim, tak myslim, ze moj koment je na mieste, lebo sa tyka tejto fotky a TOHO JEHO komentu
 
noik
Episode III.: new life noik 2014-10-13 15:02:33
Materstvo a mlieko, ako vyziva pre kojenca je v rebricku uplne niekde inde, ako muzsky ejakulat...
 
noik
background noik 2014-10-13 14:57:32
Myslim ze nie kazda fotografia musi obsahovat emocie. Ludske telo so svojimi zahybmi je niekedy ten najlepsi a najblizsii "landscape", k akemu sa mozeme dostat.
 
noik
Mothers noik 2014-10-13 14:53:49
Spodok ramu orezat, aby si to clovek po rozkliku mohol lepsie prehliadnut. V kazdom pripade tusenie tiena a tusenie suvislosti v tejto dvojfotke je to orechove. Mam rad inotaje.
 
saxofoto
background saxofoto 2014-10-13 14:50:31
žiadny posun k lepšiemu, priemerná fotka, ktorá "neurazí" ani nenadchne,mne osobne se nepaci,nevidim zadne emocie a ani je pri pohledu na fotografii nemam
 
noik
Episode II.: new life - dedicati noik 2014-10-13 14:50:12
Vyborne uchytena tema so zaujimavym motivom a aj modelkou. Fotka ktora sa urcite oplati vidiet viackrat. Vestonicko Venusinske ponatie krasy zaucinkovalo. Nad niektorymi komentami sa da skor pousmiat. Aj ked chapem a rozumiem, ze kazdy jeden mame esteticno v sebe ukotvene inak.
 
Stránok 67 z 191
1 2 ... 65 66 67 68 69 ... 190 191