Východ na Kalvárii jarná krajina Západ v Tomášikove Línie Jarne počasie pri chemičke Východ na západe Veľký vodopád Továrensko pekelná Nitrianske západy II. Mlyn pri západe
jugin

O mne

Niečo o mne: Fotografujem od roku 2005,ale stále sa považujem za začiatočníka.Môj prvý fotoaparát bol Nikon Coolpix 3200.Momentálne mám o niečo lepší ,ale stále len obyčajný kompakt-Panasonic DMC LZ-7.Prijímam každú konštruktívnu kritiku ,ktorá ma posunie ďalej ;o)
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
portréty
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Šport / Akcia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Juraj
Priezvisko: Cisár
Mesto: Šaľa
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 22. 01. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-14 14:18:20
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D90
Nikon D780
Nikon D7200
Moje objektívy: Tamron SP 70-300mm f/4-5.6 Di VC USD
Nikkor 50mm f/1.8G AF-S
Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR AF-S DX
Sigma 24-70mm f/2.8 EX DG ASP DF
Tokina 11-16 f2,8 AF AT-X Pro DX
Tamron SP 24-70 mm F / 2,8 Di VC USD G2
Tamron SP 70-200/2,8 Di VC USD G2
Príslušenstvo:
jugin
pri vínku jugin 2017-01-10 14:22:09
tomu hovorím reklama na víneščko ... pekný portretik
 
jugin
zlatý chodník jugin 2017-01-10 14:02:06
pekné línie
 
jugin
... jugin 2017-01-10 14:01:49
pekný záber , ten orez nie je zlý nápad , teiž uvažujem že asi menej okolia
 
jugin
Makro 7 jugin 2017-01-10 13:59:50
pekná fotka
 
jugin
... v žiari zapadajúceho slnka jugin 2017-01-10 13:56:25
pekne aj tie farbičky
 
jugin
Sediac na snehu... jugin 2017-01-10 13:55:53
mne sa to páči jedine, že by som to zosvetlil, trochu to je tmave podľa mna
 
jugin
Leptocoma zeylonica jugin 2017-01-10 13:54:58
pekny ostry , aj ti pekne zapozoval
 
jugin
Po východe II jugin 2017-01-10 12:39:55
diky, bratranče
 
jugin
Po východe II jugin 2017-01-10 12:39:39
diky
 
jugin
zamrznuté ráno II jugin 2017-01-10 10:59:18
skúsil by som ten stred trosku zosvetlit...vecer ju stiahnem a skusim to nejako narýchlo spraviť, aby si videl čo myslím ...
 
jugin
Po východe II jugin 2017-01-10 09:11:07
ja to skúšam, raz to víde raz nie a teraz to je až moc viditelné čo už , ucím sa stále
 
jugin
Východ na Kalvárii jugin 2017-01-10 09:09:57
ďakujem Ti
 
jugin
Po východe II jugin 2017-01-10 08:26:22
Diky, tak tá sa dá opraviť za minútu. hold, je to o mojej nepozornosti, alebo unavených očiach neviem ako so msi to nemohol nevšimnúť,ale inak diky zazastavenie.
 
jugin
Po východe II jugin 2017-01-10 08:20:28
No to hej vymrzli sme poriadne, ale nevadí zase je dačo do archívu Ten flak je zlý retuš. Ma som tam smietku a skúšal som to retušnúť v LR , no nevyšlo to. Nič no spravím to nabudúce radšej v Ps-ku. Dik za postreh aj zastavenie.
 
jugin
Východ na Kalvárii jugin 2017-01-09 20:30:28
Diky
 
jugin
Večer na Vápeči jugin 2017-01-09 11:00:59
super
 
jugin
Linda jugin 2017-01-09 11:00:35
pekný portret
 
jugin
studené ráno jugin 2017-01-09 11:00:23
fajn
 
jugin
V tráve. jugin 2017-01-09 10:58:07
supar
 
jugin
Toskánsko VI jugin 2017-01-09 10:57:52
super
 
Stránok 192 z 487