ephoto profile wallpaper

O mne

Niečo o mne: fotografovanie ? to je moja diagnóza číslo, najskôr D7000 a po novom D700 :D
Motto: "Ktorá z mojich fotografií je moja najobľúbenejšia? Takú odfotím až zajtra." - Imogen Cunningham
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
portréty
Zameriavam sa na: Akt / Glamour, Portréty / Ľudia,

Osobné údaje

Meno: Katarína
Priezvisko: Grajcaríková
Mesto: Nové Mesto nad Váhom
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 21. 09. 2010
Posledná aktivita: 2023-02-02 13:02:00
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
stephan27
girl and flour stephan27 2014-05-08 10:34:56
dievča krv a mlieko
 
Martin Brojo
girl and flour Martin Brojo 2014-05-08 10:33:45
včerajšia bola pre mňa lepšia
 
vd
sweet cakes vd 2014-05-08 10:04:08
islo o vyvolanie diskusie. netreba brat doslovne vsetko, co kto napise, len som chcel poukazat na pracu ostatnych, aby sa uspech nepripisoval vzdy len fotografovi. ale zas taka velkolepa drina to nie je
 
Marcel Rebro
sweet cakes Marcel Rebro 2014-05-08 09:34:12
No myslím že v tomto prípade je fotograf(ka) architekt a spolukonštruktér. A asi aj zadávateľ (ak to nebolo na objednávku). Takže väčšina práce je jeho.

A hlavne : v tomto žánri je najdôležitejšia myšlienka. Cvaknúť nastajlovanú babanku svetelným tele na plnú dieru ... to dokážem aj ja
 
sweet cakes Goriot 2014-05-08 09:28:15
"To by sme potom rovnako mohli povedať že krajinka je "prácou" prírody, športová fotografia je prácou športovca, architektúra je prácou architekta ... a fotograf "len príde a cvakne si to"."

No to som si myslel keď som začínal s fotografovaním trocha vážnejšie a prihlásil som sa tu na ephoto ... teraz už viem že to nieje pravda.
 
vd
sweet cakes vd 2014-05-08 09:26:54
kto je tvorca, tažko povedať či je to zadávateľ, architekt alebo konštruktér....
 
Marcel Rebro
sweet cakes Marcel Rebro 2014-05-08 09:17:10
Tento žáner síce nefotím, ale myslím, že fotograf je otcom (v tomto prípade matkou) myšlienki. On definuje stajlistovi a kaderníkovi požiadavky na výsledný "produkt"

Alebo len príde a povie "dajako mi ju nastajlujte"?

To by sme potom rovnako mohli povedať že krajinka je "prácou" prírody, športová fotografia je prácou športovca, architektúra je prácou architekta ... a fotograf "len príde a cvakne si to".
 
vd
sweet cakes vd 2014-05-08 09:09:59
páči sa mi práca stajlistu, kaderníka. cvaknúť je už to najmenej
 
soms
sweet cakes soms 2014-05-08 08:43:43
Parádna foto, veľmi sa mi páči.
 
soms
sweet cakes soms 2014-05-08 08:42:57
Možno "šikovný" kuchár ju takto dobabral
 
Stratený Stano
sweet cakes Stratený Stano 2014-05-08 08:11:50
Modelka síce pekná, ale šikovná kuchárka asi veľmi nebude... Takto sa dobabrať...
 
sweet cakes Goriot 2014-05-08 08:03:31
U nás sa takto varí od kedy som pracujúci muž
 
tomas101
sweet cakes tomas101 2014-05-08 07:13:02
Pekna, taka retro. Len by som jej dal aspon nejake kysnute cesto do ruk. Takto to vypada ze sa tam len flaka.
 
photographer-jolly
sweet cakes photographer-jolly 2014-05-08 06:34:25
Obdivujem váš vkus. Podľa mňa hlúpa fotografia.

Majte sa!
 
palys
sweet cakes palys 2014-05-07 21:44:17
PEKNÁ FOTKA BOILER AŽ TAK NEVADÍ STRED JE HO TAM DOSŤ.
 
Robson65
sweet cakes Robson65 2014-05-07 20:37:05
ja v mojom veku už radšej len "o"
 
Koma
sweet cakes Koma 2014-05-07 20:31:16
prosím Vás pekne nemajte mi to za zlé, len sa chcem nesmelo spýtať....tú feši chutnú pleteničku čo má slečna na hlávke..je dostatočne vypečená?...chcela by som totiž absolvovať kurz na kaderníčku...tá frizúrka - to sa vlásky strčia do mixéra či jako?....inak aby reč nestála - cca súhlasím s názorom čo prezentoval pán MatoDraho a slečna Adorka.
p.s a furt sa mi vidí že si ten podbradníček kostkuvaný voláko opačne uvázala...hm...možno je to taká pracovná kuchárenská minizásterka
 
juve16
sweet cakes juve16 2014-05-07 19:52:50
oprášil či vyprášil?
 
mirabella
sweet cakes mirabella 2014-05-07 19:50:57
topka , velice vydarená
 
mato.draho
sweet cakes mato.draho 2014-05-07 19:42:16
Feest dobre vymyslené aj zrealizované! Plus príjemný formát aj tonalita. Paráda, osviežilo!
 
Stránok 102 z 191