ephoto profile wallpaper

O mne

Niečo o mne: fotografovanie ? to je moja diagnóza číslo, najskôr D7000 a po novom D700 :D
Motto: "Ktorá z mojich fotografií je moja najobľúbenejšia? Takú odfotím až zajtra." - Imogen Cunningham
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
portréty
Zameriavam sa na: Akt / Glamour, Portréty / Ľudia,

Osobné údaje

Meno: Katarína
Priezvisko: Grajcaríková
Mesto: Nové Mesto nad Váhom
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 21. 09. 2010
Posledná aktivita: 2023-02-02 13:02:00
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
fair_play
alone in the kitchen fair_play 2014-05-11 21:21:22
na konci tejto série by mohlo byť z tej múky aj cesto uvaľkané
 
Stratený Stano
wife Stratený Stano 2014-05-11 20:11:19
V tomto s tebou (čo píšeš v závere) celkom súhlasím... Mnohí kritici sa hnevajú, keď kritizovaní im vytýkajú ich prázdnu galériu, ale ja tiež radšej prijmem kritiku od niekoho, o kom viem, že to vie... Keď tam vidím v portfóliu kritika nulu na konte počtu fotografií alebo jednu letiacu kačičku, tak váhe takej kritiky od dotyčného neprikladám veľký význam... Nech sa títo o ktorých vravím prosím nehnevajú, ale naozaj - kritika od dobrého autora , ktorého tvorba svedčí o tom, že sa problému rozumie, je pre mňa osobne oveľa hodnotnejšia...
 
Iwko_photo
alone in the kitchen Iwko_photo 2014-05-11 17:46:17
Skvela cela seria....svetlo sa mi obzvlast paci.
 
acton
wife acton 2014-05-11 16:48:53
omluvam sa, prepol som na inu fotografiu a nevsimol som si to, koment patril na fotografie s boilerom.
 
acton
wife acton 2014-05-11 16:40:27
co je to vkus? 100 ludi 100 chuti ...
preto je to vsetko take skvele, lebo sa kazdemu nieco ine paci a kazdy ma iny vkus, keby sa vsetkym pacila rovnaka uniforma neboli by nam treba nijake fotoaparaty,
ja mozem povedat sam za seba, mne sa nepacia umele fotografie, nasilu, ked sa opakuju zabery a rozdiel je minimalny, keby si tomu dala nejaky dej, aby cica skutocne valala cesto, sfotografovat ju od a po vytahovanie buchiet z truby, mohlo by to byt zaujimave, no na tvojich fotkach prazdny stol, trocha si ju poprasila s mukou, ukaz kerku, zatvor oci a sprav tupi face...
proste na mna je to az moc lacne, plus ten boiler tomu nasadil korunu.
 
alone in the kitchen JanoSta 2014-05-11 16:23:20
dnes hriešne dobré ...
 
pampúch
alone in the kitchen pampúch 2014-05-11 15:06:21
tak to je fakt sexi, to ma bere
 
pampúch
alone in the kitchen pampúch 2014-05-11 14:26:07
ten podväzok má vytetovaný?
 
Kuban
wife Kuban 2014-05-11 14:03:02
liest na nervy? ehmmm, mna skor prekvapuje ako nemoze liest na nervy (vsetci vieme koho myslim) s jeho 40 fotkami rovnakej zeny Mne sa ta seria tiez velmi paci
 
Kuban
alone in the kitchen Kuban 2014-05-11 13:57:15
a v com je cudna? zboznujem take zmysluplne komentare... -_-
 
alone in the kitchen lubko1983 2014-05-11 13:47:24
čudná pseudo-art fotka
 
wife Editphoto 2014-05-11 11:20:05
v určitom ponímaní ti dávam za pravdu, ale! existuje definícia dobrej fotografie? Čo je pre niekoho dobrá fotografia, nemusí byť dobrá pre druhého...toľko k dobrej fotografií. Neznášam konvencie šablóny a poučky,. Fotíme srdcom, lebo nás to baví, bez poučiek, geometrie, pravítka a šablón. Foťte, všetci a nenechajte sa znechutiť!
 
jojooff
wife jojooff 2014-05-10 21:57:41
Ja sa tiez tesim na dalsieeee a aj na kucharske... Tato modelka ti velmi sedii.
 
Peter Svoboda
wife Peter Svoboda 2014-05-10 17:19:48
Hmm..
 
Peter Svoboda
wife Peter Svoboda 2014-05-10 17:18:25
 
blahoslav J B Art
wife blahoslav J B Art 2014-05-10 15:57:54
obavy pred svadobnou nocou s agresivnym manzelom ?
 
acton
wife acton 2014-05-10 15:31:22
ludia tu nepisu komenty aby niekoho odradzali ale pisu svoj nazor ak si si nevsimol, grajciarka ma aj dobre fotografie a problem je v tom, ze nema vsetky dobre...
tak ako kazdy tu.
 
digihelion
sweet cakes digihelion 2014-05-10 10:23:57
tato fotka sa mi moc nepaci...kompozicia, svetlo, vyraz...
Ide z toho na mna neprijemna az zimomriavkova atmosfera, ziadne sladke kolaciky, skor nieco ako davno vychladnuty obed
Ale ak bol zamer pripomenut byvalym stravnikom casy v skolskej druzine, tak potom vysiel
 
Lukáš Fendek
sweet cakes Lukáš Fendek 2014-05-10 09:40:07
Tato ide do oblubenych
 
Lukáš Fendek
girl and flour Lukáš Fendek 2014-05-10 09:39:25
Super
 
Stránok 98 z 191