| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | http://www.gfoto.sk |
O mne
| Niečo o mne: | fotografovanie ? to je moja diagnóza číslo, najskôr D7000 a po novom D700 :D |
|---|---|
| Motto: | "Ktorá z mojich fotografií je moja najobľúbenejšia? Takú odfotím až zajtra." - Imogen Cunningham |
| Ponúkam služby: |
fotenie v ateliéri fotenie v exteriéri portréty |
| Zameriavam sa na: | Akt / Glamour, Portréty / Ľudia, |
Osobné údaje
| Meno: | Katarína |
|---|---|
| Priezvisko: | Grajcaríková |
| Mesto: | Nové Mesto nad Váhom |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | Stredne pokročilý |
| Členom ePhota od: | 21. 09. 2010 |
| Posledná aktivita: | 2023-02-02 13:02:00 |
| Status: | offline |
Kontakt
| http://www.facebook.com/pages/gfotosk/163295143732909 | Facebook: | http://www.facebook.com/pages/gfotosk/163295143732909 |
|---|---|---|
| Web stránka: | http://www.gfoto.sk | |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: | žiadne fotoaparáty |
|---|---|
| Moje objektívy: | žiadne objektívy |
| Príslušenstvo: |



RSS
Podľa mňa foto nemá príbeh a pôsobí až moc komerčne. Ale ono stačí asi ukázať veľké "oči".
Ešte, že sú tam tie bojlery Tatramat.
mimochodom, BOJLER v tejto kompozícii naozaj vadí, a nie že nie - vyzerá to akoby niekto vystrihol z fotky veľký kus rohu...nepríjemné.
nuž ale čo ja zmôžem keď tu nemám ani len jednu (!) vlastnú fotografiu na kritiku...
z čoho úplne logicky vyplýva že tomu hovno rozumiem a ostáva mi iba držať zobák a ...lajkovať
no nie?
aj tu sa potvrdzuje že celkový vkus národa ide strmhlav dolu vodou...a to ma veru neskrývane dosť desí a zarmucuje.
https://static.zlacnene.sk/foto/vyrobky/580500/580409.jpg
čo sa kompozície týka, je naozaj nevyvážená, ale ja som velmi tolerantný v tomto smere.
štvorcový formát jej rozhodne nesedí.
Celkový dojem je dosť umelý, neautentický, strojený, kŕčovitý,...ale tak sa to vraj fotí a niektorým sa to aj páči. Možno keby sa jednalo o umeleckú snímku, alebo iný výjav...
nuž, ale kto má v galérii dokonalé diela? a ako má vyzerať dokonalé dielo?
grajcaricka, tak no vies techniku vybavenie uz mas paradnu, este sa naucit aspon trosku fotit a komponovat zaber. Pre mna spadas do kategorie total amater s vybavou za tisice euro co by mu stacil aj kompakt mydielko.
pozeral som aj tvoje ine foto, je to bieda, vsetko len lacne prazdne zabery modeliek, cecky von prvoplanove - nevidim ani naznak o nejaky zmysel, tvar, svetlo alebo nieco kua ved naco to fotis ? Jasne, ze najdes dost bulov co povedia, ze super to by som si zavesil do stolarskej dielne na stenu.
A ked vidim ako reagujes na kritiku - no skoda perly hadzat sviniam.
Takze len tolko, ked ste to spomenuli -ta fotka s lodkou a rybarom ma vacsie gule ako su prsia tej tvojej moooodelky.