ephoto profile wallpaper
jerzi45

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Juraj
Priezvisko: Mrázik
Mesto: Nitra
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 13. 09. 2011
Posledná aktivita: 2024-02-17 11:22:28
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
aristo
vstúp, ak sa nebojíš... aristo 2018-04-26 08:18:38
dobrá fotka
 
Marcel Rebro
vstúp, ak sa nebojíš... Marcel Rebro 2018-04-26 08:01:19
Veľmi dobre Juraj. Tvoje dokumenty / streetky začínajú mať gule. A nehovorím o tom či sa bojíš alebo nebojíš ...
 
predjarie rybníkové 21271 2018-04-25 21:07:11
Velmi príjemné foto.
 
Dedo
predjarie rybníkové Dedo 2018-04-25 10:22:28
+ impakt
+ prevedenie
Ja chcem zubáča ...
 
predjarie rybníkové stefann 2018-04-25 07:29:37
kráne miesto,zrkadlenie,má to atmošku,páči
 
Dedo
jaaaa som tu šééééf Dedo 2018-04-23 17:18:07
+ záber / moment a póza /
+ kompo
ja by som bral aj vo farbe
 
Nomád
perla renesancie II. Nomád 2018-04-22 20:18:15
parádička
 
Lukáš Ildža
perla renesancie II. Lukáš Ildža 2018-04-22 14:15:59
vyborne, paci sa mi viac ako minula, farebna. najma kompoziciou..aj vdaka tym mlakam
 
hall
pereje hall 2018-04-21 07:45:54
typický Jerziho farebný preset
 
Marcel Rebro
pereje Marcel Rebro 2018-04-20 10:01:39
Pekná pohľadnica
 
Dedo
pereje Dedo 2018-04-20 09:50:10
+ záber /dok. /
- moc oranžkarmínové
 
Dedo
až do hĺbky duše... Dedo 2018-04-19 15:12:35
+ impakt / black madona /
? prevedenie
 
jelka113
až do hĺbky duše... jelka113 2018-04-19 10:26:32
dobré foto, má to dušu
 
matteo977
samota matteo977 2018-04-17 15:21:50
tuto mi pride ta vinetacia trochu prehnana, moc viditelna, ale inak farby a obloha paradne, paci
 
palculienka
samota palculienka 2018-04-17 14:37:48
pači
 
Nomád
deti z bludiska I Nomád 2018-04-16 19:40:33
nádhera, mám rád podobné momentky z cest a tahle je plná života
 
misík
pred veľkým upratovaním misík 2018-04-15 22:30:35
Pekný záber, páči sa mi svetlo aj kompo.
 
deti z bludiska I 21271 2018-04-15 20:31:18
Pekné foto.
 
rylo
chaloši rylo 2018-04-15 19:58:11
ďakujem tieto som ešte nevidel
 
deti z bludiska I neznama 2018-04-15 17:26:01
krásne foto . Zvláštne, žijú v podmienkach ako píšeš a predsa úsmevy nevyzerajú strojené...
 
Stránok 45 z 299
1 2 ... 43 44 45 46 47 ... 298 299