| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | http://www.gfoto.sk |
O mne
| Niečo o mne: | fotografovanie ? to je moja diagnóza číslo, najskôr D7000 a po novom D700 :D |
|---|---|
| Motto: | "Ktorá z mojich fotografií je moja najobľúbenejšia? Takú odfotím až zajtra." - Imogen Cunningham |
| Ponúkam služby: |
fotenie v ateliéri fotenie v exteriéri portréty |
| Zameriavam sa na: | Akt / Glamour, Portréty / Ľudia, |
Osobné údaje
| Meno: | Katarína |
|---|---|
| Priezvisko: | Grajcaríková |
| Mesto: | Nové Mesto nad Váhom |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | Stredne pokročilý |
| Členom ePhota od: | 21. 09. 2010 |
| Posledná aktivita: | 2023-02-02 13:02:00 |
| Status: | offline |
Kontakt
| http://www.facebook.com/pages/gfotosk/163295143732909 | Facebook: | http://www.facebook.com/pages/gfotosk/163295143732909 |
|---|---|---|
| Web stránka: | http://www.gfoto.sk | |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: | žiadne fotoaparáty |
|---|---|
| Moje objektívy: | žiadne objektívy |
| Príslušenstvo: |



RSS
preto je to vsetko take skvele, lebo sa kazdemu nieco ine paci a kazdy ma iny vkus, keby sa vsetkym pacila rovnaka uniforma neboli by nam treba nijake fotoaparaty,
ja mozem povedat sam za seba, mne sa nepacia umele fotografie, nasilu, ked sa opakuju zabery a rozdiel je minimalny, keby si tomu dala nejaky dej, aby cica skutocne valala cesto, sfotografovat ju od a po vytahovanie buchiet z truby, mohlo by to byt zaujimave, no na tvojich fotkach prazdny stol, trocha si ju poprasila s mukou, ukaz kerku, zatvor oci a sprav tupi face...
proste na mna je to az moc lacne, plus ten boiler tomu nasadil korunu.
tak ako kazdy tu.
Ide z toho na mna neprijemna az zimomriavkova atmosfera, ziadne sladke kolaciky, skor nieco ako davno vychladnuty obed
Ale ak bol zamer pripomenut byvalym stravnikom casy v skolskej druzine, tak potom vysiel