ephoto profile wallpaper

O mne

Niečo o mne: fotografovanie ? to je moja diagnóza číslo, najskôr D7000 a po novom D700 :D
Motto: "Ktorá z mojich fotografií je moja najobľúbenejšia? Takú odfotím až zajtra." - Imogen Cunningham
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
portréty
Zameriavam sa na: Akt / Glamour, Portréty / Ľudia,

Osobné údaje

Meno: Katarína
Priezvisko: Grajcaríková
Mesto: Nové Mesto nad Váhom
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 21. 09. 2010
Posledná aktivita: 2023-02-02 13:02:00
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
Juraj Kuboš
perfect housewife Juraj Kuboš 2014-05-09 10:06:05
mne skôr ako smutná, z toho, že kvôli foteniu jej zhoreli buchty (zadymená celá kuchyňa)
 
Ajfel
perfect housewife Ajfel 2014-05-09 09:59:31
Toto nie,príde mi taka ponížená :-/
 
sweet cakes radoadamek 2014-05-08 23:16:24
Nad takymito chudakmi sa vzdy zasmejem mas 15 rokov a fotis mobilom? daj aspon nejaku fotku co si odfotil ty mudrlant... nie len kecy a prazdny album...
 
PatrikHF
girl and flour PatrikHF 2014-05-08 22:54:42
ta je nejlepsi
 
rbr69
sweet cakes rbr69 2014-05-08 22:28:04
nazor ako otazka aj odpoved zaroven ... chcel by som viac porozumiet Tvojmu nazoru, lebo je normalne spravne subjektivny, ale vediet Tvoje videnie sveta Tvojimi ocami cez Tvoj objektiv, to by pre cloveka tvoriaceho fotografiu nemalo byt problem, ved naco sa potom fotografii venuje, nie snad do supliku ... pekny vecer
 
Bass
sweet cakes Bass 2014-05-08 21:54:14
Ešte len poprášila dosku múkou a už vyzerá ako by upiekla chlieb pre celý regiment.
Podľa mňa foto nemá príbeh a pôsobí až moc komerčne. Ale ono stačí asi ukázať veľké "oči".
Ešte, že sú tam tie bojlery Tatramat.
 
rbr69
sweet cakes rbr69 2014-05-08 21:36:49
chlap je nenarocne zvieratko, preto ho zeny chovaju k svojmu uzitku
 
sweet cakes zajo79 2014-05-08 21:34:18
sexisticka foto... carcoolku v gycovych handrach s divnym svetlom okomentujete, ze topka dna... chlapom staci malo
 
rbr69
girl and flour rbr69 2014-05-08 21:26:39
neviem sa stotoznit, ze ci to postproces uprava, a ci sa vsade v lufte muka viri ... pacilo by sa mi asi viac soft maeksie podanie ... modelka sa mi paci rovnako ako vcera
 
Fatty
sweet cakes Fatty 2014-05-08 19:18:25
nuž je to o veľmi slabé...pôsobí to veeeľmi umelo a narýchlo aranžované a vyfotené...
mimochodom, BOJLER v tejto kompozícii naozaj vadí, a nie že nie - vyzerá to akoby niekto vystrihol z fotky veľký kus rohu...nepríjemné.
nuž ale čo ja zmôžem keď tu nemám ani len jednu (!) vlastnú fotografiu na kritiku...
z čoho úplne logicky vyplýva že tomu hovno rozumiem a ostáva mi iba držať zobák a ...lajkovať
no nie?
aj tu sa potvrdzuje že celkový vkus národa ide strmhlav dolu vodou...a to ma veru neskrývane dosť desí a zarmucuje.
 
samophoto
sweet cakes samophoto 2014-05-08 19:08:55
je to čistý estrogén, fotka taká sexsistická že konééc ....... a ty na bojler....., nebudeš vodoinštalatér z vysokým krvným tlakom , mne oči padli rovno na jej veľkéé očí...
 
samophoto
sweet cakes samophoto 2014-05-08 18:18:38
to áno.....začal by som i ja muku kupovať
 
Koma
sweet cakes Koma 2014-05-08 17:43:43
veru, už by to hádam stelo voláku generačnú zmenu

https://static.zlacnene.sk/foto/vyrobky/580500/580409.jpg
 
Geralt_z_Rivie
sweet cakes Geralt_z_Rivie 2014-05-08 17:06:17
tak to už áno ... žena ako má byť, a vyzerá že aj variť vie ...
 
gastiv
girl and flour gastiv 2014-05-08 16:04:24
vcera bola najlepsia,ale tymto nekritizujem tuto
 
Frank the Tank
girl and flour Frank the Tank 2014-05-08 15:49:21
Farebná je Lepšia, ale na táto sa mi páči viac. Dáva to zmysel?
 
Pallio
sweet cakes Pallio 2014-05-08 15:02:23
Taka keby mi napiekla, zjem aj keby bolo spalene
 
vd
sweet cakes vd 2014-05-08 14:43:48
mne sa tam bojler páči. bez neho by to bola nuda - nuda ako v ateliéri.
čo sa kompozície týka, je naozaj nevyvážená, ale ja som velmi tolerantný v tomto smere.
štvorcový formát jej rozhodne nesedí.
Celkový dojem je dosť umelý, neautentický, strojený, kŕčovitý,...ale tak sa to vraj fotí a niektorým sa to aj páči. Možno keby sa jednalo o umeleckú snímku, alebo iný výjav...
nuž, ale kto má v galérii dokonalé diela? a ako má vyzerať dokonalé dielo?
 
vd
sweet cakes vd 2014-05-08 14:33:53
keď človek nejazdi v Bugatti, môže mať naň názor..možno aj správny pohľad na vec
 
sweet cakes vrak 2014-05-08 14:06:18
po obsahovej stranke ma to nezaujima, je to lacne. Kompozicne je to uplne zle.
grajcaricka, tak no vies techniku vybavenie uz mas paradnu, este sa naucit aspon trosku fotit a komponovat zaber. Pre mna spadas do kategorie total amater s vybavou za tisice euro co by mu stacil aj kompakt mydielko.

pozeral som aj tvoje ine foto, je to bieda, vsetko len lacne prazdne zabery modeliek, cecky von prvoplanove - nevidim ani naznak o nejaky zmysel, tvar, svetlo alebo nieco kua ved naco to fotis ? Jasne, ze najdes dost bulov co povedia, ze super to by som si zavesil do stolarskej dielne na stenu.

A ked vidim ako reagujes na kritiku - no skoda perly hadzat sviniam.
Takze len tolko, ked ste to spomenuli -ta fotka s lodkou a rybarom ma vacsie gule ako su prsia tej tvojej moooodelky.
 
Stránok 100 z 191