ephoto profile wallpaper

O mne

Niečo o mne: fotografovanie ? to je moja diagnóza číslo, najskôr D7000 a po novom D700 :D
Motto: "Ktorá z mojich fotografií je moja najobľúbenejšia? Takú odfotím až zajtra." - Imogen Cunningham
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
portréty
Zameriavam sa na: Akt / Glamour, Portréty / Ľudia,

Osobné údaje

Meno: Katarína
Priezvisko: Grajcaríková
Mesto: Nové Mesto nad Váhom
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 21. 09. 2010
Posledná aktivita: 2023-02-02 13:02:00
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
bubu1687
sweet cakes bubu1687 2014-05-08 13:45:17
už se perou? D
 
bubu1687
sweet cakes bubu1687 2014-05-08 13:43:04
to neni o nevkuse ale o INOM vkuse. pre mna rybaske zatisie je nuda. jak pre teba toto. zbytocna debata o tom co je viac.
 
matwey
sweet cakes matwey 2014-05-08 13:25:43
tak sa to predsalen na druhý pokus podarilo, umelina vyhrala nad prirodzenosťou, ak viete o čom hovorím... po dva dni tento skvost súperil s krásnymi rybárskymi zátišiami s atmosférou,
nevkus napokon vyhral... panička naštylizovaná do lolitky, myslím, že ženský bulvár z nej bude mať radosť... toť môj názor, a teraz kľudne palce dole
 
bubu1687
... bubu1687 2014-05-08 13:23:23
verejne sa priznavam, že jeden tvoj čb akt z tvojej stranky mam ako šetrič v mobile
 
sweet cakes vrak 2014-05-08 13:21:21
nebudem parafrazovat, tak si to precitaj sama.

https://marcelkonecny.blogspot.cz/2012/07/o-kritice-sebevedomi.html

cesta je zabava, vysledok prace je len dalsi bod pre ucenie sa a proces pre dalsiu cestu. Ak ta to nebavi, alebo nechapes co to trepem tak nechaj tak. Ak je pre teba cennejsie pochlebovanie netrap sa mojim prispevkom, kasli na to. Nedaj si pokazit iluziu, ze si to zvladla na 1 a to co som ti vytkol neries. Pekny den.


ps: ale, to ze vidim, ked sa pozriem na tvoju fotku bojler a az potom modelku je proste fakt a nezmeni to ani jeden z tych photo expertov.
 
bubu1687
girl and flour bubu1687 2014-05-08 13:19:58
aj pre mna vcerajsia asi lepsia ale stale dobre
 
momasko
sweet cakes momasko 2014-05-08 12:26:08
podla mna tam vsetko hra tak ako ma a dotvara to tu foto
 
Kuban
girl and flour Kuban 2014-05-08 12:17:02
mne sa to vo farbe paci viac
 
bubu1687
sweet cakes bubu1687 2014-05-08 12:16:01
mno ano dalo by sa tej fotke vytknut kade co, ale nema to vyznam-napad je to originalny a myslim ze aj prevedenie. clovek s citom to vidi-clovek s technickmi drobnostami, ok ktorych sa nevie odosobnit to nevidi.
ano reaguju hlavne chlapi kvoli prsiam, ale ja som zena, pozrela som aj na ne a aj vsade naokolo a napriek tomu je ta fotka pravom foto dna.
mne by sa mozno iny vyraz v tvari pacil a sacok od muky by tam byt nemusel, ale aj tak pravom LIKE. nebudte upati ludia, ocente aj to, co vas nenapadlo aj ked je to s chybami, pretoze vzdy to vude s chybami lebo kazdy by to spravil inak.
 
Kuban
sweet cakes Kuban 2014-05-08 12:15:18
nechapem ako moze niekto napisat myslienki s i na konci ako chapem tiez robim hrubky a dost casto ale toto je hardcore, ma to pobavilo
 
sweet cakes vrak 2014-05-08 11:59:20
jeisis to je domrvena fotka, co to fakt nevidite ? - bojler taha oci od miesta kde sa mam pozerat, hlava skoro na stred - a pritom mi pri prvom pohade utecie oko doprava - zla kompozicia. Zle vyvazene hmoty, zle vyvazena farebnost, aj svetelnost ,,, nohy nie su, ok ale nema to ziaden dovod, ... chcelo by to skusit poodstupit a zobrat to mierne z podhladu, len trosku vacsi odstup aj bojler by sa rozmazal aj hmotne vyvazil vacsou castou noh. Alebo tam capnut kus ceta nech asa to dorovna. Ked uz votit fotku pre ludi co sa im paci uroven umenia "farmar hlada zenu" tak preco to nemoze byt zaroven aj trosku v rovnovahe, aby ked sa na to pozrie clovek s citom pre rovnovahu nedostal epliepticky zachvat Alebo ju vyzlec a sprav z toho porno aspon tam nebude nikto hladat nic ine
 
sweet cakes pufko 2014-05-08 11:54:59
Ale s týmto motívom by tú múku nemal kto kupovať, ak chceš byť úspešný predajca múky, tak na obale by mal byť chlap
 
Matej Rumanský
girl and flour Matej Rumanský 2014-05-08 11:53:00
Výborné . .
 
mythos_666
girl and flour mythos_666 2014-05-08 11:07:25
hej, tato ma "atmo"...
 
sweet cakes dePappa 2014-05-08 10:41:03
super
 
pampúch
sweet cakes pampúch 2014-05-08 10:40:26
Výborné
 
dodo_bb
sweet cakes dodo_bb 2014-05-08 10:39:33
Keby som predával múku, tak to okamžite beriem ako motív na sáčky s polohrubou múkou... Pekná produktovka, slečna to príjemne dopĺňa
 
Marián Kuric
girl and flour Marián Kuric 2014-05-08 10:38:34
no a pre mna mozno este lepsia ako vcera
 
frank-e
girl and flour frank-e 2014-05-08 10:38:18
nesedí mi síce prevedenie do čb, ale páči sa mi to..
 
Uprising
girl and flour Uprising 2014-05-08 10:36:33
sa nam od vcerajska trodka zababrala. haha
 
Stránok 101 z 191